Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ay aklıma ne geldi. hareket ettiği zamanlarda eşimin elini alıyordum hissettiğim yere koyuyordum birşey hissetmiyorum filan diyordu, cocuk duruyordu adete haftalar boyunca boyle sürdü bu. geçen hafta bi gece uyuyoruz ben yan dönmüşüm eşimin elinin üzerine. Sonra ben ve eşimde uyurken pıt diye tekme atmıs eline eşim uyanmış şok geçirmiş. O şokla uzun süre uyuyamamış hissettim diye 🤭 Sabah bana anlatıyor gece böyle böyle oldu diye😂 dedim yediğin mi tepiğini 😂😂😂 ondan sonra zaten eşimde duygular tavan 🤭
LeyLA84db LeyLA84db @Lila2455 L limon5101 perocuk35 perocuk35 O ozlemem
Ben sanirim 2/3 haftaya ancak hissederim malum plesenta onde diye. :KK43:

Kiz sus valla burda yazamiyomda adam yapmadan uyumaz bir kere yapmadim gece 3 e kadar bekledi alcani aldi uyudu adam almadam uyumuyo 🤦‍♀️
Doktorunla konuş da madem çok sık olmasının iyi olmadığını desin kocanın yanında. Haftada biri geçmeyin falan diye tembihlesin :KK70: Herkesin derdi de farklı işte ahhahahaha

Ne zaman giriyorsun detaylıya çiçeğim? Bir de kaçıncı hafta oluyor? Zeki Akkum’a gideceksin değil mi? İstediğin sorudan başlayabilirsifnnfksks
Hahaha yerim seni :) basliyorum 😀 sali gunu giricem kuzucum zeki akkum degil zeki sahinoglu ama senin dedigin doktorla ayni muayenehane sanirim. Ultrasonu baz aliyoruz dedi 21. Haftaya girmis oluyorum oyle oldugunda sanirim :) erken mi acaba gerci oradaki kadin uygun dedi . Doktorum da ok dedi. Olur heralde😂

Chdlfjdldk sen sezaryen mi tercih edeceksin? Herkes farklı, beni bilmediğim şeyler daha çok korkutuyor bildiğim zaman daha rahat hissediyorum kendimi 🤗
Yok bebiş hiç istemiyorum sezaryen mecbur kalmazsam. O nedenle de başıma gelmeden öğrenmeyeyim diyorum. Son günlerde baktım ki doktor öyle bir şey söyledi azıcık azıcık izleyebilirim şöyle 🥹 Her gün bir kesi stop :KK70:

Hanımlarrr acayip bi mide yanması yaşıyorum yediğim her şey ejderyaaaa ateşi gibi tepki veriyor bana 😂😂 ne yapacağımm önerilerinize açığım 🫶🏻

Benimde o süreçte hep eşim yanımdaydı doğum sancılarımı çekerken ameliyata girerken cıktıktan sonra tabucu olamadım 6 saat agrılardan ölüyordum. Evdeki bakımımda. psikolojimde değişti, onun yanından hic ayrılmıyordum. 2 araba düğüne gitmiştik kızlar erkekler diye ayrıldık arabada ben eşimden ayrılmadım.kanamam olursa ya birşey olursa diye. Eşimin içi inanılmaz yandı o zaman. Ay dedi bebeği yapmak kolay sonrası zor, olumsuz olması filan daha zor dedi. Sonra o kadar dikkat etti ki. Önce bi nedeni arastırılsın es kaza olmasın ya tekrar aynısı olursa diye. Resmen beni düşündü. O acıları cektiğimi gördükten sonra. Muhtemelende o yüzden ilk süreçlerde demek hic sesi cıkmadı yine birşey olursa diye
benim eşim işteydi hastaneye gittiğimizde. ilk hamileliğimde her kontrole gelme demiştim izin almasın işten diye. kalp sesini duyduk rutin kontrol diye o gün ben giderim dedim bari annem gelsin dedi yoksa yalnız gidecektim. kalbi durduğunda da işteydi. o gelene kadar beni kürtaja almışlardı. sonra çok ağlamış ben çıkana kadar. bu bebekte hep yanımda şimdi ben gelme desemde her yerde yapışık :KK70:

