Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
19-21 arası bakıyoruz dedi hastane, benim doktor 21.hafta gibi gidebilirsin demişti. 2 ağustosa randevu aldım 19+3 oluyoruz düzeltilmiş son adet tarihine göre ama çok emin olamadım ya

19-21 arası bakıyoruz dedi hastane, benim doktor 21.hafta gibi gidebilirsin demişti. 2 ağustosa randevu aldım 19+3 oluyoruz düzeltilmiş son adet tarihine göre ama çok emin olamadım ya
ben 21+4 te gitmiş olacağım . doktor çok iyi tarihe almışsın demişti. 22 öneriliyor genelde . ama 19 da erken değil çok . bilemedim

Kendim icin baktım güzel analiz. Bebiş için bakayım dedim beceremedim. Hic cıkmıyor. Bu dogum tarihli olarak mı baktın yoksa bebiş kısmını mı seçtin?
Yok tahmini bi doğum tarihi girerek baktım ama bazen bende de vermiyor hiçbir şey, siteyle alakalıdır belki
ben 21+4 te gitmiş olacağım . doktor çok iyi tarihe almışsın demişti. 22 öneriliyor genelde . ama 19 da erken değil çok . bilemedim
Benim doktor bana da 21.hafta iyi demişti, ben de ona göre söyledim tarihi ama 19-21 bakıyoruz biz dedi bilemedim, bana da erken geldi 19.

erken haftalarda henüz gözükmeyen durumlar olabilir bence tarihi değiştir. 20 den aşağı gitme . hatta başka yerden al olmadı 21 en güzeli

Ya da 20'nin sonlarına doğru çekeyim randevuyu ben en iyisi, izin tarihime denk getireyim diye aldım da işten izin alırım
bide her gitmede doktor haftanı değiştirir ölçümlerine göre . geç döllenme demediyse sat tarihini baz alman daha doğru olmaz mı ? benim birebir gittiği için bu konuda bir fikrim yok

Ben sata göre 21+3 olucam en son ki ultrasona göre 22+1 falan zaten sorduğumda 21-23 arası bakıyor demişlerdi bence erken olmuş gibi seninki ama doktordan doktora değişiyor galiba böyle şeyler neye göre bende bilmiyorum

Hemen isim bulanları tebrik ediyorum. Bizim yaklaşık iki aydır cinsiyet belli fakat isim bulamadık. Eşim Orkun ismini beğeniyor. Anlamı güzel aslında ve Türkçe ama niyeyse alışamadım. Benim aklımda da Doruk ismi var. Ilgaz ve Çınar isimlerini de beğeniyorum ama çok fazla duydum bu sene. Tek isim koymak istiyoruz. Fikirlerinize açığım

Ay medcezir diye dizi vardı orda orkun vardı kötüydü hatta çocuğa orkunç diye seslenirlerdi aklıma o geldi çınar ismi güzel bu arada

bide her gitmede doktor haftanı değiştirir ölçümlerine göre . geç döllenme demediyse sat tarihini baz alman daha doğru olmaz mı ? benim birebir gittiği için bu konuda bir fikrim yok
Değiştirmiyor canım son 3 muayenede de aynı çıktığı için sat'ı değiştirdi direkt. 25'ydi 19'una mı ne çekti. Son gidişimde yine ultrason ekranına girmek için sordu 25 dedim onu değiştirdik biz dedi yanındaki asistanı 19'u diye düzeltti.
Bana da 21 dedi kendi doktorum bunlar niye böyle dedi bilemedim, 20+3'e çektim o da mı erken sizce

Yok o ideal bana 20 den sonra bakılması en uygunu kendi doktorum 20 de ayrıntılıya gidersin demişti doktora göre aldım ben de yoksa 20 de alırdım

Yok o ideal bana 20 den sonra bakılması en uygunu kendi doktorum 20 de ayrıntılıya gidersin demişti doktora göre aldım ben de yoksa 20 de alırdım
Aradım şimdi 21-22 öneriyoruz biz dedi. Ama hastane 19-21 dedi bana ya napsam bilemedim, 20+3'e de 21'e birkaç gün kalmış sorun olmaz ama 21-22 gibi alsaydınız daha iyi olurdu dedi. Ben 21'e alsam doktor bakmam der mi ki niye desin

Benim plasenta çok aşağıda yerleşmiş yürümekte zorlanıyorum ve devamlı vajinama kramp ve agrı oluyor bebek hep aşagıda geziyor erken dogum olmasından korkuyorum

he o zaman sorun yok sürekli aynı çıkıyorsa . 20+3 19 dan daha iyi tabi ama yine de erken gibi

Ay medcezir diye dizi vardı orda orkun vardı kötüydü hatta çocuğa orkunç diye seslenirlerdi aklıma o geldi çınar ismi güzel bu arada
Yaa evet izledim onu ciddi sorunları vardı o çocuğun Yok ben alışamadım zaten Orkun'a ya eşim de çok zor beğeniyor o beğenmişken ben de beğeneyim istedim ama olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…