2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ben de öyle düşündüm sizle de aynı olunca alıntılamak istedim rabbim ikimize de hayırlısını nasip etsin inşallah. Kan verebildiniz mi? Sizin de bu sabah sanırım
ben bu sabah ilk idrarla yaptım öğlen de 12 buçukta kan verdim sonucu bekliyorum 1 saat sonra cıkcak. Öğlene kadar da idrara sıkışık bekledim bi tane daha yaptım o da silik cıktı sırada kan sonucu var

Bende sbaah ilk idrarımla yaptım ancak atabildim siteye pzt kan vereyim artık bende yarın bir test daha yapayım korkuyorum heveslenip üzülmekten. Haber verin mutlaka çok heyecanlandım sizin için

Bende sbaah ilk idrarımla yaptım ancak atabildim siteye pzt kan vereyim artık bende yarın bir test daha yapayım korkuyorum heveslenip üzülmekten. Haber verin mutlaka çok heyecanlandım sizin için
bence yine yarın sabah yap gittikçe koyulaşıyormuş zaten günden güne. ben dayanamadım hemen kan verdim

Regle kaç gün var bir de ilk 5 dk çıktı mı çok çok az da olsa pembelik var mı çizgide?Gölge gibi ben de gördüm
İlk 3 dakikada çıktı reglim normalde 14üydü geçen ay 25inde oldum bu ay ne zaman olurum hiç bilmiyorum düzenli değil benim ancak yumurtalama takibi yaptık bu ay, 5inde yumurtlamıştım. 2haftadır hiç 48 saati geçirmedik ilişki için. Kistim vardı o düştü son reglimde

Sat
Anladım canım. Yani hamilelik ihtimali yüksek oluyor demi. Ay hadi inşallah olur
beni de ekler misiniz sat 3eylül bat 2 Eylül

Benim regl düzenli 26 günde bir olurum bat 14 ekim benim de, yumurtlama haftasının hemen hepsi olmuş bizde ama biz keyfi yaptık sadece yumurtlama günlerinde son 3 günü tutsun diye uğraştım bi de regl biitiminden itibaren oldu bizim bu ay hep keyfiydi inşallah kanlarımız da pozitif cıkar :)

Ay hadi inşallah o zaman var gibi canim haftasonu testlerle koyulasma takip edip pazartesi kan verebilirsin netleşir o zaman.İnsallah bebisin saglikla seninledir.

ben bu ay baya ugrastim acikcasi bakalim artik once sizin sonucunuza sevinelim sonra benim insallah

Yaaa şaka bir yana gerçekten zor beklemek.Ben de gönlümden 20 sini geçirdim ilk test için.Son iliskinin üzerinden 10 gün geçmiş olacak.Ikinci bebeyi 10 gün sonra kaset testte silik çizgi ile öğrenmiştim.
Ben de yumurtlamadan 10 gün sonra öğrenmiştim oğlumu. Gece 4te uyku tutmadı kalktım test yaptım ama negatif gibi geldi. Sonra takip ettiğim uygulamaya yukledim o pozitif negatif otomatik isaretliyordu o zaman şimdi ne yazık ki o özelliğini kaldırdılar. Pozitif yazdı. Dedim uygulama sapıttı herhalde orda otomatik pozitif görünce elim ayağım titremisti. Sonra bi baktim baya hayalet bir çizgi. Ay o anki mutluluğum heyecanım hala aklımda

Sen yap bakalım 20sinde sende bir şeyler cokarsa kesin gaza gelip ben de yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…