Hanımlarrr acayip bi mide yanması yaşıyorum yediğim her şey ejderyaaaa ateşi gibi tepki veriyor bana 😂😂 ne yapacağımm önerilerinize açığım 🫶🏻
Yakmayan şeyler yemeye çalışmak, suyu daha çok içmek eğer içebiliyorsan tabi.. Daha da geçiremezsen de gaviscon rennie falan öneriyorlar canimm

Ben sanirim 2/3 haftaya ancak hissederim malum plesenta onde diye. :KK43:
Olsun hic dert edilecek seyler değil bunlar. Arkadasım hamileliğinde birçok şeye takılıyordu. 40 gün önce dogum yaptı diyor ki inan herşey boşmuş. Tek dersin ilk dogdugunda yaşasın içgüdüsü. Sürekli emziriyorsunz Ondan sonrada annelik yükleniyor bi baglanıyorsun. Cok farklı kendi cocugun dogunca anlayacaksın ne dediğimi diyor. Dogumdan önce kafaya takılan herşey bos demişti. ☺️Sağlıklı olsunlarda gerisi gercekten cok önemli değil

Hahaha yerim seni :) basliyorum 😀 sali gunu giricem kuzucum zeki akkum degil zeki sahinoglu ama senin dedigin doktorla ayni muayenehane sanirim. Ultrasonu baz aliyoruz dedi 21. Haftaya girmis oluyorum oyle oldugunda sanirim :) erken mi acaba gerci oradaki kadin uygun dedi . Doktorum da ok dedi. Olur heralde😂
Haber verirsin memnun kalırsan, tatlı bir doktora benziyor evet bana önerilen doktorla aynı yerde. Daha pozitif geldi bana sen memnun kalırsan ben de giderim. Senin kızçe önden mi gidiyordu?

benim eşim işteydi hastaneye gittiğimizde. ilk hamileliğimde her kontrole gelme demiştim izin almasın işten diye. kalp sesini duyduk rutin kontrol diye o gün ben giderim dedim bari annem gelsin dedi yoksa yalnız gidecektim. kalbi durduğunda da işteydi. o gelene kadar beni kürtaja almışlardı. sonra çok ağlamış ben çıkana kadar. bu bebekte hep yanımda şimdi ben gelme desemde her yerde yapışık :KK70:
Ayyyy benimde gecen cumartesi detaylım vardı doktor tatile cıkmıs haftaya gel dediler. Bende eşime dedim gitmicem. Devlettede 8 agustosa vermişlerdi önce devlete gideceğim içime sinmezse bizim doktora 10 agustosta cumartesi giderim dedim. Gecen cumartesi hastaneden cıktıgımızdan beri devletteki ne zamandı diye hergün soruyor. İşyerindeyken dün aradı saat kaçtaydı diye. Bende neden soruyor anlamadım sormadım da hic. Eve geldi işten izin aldım o gün ben seni hastaneye görüreceğim dedi. Dedim ne gerek vardı ben giderdim sen neden izin alıyorsun olsun ben götüreceğim dedi. Tamam dedim☺️ Ama dedim bosuna geleceksin devlette eşleri hic muayaneye sokmuyorlar, detaylıda sokarlar mı bilmiyorum. Olsun ben seni görüreceğim. Sansımı denerim belki sokarlar dedi. İyi dedim sen bilirsin ☺️ Yani kendi kendine izin almış 🥹 heyallam yiyesim geliyor boyle şeyler yapınca

