Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Dalin kötü mü o kadar ya belkk bende almayı düşünüyordum
Walla nostalji olsun, bebekliğim gibi koksun diye aldım ama sanırım içinde parfüm falan var. Arkadaşlarım hep mustela kullanmış. İçeriği temizmiş. "senin daha konuya hakim olmadığın belli" Dediler bana bugün 😅😅 bu işin sonunda organik mom olacağız ellaam

Aaa o senin bebeğin adı mı 😅 ben de diyorum elalemin adına niye karışıyor bu kız 🤣🤣🤣🤣 ay çok güldüm yaaaa, senin bebişin adıymış 😍😍 bugün çok iyi değilim, işyerinden izin aldım eve geldim, beynim çok çalışmıyor kuzum konuyu anlamamışım bile. Barış Ata daha akıyor gibi, Ata Barış zor söylemesi. Barı şata da demiyiversinler. Barış Ata YILMAZ örneğin soyadınızı da katınca baya havalı bence
Geçmiş olsun anam

Walla nostalji olsun, bebekliğim gibi koksun diye aldım ama sanırım içinde parfüm falan var. Arkadaşlarım hep mustela kullanmış. İçeriği temizmiş. "senin daha konuya hakim olmadığın belli" Dediler bana bugün 😅😅 bu işin sonunda organik mom olacağız ellaam
valla dün evde sular kesik diye anneme gittik eşimle duş almak için . dalin kullanıyordum ben bekarken . eşim bi geldi mis gibi kokuyor özlemişim dalin kokusunu valla. içeriği temiz değil belki ama misss gibi kokusu :)

valla dün evde sular kesik diye anneme gittik eşimle duş almak için . dalin kullanıyordum ben bekarken . eşim bi geldi mis gibi kokuyor özlemişim dalin kokusunu valla. içeriği temiz değil belki ama misss gibi kokusu :)
Belki doğar doğmaz değil ama bir aydan sonra falan dalinle arada yıkarım herhalde ya. O kadar kötü olsa satılmazdı heralde. Sırf dalinle takım olsun diye sarı banyo havlusu aldım 🤣

Kız bir halsizlik bir halsizlik. Oturamadım işyerinde. Kasığıma da hafif ağrı girdi. Yarın sabah sağlık ocağında kan vericem. Değerlerime bakılsın bi. Demirim mi düştü ne oldu anlamadım. Demir ilacı da başlamadım daha, ondan mı bilmiyorum. 17. Haftadayım.
Kasık ağrısı vurup geçiyor ya, yokluyor mutlaka arada. Benim çok fazla olmuştu biliyorsun doktor üstünde durmadı bile. Demir sıkıntın var mıydı önceden?

Anladım eskiden bebekler içindi sanki o bozmuşlar onu da

Kasık ağrısı vurup geçiyor ya, yokluyor mutlaka arada. Benim çok fazla olmuştu biliyorsun doktor üstünde durmadı bile. Demir sıkıntın var mıydı önceden?
Rahim genişliyor heralde kuşum. Demirim çok iyi diye vermemişti ama 10. Haftada bakılmıştı. Birden depoları boşaltıyormuş bebek. Öyle mi oldu bilmiyorum

Bu arada ben cahil gibi dalın şampuan aldım ama ben ettim siz etmeyin. Mustela alın, temiz içerikli olsun. Konak için şampuanı da varmış, o vücuda sürülmüyormuş. Ben bi de mustela alacağım
Canım geçenlerde yazmıştım ben ama arada kaynadı demek 🙃 sen mustela al. Bebek sampuanlarinda kopuruyorsa sıkıntı var. Deterjanda da öyle gibi. Uni baby leke çıkarıcısı çok etkili mesela ama o da kimyasal icerikli 😬

Canım geçenlerde yazmıştım ben ama arada kaynadı demek 🙃 sen mustela al. Bebek sampuanlarinda kopuruyorsa sıkıntı var. Deterjanda da öyle gibi. Uni baby leke çıkarıcısı çok etkili mesela ama o da kimyasal icerikli 😬
Aynen canım ben fark etmemişim konuşulanları, şak diye indirimde bulunca aldım 😅 mustela alacağım mecbur. Leke çıkarıcı ne önerirsin?

Bence o zamanlar da içeriği doğal olsun vs diye bakan yoktu😃 Şimdi internet sayesinde bilgiye erişim çok hızlı, bilinçlenme arttı.
Bence de, çocuk için mi satılıyor o zaman iyidir deniyodu. Şimdi bile çocuklar için satılan içinde zibilyon katkı maddesi olan atıştırmalıklar var, kapış kapış da gidiyor

Aynen canım ben fark etmemişim konuşulanları, şak diye indirimde bulunca aldım 😅 mustela alacağım mecbur. Leke çıkarıcı

Deterjan ve leke çıkarıcı olarak uzun süre Green clean baby kullandım. Temiz içerikli. Siveno ve minoris de denedim deterjanda. Ama gördüm ki eğer lekeye hemen müdahale edebiliyorsan en etkili leke çıkarıcı bildiğin beyaz sabun 🤣 sepette bekletmeden beyaz sabunla bir iki citileyip hemen yıkayınca ya da bekleyecekse bile sabunlu olarak bekleyince hemen bütün lekeleri çıkarıyor.

Mustela da çok temiz içerikli değilmiş maalesef, çok bozulmuştum duyduğumda 😂 Incia ve Iva Natura tamamen doğal mesela. Ama geçenlerde dermotoloğa danıştım, her doğal ürün iyidir diye bir şey yoktur ben de Mustela öneriyorum dedi. Muhtemelen setini alırım ben de.

Nevresim alanınız var mıı
benim kv almış hediye olarak. Bi kermese gitmiş ordan almış 2 tane. Hangisini begeniyorsan seç dedi. Biri pembenin tonlarında çizgisel geometrik desenler vardı. Diğerdi kediliydi pembik yabakları kalpler dilan vardı. Cinsiyet belli değildi kediliyi seçmiştim. Diğeri daha güzel yastık kılıfı şuyu buyu herşeyi var takım makım demişti.
Dedim kedili güzelmiş 😄
Ama muhtemelen kullanamayız bebek icin yapılan boylar 150 filan oluyor ölçüler farklı. Montessori yatağın boyunu 2 yaparız diye düşünüyorum. Enine hala karar vermedik. Eşimle bir gün baslayacagız inş😄

Orange bu park yataklara anne yanlarına vs müslini çarşaf olarak serebilirsiniz diyorlar terinide güzel çektiği için.

X