Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
İsim konusunda yine hayatımın kalanı gibi davrandık, bişi beğendik daha diğer isimlere kapalıyım snfmfm eşim arada gelip Öğün falan diyor iyi ki kapamışım kendimi Öğün ne yav

İsim konusunda yine hayatımın kalanı gibi davrandık, bişi beğendik daha diğer isimlere kapalıyım snfmfm eşim arada gelip Öğün falan diyor iyi ki kapamışım kendimi Öğün ne yav
O ne be kapatman isabet olmus hahaa Ata. Guzel isim . Erkek olsa Ata koysam ben cok sekilli olurdu soyadimiz Turker

ahahahahah erkekler isim konusunda neden böyleee. isim bul şu kıza diyorum . güvercinime hiçbir ismi yakıştıramıyorum diyor

ay bilmiyorum işte kafam çok karışıkkk gerçekten ne zormuş ya . belis nasıl sence oda bi tuhaf geliyor kulağa.
Belis imm sevemedim ben orange a katiliyorum elisa da guzel bi isim . Alisa var anlami cok gizel kuzenim koymustu . Biz leyla dedik once ama yine asiri var , duru dedi isim ama ih ih sinmedi bana. Ilay dedik zor geldi . En son Naz da karar kildik o olacak sanirim . 5 sene ugrastirdi bizi cok bekletti adini haketti dedi babasi

ayy evet naz ismine bayılırım ama eşim istemiyor nazlı olmazsın diye ama sizin kıss cidden haketmiş :)

Umay diye bi bebe tanıdığım var, o kadar ağır geliyor ki ismi. İsimlerde böyle çok tanrı tanrıça gibi ağır anlamı, yükü olan isimler sevmiyorum pekk

aslında benim çevremde hiç asya yok . ama abu ara sosyal medyada çok fazla asya ismi duyuyorum . hep asya istemiştim ama soğudum isimden
Benim ilk koymak istediğim daha bebek yokken düşündüğüm isimdi sonra çevremde iki kişi koydu bebeleri asosyal hiç dışa dönük değil onları görünce vazgeçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…