Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bizde erkek olsaydı Bartu Ege koymaya karar vermiştik. Marin, Marsel isimleri de güzel. Belki fikir olur. owlll owlll S sym357
İsimler konusunda 12 yıldır eğitimci olunca hep aklıma öğrencilerim geliyordu o olmaz şu olmaz bu olmaz diye :) bizimde mesleki deformasyonun bi başka boyutu bu galiba :KK70:
evet ya ben de öğretmenim. eşim mete yi önerdi ama bir öğrencim vardı adı mete olan 😬😬😬😬

Ay biraz once yan komsuya gectim , torununu sevdim Allahim masallah nasil guzel mavis mavis bi de ulsu 😍 dedim Allahim benimki de boyle olsun litfen 😛
Hahah resmini çekip ekran görüntüsü yapsaydın belki çeker belli olmaz kime çok baktıysan ona çeker derler ya bende genetik kodlarıma bakmadan ekrana maviş gözlü bir kız koydum 7 Ceddimde belki mavi gözlü biri vardır aile de yeşil var oda olabilir 😂

Eşimin ailesinden sadece eşim ve annesi kumral. Abisi, abisinin kızları ve tüm baba tarafı hafif turuncu ve mavi gözlü. Hele küçük kız İskandinav gibi dolanıyor ortada az büyüyünce çokk bebek bişi olacak 🥹 ben de hiç sevmem normalde mavi gözlü bakalım bizim tontik kime çekecek

Bizde erkek olsaydı Bartu Ege koymaya karar vermiştik. Marin, Marsel isimleri de güzel. Belki fikir olur. owlll owlll S sym357
İsimler konusunda 12 yıldır eğitimci olunca hep aklıma öğrencilerim geliyordu o olmaz şu olmaz bu olmaz diye :) bizimde mesleki deformasyonun bi başka boyutu bu galiba :KK70:
Ben de öğretmenim aynı şekilde 🤣 eşim eski futbol hakemi çok fazla erkek tanıdığı var o yüzden o da her şeye yok şu var yok bu var olmaz diyor 😁😁

evet ya ben de öğretmenim. eşim mete yi önerdi ama bir öğrencim vardı adı mete olan 😬😬😬😬
Bazen istisnalar oluyor, kişisel ve aile yetiştirme tarzından dokayı. Ama bazı isimler oluyor ki gercekten tüm eğitimciler hem fikir oluyoruz. Onlara karşı biraz uzağım sadece 🤭

Hahah resmini çekip ekran görüntüsü yapsaydın belki çeker belli olmaz kime çok baktıysan ona çeker derler ya bende genetik kodlarıma bakmadan ekrana maviş gözlü bir kız koydum 7 Ceddimde belki mavi gözlü biri vardır aile de yeşil var oda olabilir 😂
Benim esim yesil , ben ela , annem yesil , kayinbiradem mavi biri tutar belki be . Umarim kardesime benzemez kara kasli kara gozlu 😂

Edebiyat öğretmeniyim, Orkun ismi de Orhun abidelerinden geliyor, anlamı da güzel aslında ama alışamadım. Belki fikrim değişir zamanla. 🙄
Oy iki etiketlediğim hamişte öğretmen çıktı 🤭 bende matematik öğretmeniyim. Kızımın ilk ismide ilk ismi bir matematik sembolü olacak 😊 sembol; sonsuzluk sembolunun yarısı ~. Tek basına kullanılınca önünde durumu tersine ceviriyor olumlu ise olumsuz, olumsuz ise olumlu. Aynı sembolun zıttını alınca sonsuzluk olusuyor. Zıtlıkların olusturdugu bütünlük sonsuzluk olarakta görüyorum. anlamıda savaşta güçlü olan demekmiş. İsim olarak yurtdısında koyuluyor genelde. Hatta bi edebiyatcınında eşinin ismi 🤭

Oy iki etiketlediğim hamişte öğretmen çıktı 🤭 bende matematik öğretmeniyim. Kızımın ilk ismide ilk ismi bir matematik sembolü olacak 😊 sembol; sonsuzluk sembolunun yarısı ~. Tek basına kullanılınca önünde durumu tersine ceviriyor olumlu ise olumsuz, olumsuz ise olumlu. Aynı sembolun zıttını alınca sonsuzluk olusuyor. Zıtlıkların olusturdugu bütünlük sonsuzluk olarakta görüyorum. anlamıda savaşta güçlü olan demekmiş. İsim olarak yurtdısında koyuluyor genelde. Hatta bi edebiyatcınında eşinin ismi 🤭
Aa ben de matematik öğretmeniyim😊 Ne kadar güzel anlamlı bir isim düşünmüşsün🥰

İsmi sembol mü olacak yoksa işaret olarak mı sembol yani ~ bu mu olacak tam çözemedim 🙄 teoride mantığı anladım ama pratikteki kullanımı çözemedim aslında lisede de sayısalcıydım ama son zamanlarda aşırı sözelciyim 🤣🤣

Ben de yeşil gözlü sarışın bir kız yapmıştım daha cinsiyeti de belli değilken,cinsiyet tuttu sarışınlığı da bekliyorum😂 Ben esmerim ailem esmer,eşim ve ailesi sarışın renkli gözlü.Tamamen şans artık bakıcaz annemin kardeşleri de sarışın diye kendimi avutuyorum😂

Kızlar sabah sağlık ocağına gittim ilk izleme için.Hamileliğimin nasıl geçtiğini beslenmemi konuştuk.Kilo,tansiyon ölçümü yaptılar.Kan aldılar sonuçları yarın belli olacakmış.Bir de kalp atışını dinlettiler ama bizim kız çok hareketli çıktı bir an duyduk sonra sürekli kaçıp durdu 10 dk uğraştık 2 defa duyabildik 😂 Tetanoz için de tarih verdi ama kendi doktorunla görüş ona göre ilerleyelim dedi ısrarcı olmadı aşı konusunda. Onun da önerisi 20 ve 24.haftalar oldu

Tomris ??

Bugun sütyen konusulmustu. Üzerine e-bebek indirimi konuşuldu. Orangegreysky Orangegreysky İndirimi kaçırdım sanırken @Kumral Ada Mavi Tuna kacırmadıgı farkettirdi.🥲 Sepete ekle ekle ekle 3.500 olmus. Dedim öncelikli olacaklara karar vereyim 650 indirdim. Almak istediğim tulumları yine erteledim, numaraları adetleri cok düşünmem gerekecekti 🥲 6-9 ay cok bişi almamıştım düşünmek zorunda kalmayacagım icin bu sekılde aldım.
emzirme sütyenine denk geldim hemde çok şık😍 A aydassss aldım gitti.
Evet çok güzel böyle birşey alabilirim 🥰

Kızlar şöyle bir şey gördüm de, ben en basic mama sandalyesini alacağım bütün arkadaşlarım ikea tarzı almamı söyledi diğerlerini temizlemek çok zormuş. Sahile, misafirliğe tatile falan taşımak düşündürüyordu diğer grupta bunu almış bir arkadaş hoşuma gitti. Var mı böyle bir şey alan? 1300müş de kaçırdık indirimi https://amzn.eu/d/0hN4Klc0

X