Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Offff ne kötü ya benim anne babam da içiyor ama evde içmezler asla, sadece balkonda ve dışarda. Kayınvalidem evinde içiyor, yeni eve taşınacaklar söyledim valla bebek gelecek lütfen evde içme sıkıntı olur benim açımdan dedim. Kocaman bahçesi var bir zahmet orda içsin. Kayınpederim koah hastası bir de müthiş bir bencillik

Valla hiç mide bulantısı yaşamadılar herhalde, kokusundan bile geberiyorum ben hala. Ki trakyalıyım yani bayılırım içmeye sjfkdjdks

Valla neresinden bakarsan bak vicdan azabı. Eskiden bu bilinç gerçekten yoktu. Herhalde şu hükümetin yaptığı birkaç iyi işten biri de sigaranın kapalı ortamlarda, toplu taşımada falan tümüyle yasaklaması oldu. İnsanlar zamanlar evde sigara içmeyi de bıraktı. Şimdi yaşlı genç fark etmeksizin herkes balkonda görüyor bu işi. Senin duruma ayrı üzüldüm canım. Ben bebekken babam tek tük içermiş annem zaten içmezmiş, dedem babaannem de öyle. Dolayısıyla yanımda sigara içen pek olmamıştır. Ama ben üniden itibaren 10 sene içtim çok şükür akciğer filmim hiç sigara içmemiş biri gibi çıkmıştı. Bebekken vücudun ne kadar savunmasız olduğunu buradan bile çıkarmak lazım işte

Doktorun bi cep bi sabit hat numarası görünüyor sabit hat numarası düşmüyor. Cep telefonu kendi telefonu değildir dimi çok gerildim snjffj

Kızlar kendime hamile taytı arıyordum, bol keten gömleklerim var onlarla kombinlerim dedim çok sıkıldım çünkü elbiseden. Trendyoldan aldım bunu 166 65.9’um M aldım bayağı büyük geldi ama değiştirmeyeceğim belden hafif ayarlanıyor bir de bu hızda giderse göbek arşa değecek çünkü sjflsjdk kıvırdım ben bir tık güzel oldu. Kumaşı da çok rahat baya idare eder haberiniz olsun Luvmabelly Maternity 8028 Pamuklu Hamile Åort Tayt Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Eklentiler

• IMG_4228.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_4227.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar benimde kızım olacak ismide Pera olacak
Beklenen doğum 16 ocak diyo ama bebiş bi hafta önden gidiyo ve yüksek iht sezeryan olacağım aralık sonuda doğması yüksek olasııı diye buradayım
Tablo bilgilerini yazarsan ekleyelim canım seni de
Son adet tarihin, yaşın, yaşadığın şehir, kese gördüğünüz hafta, kalp atışı haftası, kaçıncı çocuk :)

Ayy ne guzel gobusun ben de hic yok tayt giyince varmis gibi oluyo ben de bakayim tayt alasim var.

Eklentiler

• IMG_7828.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 72
Yaaaa dün aynı ürüne ben de bakmıştım. M mi alsam L mi alsam bilemedim. Boyun kilon neredeyse benle aynıymış canım demek ki M ideal olur bana da çok sevindimm

Doktorun bi cep bi sabit hat numarası görünüyor sabit hat numarası düşmüyor. Cep telefonu kendi telefonu değildir dimi çok gerildim snjffj
Doktorun kendi numarasıymış Allah kahretmesin yav skgkfmf muayenehanem kapalı şu an üniversite hastanesindeyim, ararsanız ücret ve randevu konusunda bilgi verirler dedi.

Normalde işte sevdiğin şeylerden tiksinirsin ya şimdi bı de ben 9 ay içtim bebeğe de hiç bişey olmadı falan diye geziniyodur ortalıkta
Annemin komşusu sanırım 40-42 yaşında falan. Hiç bırakmadı hamileyken sigarayı. Bebeği doğdu ve kırkı çıkmadan öldü. Ardından tekrar hamile kaldı o da 40 haftada karnında öldü. Her iki bebekte kalp deliği ve kapakçıklar mı öyle bir sebepten öldü ve doktorların bulduğu tek neden annenin sigara içmesi oldu.
Ben onu bırakmanın zorluğunu ne demek olduğunu çok iyi biliyorum ve ne yazık ki senelerce bu iradeyi ben de koyamadım ortaya. Ama gebelik öyle farklı bir duygu ki yani o doğsa karşısına alıp içip içip yüzüne üfler mi insan, hayır hatta içer içmez yanına bile yanaşmaz. Ama karnındayken yaptıkları şey bu ve maalesef birkaç sağlıklı doğum hikayesine aldınıp bunu kendilerine ve bebeklerine yapmaları çok acı. Allah kimseyi bağımlılıkla, vicdan azabı çektirecek alışkanlıklarla sınamasın valla.

Bende mide bulantılarından artık çok sıkıldım halsizlik bel ağrısı kasık sancıları çekiyorum ara ara 12+2 de en son doktor kontrolüne gitmiştim mide bulantılarının artık yavaş yavaş biticek demişti ama yok geçmiyor ve dün yemek yaparkende bittim resmen bulantıdan ve ev artık çekilmez oldu çok sıkıcı zaman geçmiyor işi bıraktığıma pişman değilim aslında ama ev de çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…