2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Yaptım canım yok hiçbişe regl de olamıyorum😞
Vajinada batma var kasıklarım ağrıyor. Yarında olmazsam doktora gideyim diyorum. Stresliyim
Evet ya başka bir şey mi oldu acaba ben de merak ettim. İyi yapmışsın doktora gitmekte fayda var. İnşallah bir şey çıkmaz ❤️

Ebet canim bana yazarsan eklerim. Hoş geldin

Günaydın kızlaaaar 🥰

Yeni gelenler hosgeldi
pr3nses21 pr3nses21 @mirinn @freewoman1 🙋 inşallah en kısa zamanda alırsınız güzel haberlerinizi ❤️

T tubiikk transferin için bol şans 🍀

Zeyna03 Zeyna03 test yapmaya kaldi 6 gün bir gün daha yaklaştık🙈

kittenlyy kittenlyy senden ne haber? Test yaptın mı bugün?
Hoş geldik :) rabbim herkesin gönlüne göre versin.

Ben kendimi tanıtmak istiyorum.:) 32 yaşındayım 2 çocuk annesiyim biri 2015 Li biri 2022li bir tane daha istedik rabbim izin verirse :)
sat: 08.10.2024

Hoş geldik :) rabbim herkesin gönlüne göre versin.

Ben kendimi tanıtmak istiyorum.:) 32 yaşındayım 2 çocuk annesiyim biri 2015 Li biri 2022li bir tane daha istedik rabbim izin verirse :)
sat: 08.10.2024
Maşallah canım çocuklarına ❤️ inşallah alirsin bir tane daha kucağına 🥰

İkisinin bozuk olma ihtimali var şans yani iki bozuk test çıkmıştır . Beyaz çizgi hiç denk gelmedim. Prodoftor early kullandım ben hep , idrarını kaba yapıp orda 20 saniye bekletiyorsun değilmi testini ?
Prodoctor ve conforttt 2 farklı marka ikiside aynı cikiyo

Tebrik ederim umarım devam edersin sigarasızlığa. Bebekte anomalilerin en büyük sebebi sigaraymış bunu düşün umsrım kolayca adapte olursun. Dualarım seninle 🤲

Burda birisinde daha öyle oldu Japonbaby Japonbaby de hatta testi beyaz cıkmıstı sonra kırmızya dönmüştü galibs😍?
Selamlar arkadaşlar ben cok pis uyumaya başladım da haftasonu yatarak geçti. Sımdı doktordan geldik iyi ilerliyor çarsamba bi daha hcg bakılacak 22sinde de inşallah keseyi görcez.
Ve evet testim beyaz çizgi cıktı 1 hafta sonra yaptıgım test de silik pembe gördüm sımdı koyulaştı testlerim :)

Selamlar arkadaşlar ben cok pis uyumaya başladım da haftasonu yatarak geçti. Sımdı doktordan geldik iyi ilerliyor çarsamba bi daha hcg bakılacak 22sinde de inşallah keseyi görcez.
Ve evet testim beyaz çizgi cıktı 1 hafta sonra yaptıgım test de silik pembe gördüm sımdı koyulaştı testlerim :)
Benimde beyaz çıktı bekleyince böyle oldu

Eklentiler

• 1000119641.jpg
    1000119641.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 42
İkisinin bozuk olma ihtimali var şans yani iki bozuk test çıkmıştır . Beyaz çizgi hiç denk gelmedim. Prodoftor early kullandım ben hep , idrarını kaba yapıp orda 20 saniye bekletiyorsun değilmi testini ?
Prodoctor ve conforttt 2 farklı marka ikiside aynı cikiyo
İkisinin bozuk çıkması da çok olası değil gibi yaa. Bence biraz daha bekle sonra yeniden yap testleri silatansueco silatansueco kaset test dene bence bu sefer ❤️

İkisinin bozuk çıkması da çok olası değil gibi yaa. Bence biraz daha bekle sonra yeniden yap testleri silatansueco silatansueco kaset test dene bence bu sefer ❤️
Kaset test yaptım onda bişey çıkmadı kan verdim sağlık ocağına bakalım çıkacak mı bişey akşam 10 gibi çıkar dedi doktor regla 3 günüm var dedim zamanında döllenme olduysa belli olur ama tabi geç döllenme olasılığı da var regl olmazsan bidaha bakalım dedi

Benim uygulamaya göre 13 ekim yumurtlama günümdü. Belki daha erken yumurtlamış da olabilirim. Ovulasyonla takip etmediğim için emin değilim yumurtlamaya. Takvime göre bakarsam 7 gün olmuş oluyor ayın 20sinde. 7 gün sonrasında idrarda çıkmaz dimi
Çıkmaz canim çok erken.En erken 24 ünde falan yapman lazım ilk testi.

Kaset test yaptım onda bişey çıkmadı kan verdim sağlık ocağına bakalım çıkacak mı bişey akşam 10 gibi çıkar dedi doktor regla 3 günüm var dedim zamanında döllenme olduysa belli olur ama tabi geç döllenme olasılığı da var regl olmazsan bidaha bakalım dedi
Kan testinde inşallah 5 üstü görürsün canım ❤️

Bende aşırııı uyukluyorum ayakta hatta 😂😂, dün tekrar idrar yaptım ikinci çizgi resmen bordo çıktı kontrol çizgisinden de daha koyu . Hala doktora gitmedim 😂😂 beta 5000 fln dır şuan ama tek sefer gitmek istiyorum

• Komik
Reactions: As6
X