Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bitek bende kalp atışı dinlenmedi sanırım benim sağlık ocağında böyle Bi uygulama yok malesf

Benim plasenta çok aşağıda yerleşmiş yürümekte zorlanıyorum ve devamlı vajinama kramp ve agrı oluyor bebek hep aşagıda geziyor erken dogum olmasından korkuyorum
Benimki de en son aşağıdaydı pazartesi gidicem detaylı için bakalım çıkmış mı yukarı yani 6. Aya kadar çıkabiliyor siz kaç aylıksınız

ben oğlumda şundan almıştım memnun da kaldım. kademe ayarlaması iyiydi ve ütündeki tabla çıktığı için alıp yıkama açısından iyi oluyordu. senin gönderdiğinde bir arkadaşımda var. masa üstüne falan koyuyor çocuğu iyi oluyor bence büyüyene kadar kullanılır.

Benim de senden yana hep kız doğuyordu içime Hayırlı olsun canımm hemen ekleyeceğim

Kızlar geçen gün konuşuyordunuz. Bebek hareketlerini hissetmeden önce bıçak batması gibi birşey yaşadınız mı? Ben de öyle şeyler oldu bugün ya. Bi de aşırı ama aşırı halsizim. Demir ilacı kullanmadığımdandır inşallah. Cuma kontrolüm var.

Kızlar bahsettiğim demir ilacını ekliyorum. Eczane fiyatı 277 TL. Tadı gayet güzel. İçeriğinde titanyum dioksit yok. Folik asit de yok. Multivitaminde vardı zaten o. Düşünürseniz aklınızda olsun. Kabızlık da yapmaz diye umuyorum. Ki bende şu an zaten o da var

Eklentiler

• IMG_2707.jpeg
    95 KB · Görüntüleme: 39
Benim plasenta çok aşağıda yerleşmiş yürümekte zorlanıyorum ve devamlı vajinama kramp ve agrı oluyor bebek hep aşagıda geziyor erken dogum olmasından korkuyorum
benim de aşağıda ama hiçbir belirtisi yok yürümem de ya da ağrı acı kramp olmadı hiç kanamam lekelenmem olmadı. asağıda dedi ama o kadar asagıda değil mi tam bilgi vermiyor doktorlar.Ilk dogumun sezaryan oldugu için normal dedi bugun doktor yukarı cıkar su an cok erkrn dedi 18+6yim

Yaşadım canım ani kısa süren sızlamalar 17 ye kadar devam etti sonra kesildi şu aralar olmuyor

Bıçak batmalarının şiddeti ve sıklığı giderek artmıyorsa rahim büyümesi dedi doktorum . geçen hafta yaşadım bir gün sürdü . sonra rahim ağzı uzunluğuna baktı 52 mm di sorun yok büyüme ile ilgilidir dedi.

Aynı ilacı dün bana da yazdı doktor, bugün başlıycam kullanmaya, kabızlık konusunda da en masumu bu dedi.

Benim arkadaşım da bundan kullanıyor çok memnun, en basitini al diğerleri külfet oluyor temizlik açısından dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…