Bizimde 2 kayıbımız oldu. Sonrasında biz uzun bi süre bebek düşünmedik. Nerdeyse 2 yıl. Benimkide yeni yeni bu moda girdi. Tepik yemesi gerekiyormus demek😂
girecek girecek bende diyordum doğunca bile o moda giremeyecek galiba. Hep güvenli baglanma ile ilgili seyler anlatıyordum. Bunları yapacagız. Sende bunları yaparsan kızımız için ilerde iyi olur. İlerde bi erkekten azcık bi sevgi gördüğünde kanmaz. Hep boyle onu alıstırmaya ısındırmaya moda sokmaya calısıyordum. Nerden bileyim bir tepiğin bu kadar etkili olacagını hep yatardım üstüne bilsem 😂
Benimkine de bi tepik şart oldu bakalım ne zaman yiyecek tepiği😄😄

Ayyyy benimde gecen cumartesi detaylım vardı doktor tatile cıkmıs haftaya gel dediler. Bende eşime dedim gitmicem. Devlettede 8 agustosa vermişlerdi önce devlete gideceğim içime sinmezse bizim doktora 10 agustosta cumartesi giderim dedim. Gecen cumartesi hastaneden cıktıgımızdan beri devletteki ne zamandı diye hergün soruyor. İşyerindeyken dün aradı saat kaçtaydı diye. Bende neden soruyor anlamadım sormadım da hic. Eve geldi işten izin aldım o gün ben seni hastaneye görüreceğim dedi. Dedim ne gerek vardı ben giderdim sen neden izin alıyorsun olsun ben götüreceğim dedi. Tamam dedim☺️ Ama dedim bosuna geleceksin devlette eşleri hic muayaneye sokmuyorlar, detaylıda sokarlar mı bilmiyorum. Olsun ben seni görüreceğim. Sansımı denerim belki sokarlar dedi. İyi dedim sen bilirsin ☺️ Yani kendi kendine izin almış 🥹 heyallam yiyesim geliyor boyle şeyler yapınca
ayy o da diken üstünde işte gözlerim doldu. allah bir daha evlat yönünden üzmesin inşallah bizi. gördüğümüz göreceğimiz bu olsun canım benim.

ayy o da diken üstünde işte gözlerim doldu. allah bir daha evlat yönünden üzmesin inşallah bizi. gördüğümüz göreceğimiz bu olsun canım benim.
Ay inşallah🙏🏻🧿 allah sağlıcakla kucagımıza almayı nasip etsin. Uzun ömürler versin yavrucaklarımıza ❤️ Hemde nasıl hemde nasıl her gün işteyken arıyor nasılsınız diye 🥹 bende hep hissediyorum anlıyorum duygularını. Hic kıyamıyorum eşimede. Nazlanayım filan diyemiyorum yani. İçine atıyor üzülüyor sonra duyguları yogunlugu yasadıgında gözleri doluyor aglıyor. Birşeyim oldugunda emin olana kadar soylemiyorum ya da bazen geciyor o zaman söylüyorum bosu bosuna evham yapmasın üzülmesin diye. Gecen carsıya indik kasıgıma agrı giriyordu sabah 7 den beride ayaktaydım asure yap dagıt vs oturamadım hic dedim simdi soylersem üzülecek. gece yatarken gecti oyle soyledim dedim bugun biraz yoruldum galiba boyle seyler oldu ama gecti cok iyiyim diye. Hic söylemesemde vicdan yapıyorum bilmeye hakkı var diye. Cok garip birşey yaaa🥹

Gecen benimde bogazımda yanma oldu cumartesi pazar. 1 lt kefir almıstım günlere bölerek onu ictim eşimede içirdim. Benim hemen bogaz yangımı kesti.

Merhaba kızlar🌸 hamilelikten sonra lazer epilasyona devam eden/giden oldu mu aranızda? Benim seanslarım tamamlanmıştı ama 3 ayda bir tek seans gidiyordum şimdi yine ihtiyacım var özellikle bikini bölgesi için ama gitmekte tedirgin oldum

kızlar ben şekerimi ölçtüm. açlık 103 tokluk 138. normal sanki. bi de doktorum d vitamini yazmış. ama prospektüste gebelikte önerilmez yazıyor 😬 var mı bundan içen

X