Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Evet bende baktımda ücreti yüksek geldi goon un molfix nasıldır acaba ona da bi yükseldim ben pure&soft olanı
ben yüksek fiyatlı bezle başlamak istemiyorum aslında goon evet çok güzel ama pahalı. hassas bir cildi olursa falan bakacağım molfix goon falan :) ama elbette molfix güzel

bizimde köyde oluyor anneme sorayım bi :)

ben yüksek fiyatlı bezle başlamak istemiyorum aslında goon evet çok güzel ama pahalı. hassas bir cildi olursa falan bakacağım molfix goon falan :) ama elbette molfix güzel
Molfix baby turco aldım ben kuzum yenidoğan ikisindende birer paket daha da almadım hangisi iyi gelirse o an onu alıcam

Doktorum 16.haftadan itibaren magvital diye bi magnezyum yazdı onu kullanıyorum.

AA öyle yapayim 1 saat önceden yiyim bende beniö bebek ne seviyor bilmiyorum ki bende artık gidiceğiz göremezsede yapacak birşey yok benim kendi doktorum baktı zaten yüzüne az çok
Evet 1 saat önce ye şeker yüklemesi gibi düşün kana 1 saat sonra karışıyor. Detayli doktoru zaten çok séyle uğraşıyor bi de yüzüne uzun uzun ugrassalar vay hallerine.

Evet 1 saat önce ye şeker yüklemesi gibi düşün kana 1 saat sonra karışıyor. Detayli doktoru zaten çok séyle uğraşıyor bi de yüzüne uzun uzun ugrassalar vay hallerine.
Umarım net görebilirim benim doktor makinesi iyi değil sanırım net Bi şekil de Bi türlü göremedim çünkü baktım benim haftamda olanlar böyle vesikalık gibi neredeyse net şekilde ultrason görüntüleri var,

Tamamlayıcı sağlık sigortası + hamilelik paketi olan var mı acabaa?

Yenileme yaptınız mı ve ücretleri nedir :)

Benim yenileme zamanım geldi de karşılaştırmak istedimm

Evet benim protein kaçağım olduğu zaman +++ diye göstermişti ama ona da antibiyotik veriliyor çünkü bu durumu bakteriler yapıyor o yüzden dedim dut kurusu iç diye
Merhaba protein kaçağınız geçti mi ? Benim de 3+++ daha önce size yazdım mı onu da unuttum bu durum kafama takılıp duruyor . Pazartesi 24 saat idrar vericem. Merak ettiğim ilaçla geçiyor mu ?

kızlar haftaya randevu almak için hastaneyi aradım. 1750₺ olan muayene ücretini 2200 yapmışlar. tek sefer de bu nasıl bi zamdır

Molfix baby turco aldım ben kuzum yenidoğan ikisindende birer paket daha da almadım hangisi iyi gelirse o an onu alıcam
çok iyi yapmışsın. fazla 0-1-2-3 numara almayın çünkü çok hızlı büyüyorlar zaten. ben oğlumda neredeyse piyasadaki tüm bebek bezlerini kullandım. ucuzu ve pahalısı. eğer alerjik bir bebek değilse aradaki fark şunlar oluyor; ucuz bebek bezi 1 çişte şişiyor veya 1 çişte kötü kokuyor, pahalı dediğimiz (sleepy molfix prima ) bezler ise tabi ki fiyatlarının hakkını vererek daha yüksek emiciliğe sahipler ve koku oranları çok düşük 2-3 çişten sonra kokuyorlar. bu koku olayı kakada da geçerli tabi ama zaten onda bekleyeyım 2.kakayı yapsın diyemiyoruz hemen değişiyoruz.
Bunun dışında size 2 tavsiye verebilirim mağlum bez paraları aldı başını gitti. ben oğlumda gündüzleri baby turco geceleride molfix veya prima (genelde molfix çünkü daha uygun fiyatlı primaya göre) ayrıca yine geceleri sleepynin gece bezinin kullanıyordum.
diğer tavsiyemde ishal olduğunda neredeyse saatlik bez değiştireceğiniz için ucuz bez kullanmanız. bu ucuzluk değişebiliyor direk marka veremiyorum hangi markanın kullandığınız numarası birim fiyat olarak en ucuza geliyorsa.

Katılıyorum ya evde atlet don gezerken bir anda giyinme ihtiyacı hissetmek insanı hepsinden soğutuyor cidden o şekilde çıkma şansı olsa şıpıdık terliklerle falan hemen çıkacağız da

O kadar yoruldum ki bugün başım çatladı gerçekten. Karnım falan da ağrıdı hareketsiz bilgisayar başında oturmaktan saatlerdir. İki büklüm oturmuşum bir de hep stresten.
Kızlar edahandro meyveliruj3 Kumraladamavituna1 bu arada 5-6 gündür Prilam kullanmıyorum ama bulantılarım çok coşkulu yani. Ben gerçekten doğuma kadar midemizin iyi olacağını hissedeceğimiz bir dönemin geleceğini düşünmüyorum. 5 ayı doldurduk %50 seviyesinde bu bulantı işi. Su hala 3-4 bardak içersem ne mutlu. Fazlası da bulantıyı artırıyor. İnşallah sizinki benimki gibi olmaz ama kendinizi de çok inandırmayın %100 geçtiğine bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…