Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Şu videoya bak allam nasıl sarkıyor bebeğin ayakları ya 🙄 Babybjörn güya çok güvenilir marka diyorlardı da hep söylüyorlar M pozisyonu olmuyor diye. Ana kucağını da Mamma alacağım kesin karar verdim güven vermiyor bu marka bana. Bebe okula başlayınca seçeriz artık kanguruyu ajfjdjdj LeyLA84db LeyLA84db

Evet izledigim kadin da cok sikayetciydi . Mamma bende begendim ama kilitlenmiyo falan dedikleri icin bi uzagim onda da kafam karisik .

Semiz otu salatasi da cok faydali bence onu da yiyebiliyorsan ekle beslenme rutinine.
Yesss severim onu da yiyorum yeşilliğin her türüne okeyim
Bu yavru
He bunu da alcam işte 6 orta 3 büyük boydan kastım bu 3 büyük dnfm 2 tane de büyük battaniye 4 katlı, 11?

Yesss severim onu da yiyorum yeşilliğin her türüne okeyim

He bunu da alcam işte 6 orta 3 büyük boydan kastım bu 3 büyük dnfm 2 tane de büyük battaniye 4 katlı, 11?
Yeter bence. Büyük battaniye seçtin mi ya ben bi bunu beğendim 280e kadar düşmüştü ama her şeyi internetten alıyoruz bıqdım ajfkdkd

Bu ürünü alsam 1.5 yaşa kadar kullanma ihtimalim nedir? 😁 Her şeyiyle çok hoşumuza gitti markayı pek bilmiyorum ama iyice araştıracağız. Küçük gelmeye başlarsa bir de uygun fiyatlı park yatak alırız dedik. Sizce fiyatına göre nasıl?
bunun derinliği az bebek kendini atabilirmiş. aynı modelin altı da uzayanları var hatta ben buraya atmıştım bir kere. elele nin

Kızlar merhabalar bende ocak annelerindenim alışveriş fikirleri için sizin sayfaya da bakıyorum :))Tekli kablosuz göğüs pompası hepsi burada da 1.002 tl korbel çöp kovası 799 tl bilginiz olsun. Herkese sağlıklı hamilelikler dilerim bu arada :)

Eklentiler

• 14fc3ea2-f6fb-4803-ace8-1f85018b18db.jpg
    14fc3ea2-f6fb-4803-ace8-1f85018b18db.jpg
    271,9 KB · Görüntüleme: 23
  • a6ec2aa8-4d1d-46a3-a2b4-048bb4799c0e.jpg
    a6ec2aa8-4d1d-46a3-a2b4-048bb4799c0e.jpg
    298,5 KB · Görüntüleme: 24
Ay çok tatlı bunlar yea, ama bende çok kitap var işbirliğinden gelmişti bana Pearson’ın kitapları. Bebişe kitaplık yapıcam odası bi belli olsun da yerim olursa alacağım mutlaka. Bu arada attığın videoyu izledim iyice kafam karıştı ajfksjdksk Neko tarzı bir şey alıp geçsek mi bilemedim ya, sen hangisine yakınsın?
Ben neko aldım canım . duruş pozisyonu gayet güzel m şeklinde. bugün dağıtıma çıkmış inceleyip yorumda yaparım . ilerleyen günlerdede arkadaşımın bebişini koyp ederim olmadı :KK70:

X