Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
kızlar hamilelik neden bu kadar zormuş ya
bugün tansiyonum mu düştü oksijen mi yetmedi anlamadım ama klimalı arabada evde fenalık geçirdim, ya da yorgunluktan oldu anlamadım hiç
tam bu değişik haller yüzünden ağlarken kargo geldi bebitomun dış kundağı, bi posta da ona ağladım offf çok değişik bir şeymiş bu ya
göbüşüm akşama doğru daha çok şişiyor, akşamki halini atayım aşağıya bugün çektim

Kızlar bu kabin boyların hepsi tek yön mü ya? Ben cybex eezy twist bakmıştım mağazada bana kabin boy demişlerdi ve çift yönlüydü. Şimdi kafam karıştı
Kabin olup çift yönlü olan iki model easywalker ve eezy twist diye biliyorum ben. Eezy twist aldık, kabin boy diye geçiyor ama hava yolu firmaları kafasına göre davranabiliyor.

Ben de bugün ebebek’e kustum ajcmdjdk gerçekten zor bir süreç. 3 Prilam içtim ama bana mısın demedi, daha ne kadar sürecek bilmiyorum

Canım benim, doğum günün kutlu olsun. Sene kuzunla kutlarsın bol bol

An itibariyle bel/sırt ağrısı konusunda zirvemi yaşıyorum. 7 toplantım vardı bugün, onla mı alakalı bilmiyorum ama nefesimi bile kesiyor. Eşim masaj yapıyor nafile hiç hafiflemiyor. Parol falan da yok evde çok darlandım

at kestanesi masaj jeli var o çok iyi geliyor bana hem doğal içerikli bakmak istersen. mümkünse yatakta uzanarak gir toplantılara caniko

Bence sıcaklar tetikliyor canım az sıvı alıyorsan da tansiyonun düşüyor olabilir sık sık. Aile hekimine son gittiğimde tansiyonum düşük çıkmıştı zaten genelde düşüktür ama su iç dediler bana da direkt.

Göbüşün de kundak da çok tatlı

at kestanesi masaj jeli var o çok iyi geliyor bana hem doğal içerikli bakmak istersen. mümkünse yatakta uzanarak gir toplantılara caniko
Normalde bana da çok iyi geliyordu o ama bazı yerlerde doktor kontrolü olmadan kullanmayın demiş, doktoruma bi sorayım anam. İnşallah kullanabilirsin der. Magnezyum desteği de isticem. Kamera açmayı zorunlu kıldılar kazık gibi sandalyeye oturarak giriyorum rezalet, izin isteyip açmayayım bundan sonra

At kestanesini annem de hep över. Gebelikte de uygunsa kullanımı bence de bir dene canım. Onu masaj yaptırır gibi sür. Çok uzun süre hareketsiz oturma aralarda hareket et mutlaka. Profesyonel masaj da çok iyi gelebilir iki kez falan gitsen tüm vücut gebe masajına.

80 kere söyledim ama yine dicem dkgk pilates çok iyi gelmişti yani ağrılar jilet gibi kesilmedi tabii ama kaslar güçlendikçe katlanılabilir hale gelmişti. Belki tekrar yazılırım yoksa karın büyüdükçe ben ölürüm

Nice güzel yaşların olsun kuzum bebişinle, ailenle, sevdiklerinle birlikte. İyi ki doğdun Ben de burayı ve hepinizi çok seviyorum Yaşasın 24’ Aralık Anneleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…