Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Çok tatlı geldi😍 bilerek sayfa ismide bırakıyorum☺️ görmeyenler için karaca linkide bırakıyorum😘

Eklentiler

• IMG_1052.png
    IMG_1052.png
    335,5 KB · Görüntüleme: 30
Burts Bee aldim ben yeni dogunca 3 yasında anca bitti şampuan :) zaten ilk aylar şampuansız suyla yıkanıyor sadece, sonraları cook az dokuyorsun zaten ne kadar saçı var bebeklerin. bir şampuan 3 senede bitemedi. Bitince de Aveeno kids aldım.

benim kv almış hediye olarak. Bi kermese gitmiş ordan almış 2 tane. Hangisini begeniyorsan seç dedi. Biri pembenin tonlarında çizgisel geometrik desenler vardı. Diğerdi kediliydi pembik yabakları kalpler dilan vardı. Cinsiyet belli değildi kediliyi seçmiştim. Diğeri daha güzel yastık kılıfı şuyu buyu herşeyi var takım makım demişti.
Dedim kedili güzelmiş 😄
Ama muhtemelen kullanamayız bebek icin yapılan boylar 150 filan oluyor ölçüler farklı. Montessori yatağın boyunu 2 yaparız diye düşünüyorum. Enine hala karar vermedik. Eşimle bir gün baslayacagız inş😄

Orange bu park yataklara anne yanlarına vs müslini çarşaf olarak serebilirsiniz diyorlar terinide güzel çektiği için.
Müslini elimizden gelse alnımıza bile yapıştırıcaz yav nimetmiş resmen 🥹
Ben 1 tane göstermelik alacağım, güvenli değil zaten. Lastikli çarşaf almıştım bi tane Bimden anfksks yatak hangi ölçüde olacağını bilemiyorum şu an almadım o yüzden

Ben yorgan almayacağım ilk etapta ondan sadece çarşaf yastık almayı düşünüyorum canım.
Yorgan falan ben de almıcam ya set halinde satılıyor diye gördüm hep ondan dedim, ayrı çarşaf satılıyosa çarşaf alayım ben de madem bi

Deterjan ve leke çıkarıcı olarak uzun süre Green clean baby kullandım. Temiz içerikli. Siveno ve minoris de denedim deterjanda. Ama gördüm ki eğer lekeye hemen müdahale edebiliyorsan en etkili leke çıkarıcı bildiğin beyaz sabun 🤣 sepette bekletmeden beyaz sabunla bir iki citileyip hemen yıkayınca ya da bekleyecekse bile sabunlu olarak bekleyince hemen bütün lekeleri çıkarıyor.
Granül sabun olan deterjanların bi zararı olur mu içerk olarak ?

Yorgan falan ben de almıcam ya set halinde satılıyor diye gördüm hep ondan dedim, ayrı çarşaf satılıyosa çarşaf alayım ben de madem bi
Ben isim yazan bi yere soracağım. Sadece çarşaf ve yastık yapıyor musunuz diye. Tugbakugu.tr diye bi sayfa var instagramda. Alacağım zaman oraya soracağım. Bim'e de çarşaf geliyor arada, senin ölçüler bellidir denk gelirsen bime de bir bak.

Mustela da çok temiz içerikli değilmiş maalesef, çok bozulmuştum duyduğumda 😂 Incia ve Iva Natura tamamen doğal mesela. Ama geçenlerde dermotoloğa danıştım, her doğal ürün iyidir diye bir şey yoktur ben de Mustela öneriyorum dedi. Muhtemelen setini alırım ben de.
Mustela neden değilmiş. Onunla ilgili hiç olumsuzluk duymamıştım. Ama incia ile ilgili duydum hem tamamen doğal değilmiş hem de aliminyum iceriyormus artı kimyasal filtreliymis. Çok güveniyordum halbuki bu markaya

Satılıyor aynen, bak bu çok uygun fiyatlı yorumları da mük
Bu da müslin

X