Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Mustela da çok temiz içerikli değilmiş maalesef, çok bozulmuştum duyduğumda 😂 Incia ve Iva Natura tamamen doğal mesela. Ama geçenlerde dermotoloğa danıştım, her doğal ürün iyidir diye bir şey yoktur ben de Mustela öneriyorum dedi. Muhtemelen setini alırım ben de.

Mustela neden değilmiş. Onunla ilgili hiç olumsuzluk duymamıştım. Ama incia ile ilgili duydum hem tamamen doğal değilmiş hem de aliminyum iceriyormus artı kimyasal filtreliymis. Çok güveniyordum halbuki bu markaya

Incia aşırı ucuz mustelaya göre 😅 ondan mı alsam ya, zaten dalin var elimde

Mustela neden değilmiş. Onunla ilgili hiç olumsuzluk duymamıştım. Ama incia ile ilgili duydum hem tamamen doğal değilmiş hem de aliminyum iceriyormus artı kimyasal filtreliymis. Çok güveniyordum halbuki bu markaya
Instagramda içerik inceleyen hesaplar var, orada görmüştüm. Bulursam mutlaka atarım ama tavsiyem Şikayet Var’a bakman 😂 resmen travmatik görüntüler var. Ürün çok fazla kullanıldığı için mi bu kadar memnuniyet ve şikayet var bilmiyorum ama az önce tekrar baktım almaktan vazgeçtim 😂 iva natura’ya bakacağım sanırım bilemedim şu an

1000039055.jpg
1000039055.jpg

Bu arada ben cahil gibi dalın şampuan aldım ama ben ettim siz etmeyin. Mustela alın, temiz içerikli olsun. Konak için şampuanı da varmış, o vücuda sürülmüyormuş. Ben bi de mustela alacağım
Ecowell daha iyiymis diyorlar ben seyini buldum aldim skt 2026 -2025 aralik uygundu da bi bak kuzum istersen.

Burts Bee aldim ben yeni dogunca 3 yasında anca bitti şampuan :) zaten ilk aylar şampuansız suyla yıkanıyor sadece, sonraları cook az dokuyorsun zaten ne kadar saçı var bebeklerin. bir şampuan 3 senede bitemedi. Bitince de Aveeno kids aldım.
Yaaaa kıyamam 🥹🥹🥹 nasıl duygulandım o minnacık saçını filan düşününce 🥲 çoooook tatlııı🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠
Sağlıcakla gelsin minnaklar

Ya bence aşırı inceleme herkesi üzer çünkü birine iyi gelmiş birine kötü bizler dediğiniz gibi dalinle büyüdük hangimizde cilt alerjiliği olmuş ya da deri hastalığı bu kadar incelemek herkesi yorar gibi bak mustela gayet iyi içeriği şikayet edenler yüzünden niye vazgeçeyim onda olan bende olacak diye bir şey yok

Son bi soru snfkfk beyaz gürültü satılıyormuş ona ne diyorsunuz? Fiyatları da çok uygun değil çünkü gerek var mı sizce görünce sorayım dsdim
Bir yıl beyaz gürültü ile uyudum.😂 bir yılın sonunda kapattığımda uykuya dalamadığımı farkettim ben bile 😂😂😂 çocuğa göre değişir bence uyku süresini uzattığı bir gerçek ama zaten uyumayı seven çocuk için gereksiz bence. Uyumayı sevmeyen kızım gibi çocuklar içinse ihtiyaç. O an arabayı satıp beyaz gürültü alabilirsin deseler yarım saat uyku için arabayı satardım 😂😂

Siveno hep önde sanırım.

Eklentiler

• IMG_4237.png
    IMG_4237.png
    348,7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_4236.png
    IMG_4236.png
    438,9 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_4235.png
    IMG_4235.png
    228,8 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_4233.png
    IMG_4233.png
    312,5 KB · Görüntüleme: 21
evet vardı çarsaf ve minik yastık park yatak için ben kullanmıstım yine kullanacağım iki ayrı almıstım.
Yastık bu kafa seklini düzeltenlerde mi ?
Normal yastıgı 2 yaşa kadar önermiyoruz diyorlar. Ama internette kafası düzgün olsun diye minik ortası cukurumsu yastıklar var onlardan mı ?

Rüyamda 1-2 gün önce benim yavruşumu gördüm. Uyutuyordum. Yan yatmayı çok seviyormus. Sürekli sırt üstü döndürmeye calısıyordum. Kafasının ortası kagıt gibi sivrilmiş çizgi şeklindeydi 😂😂😂

X