Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Selâm herkese. Öncelikle sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin rabbim. Benim ilk gebeliğim ve 16 haftalık oldu. Cinsiyeti konusunda kafam karıştı çünkü doktor büyük ihtimalle erkek dedi ama kesin bir şey söylemedi. Çok merak ediyorum. Ultrason resmini bırakıyorum belki tecrübeli olanlariniz anlar

Eklentiler

• IMG-20240719-WA0003.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 58
Evet özellikle yaz sıcağında vücut ekstra su istiyor vucütta tepki veriyor olabilir suyun yeterli gelmediği hakkında

Bebek belli olmuyor ki fotoğraf da direk bacak arasını verseydi belki tahmin olurdu videoya falan çekmedimiz mi

Bende öyle düşünüyordum ama inan derse bazen isteksiz girip sonra iyi ki girmişim diyorum en kötü 1 ay evden dene hem o kadar bütçe de ayırmak da zorunda kalmazsın derim canım

1 hafta önce gitmiştim çok şükür bir sıkıntı yoktu Şuan gereksiz yere tedirgin oldum bir sonraki kontrolüm 10 gün sonra içim rahat etmezse erken gideceğim doktora teşekkürler

ben geçen hafta hapı bırakmıştım çok kötü oldum. kusma yoktu ama bulantı çok fazlaydı. birkaç gündür sadece sabahları bir tane içiyorum ve iyiyim iştahım da çık şükür. bazı günler biraz bulantılı oluyor ama eskisi gibi değil. en kısa sürede hepimizin bulantılar tamamen yok olur umarım

Hanımlar sürekli karın kilo konuşuyoruz birbirimizi teselli ediyoruz da kilo almıyor olmak beni accuk üzüyor ya. Yani bebeğin bi kilosu yok daha evet ama rahim büyüdü bu bi kilo, meme büyüdü bu bi kilo, kan basıncının artması bile bi kilo değil mi? Almamak normal mi diyor doktorlarınız? Genelde ilk 3 ayda 1 kilo, sonraki aylarda ay başına 1-1.5 kilo civarı diyorlar diye gördüm hep

Ben hamileliğimi regle birkaç gün kala kasık batmasından anlamıştım yüzüm sıcaktı benimde yanaklarım kızarık gibiydi başka belirtim yoktu reglden 5 6 gün önce test inanılmaz silik çıkmıştı. Regl beklediğim gün yaptığım testte hafif belirgindi hemen aynı gün erken gebelik testi yaptım direkt çıktı aynı günde kan verdim ve belli oldu hamileliğim. Regl günü test yap bence

canım bayadır kusmuyordun prilamı 1 içtin diye mi oldu ben de 12 den beri kusmuyorum ama prilamı düşürmeye cesaret edemiyorum, beni de bilgilendir belki ben de düşürürüm senden cesaret alıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…