Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ateş de mi yapıyormuş yaa üfff. Ben de perşembe falan olayım diyorum. Kötü olursam izin alıp cumaya da duruma göre rapor alırım. İnşallah olmayız da.
Yapan varmış :KK43: inşallah yapmaz tabii minnak ağrılarla atlatırız. Bende hiç parol falan da yok aşıyı olup eve giderken alayım bari unutmiyim de

Yaa çok teşekkür ederim bunu aklımda bulundurucam. şimdilik 1 hafta tansiyon kontrolü yapmamı istedi doktor. Ben böyle mantıklı düşünemedim sanki yüksek çıkmış gibi düşündüm. Tansiyonum düşüyor diye herseye tuz atiyordum yoğurta bile ama dikkat edicem artık. Cok sagol başkalarında da çıkmış olup herseyin normal ilerlediğini bilmek iyi hissettiriyor. Tek bende böyle bisey oldu sanmıştım. Peki senin doktorun mu istemisti 24 saatlik idrar vermeni yoksa icin rahat olması icin sen kendin mi vermek istedin?
Perinatolog istemişti zaten ben çok fazla kusunca acillik olmuştum orda verdiğim idrarda protein pozitifi görünce sonraki gün idrar topladım hemen 🧡

Ayyyy benim de olmuş ondanım göbek altından başlamış sadece o değil çatlak bile oluşmuş amanın alt tarafı görmüyorum diye ne güzel seviniyordum kilo aldım ama çatlamadım diye:/
Offf benim genetiğim çok müsait çatlağa ya. Öyle aşırı da dikkat etmiyorum ama elimden geldiğince su içip nemlendirmeye çalışıyorum, henüz kilo almadım ben 16.haftaya girmek üzereyim. Öncesinde göbüşte kaşıntı falan oldu mu yoksa direkt zort diye çatladı mı?

Ben de iki hafta önce tek kullanımlık şase kullandım enfeksiyon için, bu hafta tekrar tahlil verdim azalmış ama var yine de. Bir tane daha kullanacağım bakalım. Islak bikiniyle durmuyorum, havuza girmiyorum her gün duş alıyorum nasıl oluyor anlamadım ya. Belirti de olmadı bende
Bende de yoktu 2 haftadır kötüyüm gece 10 kez kalkıyorum inşAllah geçer bende nerden aldım anlamadım çok dikkat ederim normalde de 😔

kasıklarımda mı yumurtalıklarımda mi tam anlayamıyorum benim de ağrı var bir haftadır. özellikle sağ tarafta. Benim plesanta da aşağıda belki o yapıyordur. belki enfeksiyon vardır hafif bilemedim doktora gidicem geçmezse bir kaç güne
Bende geçen sağ kasık ağrısı oldu korktuk gece acile gittik enfeksiyon ve gaz sancısı olmuş antibiyotik başladı

Offf benim genetiğim çok müsait çatlağa ya. Öyle aşırı da dikkat etmiyorum ama elimden geldiğince su içip nemlendirmeye çalışıyorum, henüz kilo almadım ben 16.haftaya girmek üzereyim. Öncesinde göbüşte kaşıntı falan oldu mu yoksa direkt zort diye çatladı mı?
Tatlı tatlı kaşınıyordu ama 19+5 rahim büyüyor sanıyordum meğer çatlıyormuşum🙈

Aşerme falan bende de tutmadı. Ben bişi aşermedim daha doğrusu ya, hani yemezsem ölecekmişim hissiyatı olmadı hiç aşerme öyle bişi gibi geliyodu bana dkfk çin takvimi tuttu
Aşerme olayı bende şöyle oldu rüyama anne keki varya o girdi bildiğin kokusuna kadar aldım ama aşerdiğimi bilmiyorum tabi öyle öldüm bittim olmadı sonra arkadaşıma anlattım sen aşermişsin dedi rüyanda yedin mi o keki dedi ben de yok tam yiyecekken uyandım dedim hemen yaptı arkadaş sonra oturup iştahlana iştahlana yemiştim tek aşerdiğim bu oldu benim😅

Ay ayva deme ya bana, eşim gamzeli, annesi ayva yemiş ondan olmuş hamileyken. Hamileliği öğrendik ayva diye tutturdu dedim yooookkk. Geçen bi yerden bulmuş sipariş etmiş adamların da elinde kalmamış iptal etmişler dellendi dmgmg
Ayvada çocuğa güzellik verirmiş ama birde elma yüzü güzel olurmuş ayvanın mevsimi değil de geçen ayva reçeli almıştım tazesi kadar etkili mi bilmem😂

Günaydınlar herkese ❤️ şöyle ev ahalisi uyuyorken aldıklarımı çekeyim size dedim . Hepsinden memnun kaldım çok şirinler . Yeşil hırkayı sadece kendim örmüştüm çookkk önceleri 🥰 nekonun kangurusunu düzgün çekemedim bebek gerekiyor 😂 ama kumaşı falan çok güzel sevdim 😍 telefondan girdiğim için link paylaşamadım kusura bakmayın . ❤️
IMG_0799.jpeg

Eklentiler

• IMG_0800.jpeg
    IMG_0800.jpeg
    260,7 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_0801.jpeg
    IMG_0801.jpeg
    168,5 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_0802.jpeg
    IMG_0802.jpeg
    202,8 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_0803.jpeg
    IMG_0803.jpeg
    198,7 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_0804.jpeg
    IMG_0804.jpeg
    117,9 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_0805.jpeg
    IMG_0805.jpeg
    260,4 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_0806.jpeg
    IMG_0806.jpeg
    235,4 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_0807.jpeg
    IMG_0807.jpeg
    146,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_0808.jpeg
    IMG_0808.jpeg
    217,3 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_0809.jpeg
    IMG_0809.jpeg
    201 KB · Görüntüleme: 53
Günaydınlar herkese ❤️ şöyle ev ahalisi uyuyorken aldıklarımı çekeyim size dedim . Hepsinden memnun kaldım çok şirinler . Yeşil hırkayı sadece kendim örmüştüm çookkk önceleri 🥰 nekonun kangurusunu düzgün çekemedim bebek gerekiyor 😂 ama kumaşı falan çok güzel sevdim 😍 telefondan girdiğim için link paylaşamadım kusura bakmayın . ❤️Eki Görüntüle 3455329
Yeşil Hırka nefis ama 🥲🧡

X