Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Gebelikte ıslak bikiniyle durmamaya çalışıyorum da mayoyu giyip çıkarmak zor olur diye düşünerek almadım. Kabinin olmadığı yerde bile havlunun altından fırt fırt hemen değiştiriyorum altları
Ben Pentinin Tankinisini yıllardır kullanıyorum şimdi büyük bedenlerinden alacağım. Çıkartıp değiştirmek kolay oluyor iki parça olduğu için. Tavsiye ederim.

kaçıncı haftada çıkmaya başladı göbüşleriniz ben 14 deyim hala pek bişey yok hafif kilo almış gibi duruyo göbeğim
Bi an önce çıksın istiyorum göbek mi bebek mi arası çok sıkıcı😂
Ben 12ye girdiğim gibi fırttı sanki ya, tam hatırlamıyorum haftasını. Çok zayıf biri de değilim normalde ama iç karın dedikleri şey küçüktü belki bilmiyorum. Tam kilo verdiğim dönemdi o yüzden göbek değildir diye rahatlamıştım 🥲

Kızlar ben de bir şey danışacagim sizlere. Önceki gebeligimde ucak yolculuğu yapmamıştım. O yüzden detaylara hakim değilim. Bugün annemi havalimanina bıraktık görevli ben talep etmeden beni kenardan aldı xrayden geçirmedi. Hafta sonu İstanbula gideceğiz. Orada da kolaylık tanırlar mı yoksa zaten zararsız diyip gecmemi mi isterler??

Kızlar ben de bir şey danışacagim sizlere. Önceki gebeligimde ucak yolculuğu yapmamıştım. O yüzden detaylara hakim değilim. Bugün annemi havalimanina bıraktık görevli ben talep etmeden beni kenardan aldı xrayden geçirmedi. Hafta sonu İstanbula gideceğiz. Orada da kolaylık tanırlar mı yoksa zaten zararsız diyip gecmemi mi isterler??
Canım yanlış bilmiyosam geçtiğimiz şey xray değil, xray o çantaların geçtiği yer. Ama yine de hamilelerde elle kontrol yapılabiliyor havaalanlarında

Sarkma konusunda uzmanlar da hemfikir değil ya bence, direkt sütyen takmak da sarkma yapıyor diyen var. Ben ayın 28 günü evde biri olarak sütyen takmıyorum, karşılaştırırız 20 sene sonra napalım 🥲
Zaten şu dönem de desteksiz olanlar en rahatı o yüzden desteksiz alacağım sanırım

kaçıncı haftada çıkmaya başladı göbüşleriniz ben 14 deyim hala pek bişey yok hafif kilo almış gibi duruyo göbeğim
Bi an önce çıksın istiyorum göbek mi bebek mi arası çok sıkıcı😂
4. Aya yakın hafif Bi göbek oluşmuştu sanırım şuanda da orta yani yine çok Bi göbek yok yapı meselesi sanırım bu karın büyüme işi

Ben de cuma ucaga binicem ama xrayden gecirmemesi lazim . Ben oyle biliyorum bakalim .gerci benim talep etmem lazim benim hamile oldugum belli olmuyor😂

Yok o anlamda demedim, x-ray değil ya geçilen şey radyasyon yaymıyor yani. O çanta konulan yerden geçsek sıkıntı olur sadece diğeri sorun değil. Ama yine de elle kontrol iste sen
Yaymiyor mu yoksa çok çok az miktarda mi yayıyor ben öyle okumuştum sanki zarar vermeyecek ölçüde diye. Yine de bir teklif edeyim canım sağ ol 🌸

Ben de cuma ucaga binicem ama xrayden gecirmemesi lazim . Ben oyle biliyorum bakalim .gerci benim talep etmem lazim benim hamile oldugum belli olmuyor😂
Hadi bakalım sen benden önce bineceksin. Buraya da yazarsan çok sevinirim 🤗 benim göbeğim burada bebek vaaaar diye bağırıyor son ayları düşününce tatil dönüşü diyetisyen desteği almaya karar verdim hatta 🤣

Evet vende dikkat ediyorum. Iki kere 6. Ve 11. Haftalarimda kanama yasadim ama kese alaninda kanama vardi bu durumdan mi bilemiyorum. Tabi her tuvalette kanama gorucem diye de sitres oluyorum haliyle. Insallah yakin zamanda cikiyor der
Benim de 8,11 ve 13. haftalarda kahverengi lekelenme oldu. Kese dışında kanama alanı var ama sıkıntı olmaz demişti doktorum. Keseyi bozmadığı için yine daha önceden söylememişti. Çok şükür sıkıntı olmadı. İki hafta oldu benim kontrole gideli yukarı çıkmış olabilir o sürede. İnşallah sonraki kontrolde olumlu haberler duyarız ❤️🙏

Kızlarr benim de canımı sıkan şey kedinin kumu. Hep eşim temizlerdi şimdi cumartesiye kadar yok evde :KK43: mecbur kendim temizlicem, hiç temas etmezsem falan sorun olmaz dimi

Parmaklarımı avuç içimi komple yaktım kızlar kaynar çorbayla 🤕 ağlanıp duruyorum zaten dermanım yoktu
IMG_0788.jpeg

Kızlar metal dedektöründe x ray olmaz çantaları koyduğunuz yerde xray var onuda içine elinizi va sokmadığınız sürece sorun olmazmış
Metal dedektöründen bebeklerin bile geçmesi zorunlu havalimanında
Bi çok doktorun bilgilendirme videosu var bu konuda içiniz rahat olsun

X