Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Benim plasenta çok aşağıda yerleşmiş yürümekte zorlanıyorum ve devamlı vajinama kramp ve agrı oluyor bebek hep aşagıda geziyor erken dogum olmasından korkuyorum
geçmiş olsun geçenlerde burada biri demişti secde pozisyonu epey iyi geliyor diye . ben yapmadım ama denenebilir. ama bence endişe etme bebek büyüdükçe yukarı çıkacaktır . benimde aşağıdaydı 15 günde yukarı çıkmış. bu bebişlere belli olmaz güzelce dinlen dikkat et . allahın izniyle çıkar yukarı

bişey demez. sadece çocuk geliştikçe görmek daha kolay olabilir. bizim detaylı ultrason yurtdışında olduğumuz zamana denk geldi bana 20+5 e randevu verdi haftaya perşembe. daha erken yada daha geç de verebilirdi ama 20 lerde veridğine göre uygun bir vakit.

Ay kız git başka doktor bul bu karambolde kalma için rahat etsin aklında soru işareti kalırsa kötü bir şey

selamlaaaaar isim konusu benim de kafamı çok karıştırıyor ya. kız olsa gülce kesindi. erkek olunca işler karıştı teoman, uraz, tarık gibi isimler var gündemimizde ama hiçbiri heh işte bu olmuyor

Benim arkadasimin oglu hep onden gidiyordu , benimki dde hep 1 hafta onden gidiyor, sonra 30 . Haftalarda buyume yavasliyormus ve gununu yakaliyormus oyle demisti arkadasim onun oyle olmus
Gerilik yok dedi doktor aslında. Baş, gövde ve genel uzunluk uyumlu dedi. Başı falan 14le uyumluydu, cuma kilosunu söyleyecek bakalım

Yaaaa dün aynı ürüne ben de bakmıştım. M mi alsam L mi alsam bilemedim. Boyun kilon neredeyse benle aynıymış canım demek ki M ideal olur bana da çok sevindimm
M çok büyük oldu bana aslında ama sorun etmedim, kıvırıp kullanıyorum giydim hatta uğraşamadım yıkamakla falan tövbeler tövbesi

Orkun çok şık bir isim bence, tam zengin çocuğu ismi seviyorum ben Çınar ağır gibi, Doruk çok popüler. Ilgaz fena değil

selamlaaaaar isim konusu benim de kafamı çok karıştırıyor ya. kız olsa gülce kesindi. erkek olunca işler karıştı teoman, uraz, tarık gibi isimler var gündemimizde ama hiçbiri heh işte bu olmuyor
Teoman çok güzel yaaaa, erko olursa Teo çok istiyordum ben eşim sevmemişti ama koyardım kesin Teo dersin Teoşko dersin çok tatlış bence

Bizde erkek olsaydı Bartu Ege koymaya karar vermiştik. Marin, Marsel isimleri de güzel. Belki fikir olur. owlll S sym357
İsimler konusunda 12 yıldır eğitimci olunca hep aklıma öğrencilerim geliyordu o olmaz şu olmaz bu olmaz diye :) bizimde mesleki deformasyonun bi başka boyutu bu galiba

Son düzenleme:
Canım barış Ata daha anlamlı sanki kulağa daha hoş geliyor. Ata barış olunca ağızdan atabarı der gibi çıkabilir. Bi de uzun isim önde kısa isim arkada oluyor genelde Yakınımızda olmasa bende kesinlikle ata düşünürdüm ama onlardan özenmiş gibi olur diye iptal.

Öyle de ulama oluyor ya ondan emin olamadım, barı şata gibi, röveşataya benzettim okunuşunu ama Barış Ata bana da daha cici geliyor

Isınmayı ne ile sagliyorsunuz. Bizde klima var. Olduğumuz bölgeye dogalgaz daha gelmmedi Su an en büyük stresim klima ile ısınırken bebeği hasta eder miyiz Ne giydiricem nasil olacak çok geriliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…