Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Haber verirsin memnun kalırsan, tatlı bir doktora benziyor evet bana önerilen doktorla aynı yerde. Daha pozitif geldi bana sen memnun kalırsan ben de giderim. Senin kızçe önden mi gidiyordu?
Tamam balim zaten yazarim buraya haber ederim sana. Evet 1 hafta onden gidiyor. Doktorum kollar bacsklar uzun sizin gibi uzun olscak dedi gerci ben ortalamayim 1.68 esim 1.85 ama aile de herkes cok uzun ortalama bir boyu olsun kafi

ben doktoruma sorduğumda gidemezsin demişti

Hemde bikini bolgesi icin , bence gitme . Dayan biraz daha . Emzirirken bile onermiyolar.

Doktorların videolarını izlemiştim bi zararı olmazmış ama kendi doktorunuza sorarsanız daha iyi olur.

İçimi rahatlattın ya insanın aklına her şey geliyor inşallah detaylıdan sonra rahatlıycam bende

Bende normalde gittiğimde zorlamıyordum rutin kontrol filan diyordum izin almasın diye. Hafta içi boş derslerime ayarlıyordum bende. Benimde bi sabah idrarımı yaptıktan sonra peçeteye silerlen belirsiz pembe bi renk geldi öinnacık görünmüyor bile dikkatli bakamzsan. eşim zorla hastaneye götürmüştü. İşe gitmiyorsun bugun diye kızmıstı. Ara izin bile alma ben gelemiyorum diye söyle demişti. O gün beni götürdü işte anlattıgın gibi işler yolunca gitmedi benide doğum sancısını başlatarak kürtaja aldılar. Cok zor peroş çok zorr. Tek başına o psikolojiyi kaldırmakta cok zor. Ben günlerce eşimden ayrılamadım o da izin aldı evde bana baktı ağrılarım günlerce devam etti diye. Normal doğumda da aynı hisleri acıları yasacakmısım oyle dedi doktor ve ebe. Normal kürtaj gibi değilmiş bizimkisi. Doğumun simülasyonunu yaşamış gibi oldum. Doğumunda mutlaka eşin yanında olur zaten. Ama bakımın icinde yanında olsun dogduktan bikaç gün sonrada en cok onun desteğine ihtiyac duyuyorsun o süreçte. Yani sana dokunması bile ilaç gibi geliyor.

Önden gitmesine gerek yok ya haftasıyla uyumlu olsun bana yeter. Baba tarafının genetiği bok gibi zaten hepsi tüp mide ameliyatlı. Önden gitse şekerden vs korkarım ben normal olsun yeter bana
ooo bencede bencede . Normal olsun bizim olsun. Endise etmiyorum ben nasilsa 1 hafta eksik fazla normalmis diye. Bizim baba da iri oyuzden benim tarafa benzesin isterim kiz cocugu oldugu icin. Benim tarafim ince uzun narin

Ay izlenir mi ben burun ameliyatı oldum açık ameliyat hemde iyi ki izlememişim öncesinde yoksa asla gitmezdim ameliyata o kadar kötü bir şey o yüzden bende asla izlemem o tarz videolar

hamilelikte lazer epilasyona gitmek daha cok cogaltıyormus. Bende 2 yıllık paket almıstım. Daha 10 ayım daha vardı kaldı

ooo bencede bencede . Normal olsun bizim olsun. Endise etmiyorum ben nasilsa 1 hafta eksik fazla normalmis diye. Bizim baba da iri oyuzden benim tarafa benzesin isterim kiz cocugu oldugu icin. Benim tarafim ince uzun narin
Evet kızım bana çeksin mümkünse, oğlum olursa babasına çekebilir np ben de yarın tüp bebek doktoruma gideceğim son kez, fetal dna testimi alacağım hem de epeydir o bakmıyordu bir baksın içim rahat etsin. Gerginim yine ne zaman rahatlayacağız biz ya

kızlar ben şekerimi ölçtüm. açlık 103 tokluk 138. normal sanki. bi de doktorum d vitamini yazmış. ama prospektüste gebelikte önerilmez yazıyor var mı bundan içen
Ben de bi tereddüt etmiştim ama doktora tekrar sordum doğumdan sonra da kullanılması lazımmış, 12de eğer takviyelerle çok karşı bi doktor değilse hepsi başlatıyor bence sorun olma

ayyy milletin ciğerini dağladık yaaa artık olumlu ve güzel şeyler düşünelim konuşalım

yarın sabah detaylı ultrason var ama ben yarın maaş yatırmak zorunda olduğum için patrona dedim. 31'inden hazırlayayım sabahtan gitmeden bankaya talimat geçerim. Ayın 1'inde çok kötü oldu her gelen seni soruyor ayın 1'inde diyor. Doğurunca eve gelcekler herhalde ayın 1'inde. Hala 4 ay sonra gideceğimi idrak edemiyorlar. Azıcık başımızın çaresine bakalım yok.

Ben gidilmez, diye biliyorum hem ile yaramıyor diyorlar hormonlardan dolayı tekrar çıkıyormuş, peki ağda yaptıran var mı özel bölgeye korkuyorum sarsılır birşey olur suyum gelir vs yaptırsam bide son ay doğuma gitmeden önce yaptırsam birşey olur u sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…