Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ağda için dedin di mi bence de Bi zararı olmaz gibi bilemedim yine

Bizimki sebzeyi et yoksa yemiyor ya. Et yemeği yaptım şimdi yanına kendime salata falan yapcam asla yiyemiyorum

yemek konusunda damak tadım pek değişmedi hamilelikte. sadece ton balığından tiksindim mesela. sebze de çok severim et de deniz ürünleri de. ama mesela benim de karpuz bayıldığım bir şey değildi hamilelikten sonra her gün canım karpuz istiyor sürekli karpuz yemek istiyorum. resmen aşık oldum karpuza durduk yere

Ah bebisler öyle degisiyo kii.mesela benim oglum bebekken en sevdiği şey pırasa yemegiydii. Taze fasulye kabak pirasa enginar ıspanak ne verirsem yerdi çocuk ek gıda zamanları. Brokoli yemezdi onuda labne peynir içine ezip verdim onu bile yemişti. Sabahları avakado yerdi mutlaka. Sonra o çocuk gitti şuan sebze olarak sadece patates yiyen bir çocuk oldu

tüh yaaa napcaz bi de bu türler var :)

Ay izlenir mi ben burun ameliyatı oldum açık ameliyat hemde iyi ki izlememişim öncesinde yoksa asla gitmezdim ameliyata o kadar kötü bir şey o yüzden bende asla izlemem o tarz videolar
Evet ya doktorlar ve doktor olacaklar izlesin onları zaten bize ne :)

Kizlar ben cok uzgunum outoffit .!: sen bugun beni cok guldurdun simdi ben cok uzgun kocamin gorev belli olmus agustosun 14 gidiyor 6 ay yok yurtdisi zaten tayin oldumuz yeregecen sene geldik tekim burda ay ofduygusallasdim iyiyce
Kız sen misin adamdan o kadar şikayet eden bak gördün mü noldu işte Üzüldüm kuzucum Allah kavuştursun inşallah doğuma gelir kalır bir süre yanınızda. Sayılı gün çabuk geçer diyelim napalım herkes ister hep yanında olsun da kocası işte bazen da kaderin cilvesi

Aaaaa günün şoku geldi Ne hissettiniz peki? Değiştireyim kuzucum

Normal doğum istiyorum ama asla izlemeyi düşünmüyorum yoksa vazgecerim
Sen epiduralli normal doğum izle ya da sesi kapat ki en azından çığlık kıyamet kısmı duyma o halde :) Korkunç değil bence normal doğum yaaa asmr videoları gibi rahatlatıcı bir etkisi de var

Yok kuzum gelmiycek şubat kadaryok bu oyle bise degil bebem gitdimi 6 ay yok ya şu donemde gitmeseydi zaten normalde alisdik ama suan zor bebise hicbir alisveris yapmadik bunun hastanesi var hastaligi var zor yani tek ugrasmak

Kızlar ortaya bir soru:
Bebişlerinize örgü yelek giydirmeyi düşünüyor musunuz erken dönemde? Tecrübeli annişler daha önceki deneyimlerinizde en erken ne zaman giydirdiniz? Bizim bebeye anneanne babaanne sayısı belirsiz örgü yapmış bir kısmı yenidoğana uygun ama giydirilir mi ki ilk zamanlar ya hiç bilemedim.

Yok kuzum gelmiycek şubat kadaryok bu oyle bise degil bebem gitdimi 6 ay yok ya şu donemde gitmeseydi zaten normalde alisdik ama suan zor bebise hicbir alisveris yapmadik bunun hastanesi var hastaligi var zor yani tek ugrasmak
Sen çalışıyor musun olduğunuz yerde canım? Ailenin yanına gitme şansın falan yok mu eşin gelene kadar orada geçirsen tek kalmasan madem?

tüh yaaa napcaz bi de bu türler var :)
Ek gıda da şimdi anne sütünden çıkıp farklı lezzetleri öğrenince çok hoşlarına gidiyor sonra bı donemleri geliyor cildiriyosun resmen yani ben öyle oldum en azından. Yiyen çocukta hep yiyor o ayrı ama yerken böyle reddetme olayları başlayınca ne yapacağımı şaşırmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…