Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bende de çoğu gebelik belirtisi bile yok yoğun akıntı göğüs hassasiyeti gibi aşerme de evet tatlı istiyordu canım o tuttu ufak tefek işte tutan var tutmayan var mesela erkek çocukta bulantı kusma yapmazmış o tuttu mesela

Evet erken oldum 17+5 de oldum onlar 18 olarak saydılar beni yaptılar üzerine yatamadım bende ama geçti hemen belki de ben ikincide kötü olurum ama sanmam vucüt alışmış oluyor artık

Ben ateşten falan korkuyorum ya. Olduğum gün izin almayı planlıyorum yoğun bi güne denk gelmezse, bahanem olur

Aşerme falan bende de tutmadı. Ben bişi aşermedim daha doğrusu ya, hani yemezsem ölecekmişim hissiyatı olmadı hiç aşerme öyle bişi gibi geliyodu bana dkfk çin takvimi tuttu

Bende kıza dair bütün belirtiler tuttu. Nub teorisi, kalp atış hızı, kese şekli, yüzük, bıçak testi ne varsa hepsinde kızdı. Alakası var mı bilmiyorum ama hiç şaşmadı

Aynen yapmazmış
Aslında toplumda kabul gören şeyler de çok farklılık gösteriyor ya. Mesela anneannem dedi ki bulantın çok olur da kusman olmazsa kızın olur ama bulantın çok kusman da çoksa oğlun olur. O da öyle biliyormuş ya da kendisi öyle yaşamış demek ki. Bende tek tutan anneannemin bu teoremi oldu galiba.

Bende kıza dair bütün belirtiler tuttu. Nub teorisi, kalp atış hızı, kese şekli, yüzük, bıçak testi ne varsa hepsinde kızdı. Alakası var mı bilmiyorum ama hiç şaşmadı
Benimkinin nub'ı hiç görünmedi ya, kalp atışı kızdı galiba, keseyi hatırlamıyorum bi fasulye gibiydi bi yuvarlaktı

Nabız kaç olursa kız deniyor mesela Bizimki hep 160tı. Düşükse mi kız diyorlar yüksekse mi?

Aşerme falan bende de tutmadı. Ben bişi aşermedim daha doğrusu ya, hani yemezsem ölecekmişim hissiyatı olmadı hiç aşerme öyle bişi gibi geliyodu bana dkfk çin takvimi tuttu
Aslında aşermeden kast ettiğim de hep ekşi tuzlu yedim yani. Hiç tatlı şeyler yiyemedim et falan yiyemedim. Yoksa kast ettiğin gibi bir aşerme ben de yaşamadım bence ya. İlk zamanlar biraz ayva canım istemişti hiçbir yerde de bulamadım hala da bulamadım başka da bişey olmamıştır sjnsndn

Ay ayva deme ya bana, eşim gamzeli, annesi ayva yemiş ondan olmuş hamileyken. Hamileliği öğrendik ayva diye tutturdu dedim yooookkk. Geçen bi yerden bulmuş sipariş etmiş adamların da elinde kalmamış iptal etmişler dellendi dmgmg

Ben ateşten falan korkuyorum ya. Olduğum gün izin almayı planlıyorum yoğun bi güne denk gelmezse, bahanem olur
Ateş de mi yapıyormuş yaa üfff. Ben de perşembe falan olayım diyorum. Kötü olursam izin alıp cumaya da duruma göre rapor alırım. İnşallah olmayız da.

Aa cidden ağrı yapıyor mu öyle bende ev taşıyacağım bu hafta ağrı falan olursa hiçbir iş yapamam

Tutan şeyler tabi ki var eskiler yaşıyor 10 kadından 9 u öyle yaşıyor hepsi aynı cinsiyet doğuruyor diyelim öyle tutuyor bu denilenler biraz genetikte insanın yapısında etkiliyor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…