2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar ben sabah doktora gittim yumurtalıkta kist oluşmuş adeti o geciktirmiş kistin görünümünü begenmedim dedi doktor tetkikler istedi ama veremedim yarın sabah kendi doktoruma gidicem moralim çok bozuk dua edin😞
Canım çok geçmiş olsun 😔 sıkıntı yapma inşallahh bir şey yoktur 🙏🙏
Dualarım seninle 🤍

Kizlar bu gun aktif olamadim ekle diyenleri ekledim kaçırmışsam belirtin. Bu gün pzrtsi cumartesi test yapicaz bakalım 😁

Canım hafif atlatiyorsundur belki ❤️ çok şükür ağır bir grip olmasın da
Ben gribi %95 ağır atlatırım canim.Nezleyi bile bağışıklığım düşük.Gribe cevirmedi.Bugün yuruyus yaptım biraz.Üzerimden kamyon gecmis gibi.Gecen hafta yürüdüm böyle olmadı.İnsallah vücudumda enfeksiyon yoktur.

Ben gribi %95 ağır atlatırım canim.Nezleyi bile bağışıklığım düşük.Gribe cevirmedi.Bugün yuruyus yaptım biraz.Üzerimden kamyon gecmis gibi.Gecen hafta yürüdüm böyle olmadı.İnsallah vücudumda enfeksiyon yoktur.
Yok canım ya kötü düşünüp kötüyü çağırma ❤️ ❤️ ❤️ mevsim gecisindendir belki 🥰

Belirtileriniz var mı?
Ben psikolojik olarak karın ağrısı falan hissediyorum kalçadan batma falan psikolojik diyorum çünkü geçen ayda hepsini hissettim😅 hatta geçen ay adetimden 1 hafta önce bir damla pembe kan bile geldi heralde yerleşme kanaması dedim ama sonra adet oldum. O yüzden bu ayki belirtilerimi dikkate alamıyorum 🥲🥲🥲

Hatta geçen ay o kadar emindim ki kendimden adet olunca düşük yapmışım hissiyatı oldu daha önce de düşüğüm olduğu için ruhen o hale büründüm 🥲😇

Ben psikolojik olarak karın ağrısı falan hissediyorum kalçadan batma falan psikolojik diyorum çünkü geçen ayda hepsini hissettim😅 hatta geçen ay adetimden 1 hafta önce bir damla pembe kan bile geldi heralde yerleşme kanaması dedim ama sonra adet oldum. O yüzden bu ayki belirtilerimi dikkate alamıyorum 🥲🥲🥲
Bi mücadele var, inşallah hayırla güler yüzler 😊

X