Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Hepsi çok güzel ben de lansinoh biberon düşünüyorum birde kremi yerine balsam ve göğüs kalkanı alicam malsef digr gebeligimde gümüş kapaktan hiç memnun kalmadım kalkan daha nemli tutyo ve hava aliyo deterjanı da siveno aldım 3 lu ilk bebeklik dönemini atlatana kadar yeterli olur emzik aldım bende avent ultra soft tercih ettim ultra Air sert oluyomus yeni doğana soft olani onermisler daha önce bibs kullanmıştım ve memnundum bu sefer avent aldım

Ilkini aldim ben cok hosuma gitti ama 2. De guzelmis onun gibi almak istiyorum da bulamadim bi de boyle teddy gibi olanlar var ayicik oluyor cocuk onlar cok hosuma gidiyor

Kızlar şeker yüklemesi hakkında ne düşünüyorsunuz
Ben yaptıracağım annemle babamda var insülin falan değil ama hap kullanıyorlar benimde kilom var biraz. Şeker çıkarsa bebeği olumsuz etkileme olasılığı yüksek. Bebeğe zarar verecek korkulacak bir oranda da yükleme yapılmıyor zaten. Ben doktor ne derse yaptırma taraftarıyım o nedenle yaptıracağım

Orangegreysky senin aldıgın hangisiydi ?
Elele Madre Anne Yanı Park Yatak Oyun Parkı 70x110 cm Gri-Siyah | Elele Baby şu canım benimki. şu da kurulmuş hali
Yolunda mı her şey canım, yansıt niye yansıtmıyosun hep iyi şeyleri konuşamayız
Bana dış kundak hediye geldi eltimler onu çok sık kullandılar kış bebesi. Astronot tulumu da kayınvalidem almış onu da kullanmışlar. Kürklü ceket almadım ama çok güzelmiş mecbur alıcsm
Kızlar adet günlerinizde artı ağrınız oluyor mu sizinde ? Sanki benim ağrılsr o günlerde oluyor gibi geliyor
Oluyor canım olabilir diyor Kağan hoca da. 4-8-12 haftalarda hep ağrım oldu benim

Teşekkür ederimm aa bende aldım emzik suluk onları atmamışımama söylediğin farkı bilmiyordum ben kalkan bende alıcam çok faydasını görmüş arkadaşım
bende bu zamana kadar yaptım ama bazıları diyor o yüklemeden sonra bende şeker yükselmesi oldu çocuğu şeker hastası olan varmış kararsız kaldım o yüzden
benim ilk defa bu kadar belirgin bi ağrım var tedirgin oldum

Eklentiler

• F6F6897B-646B-49DE-8891-9D60D87C0244.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar günaydın, maalesef bir takım tatsız haberlerle geldim.

Dün doktor kontrolüm vardı, bebeğin beyninde bilateral koroid pleksus kisti gördü doktor 2 tane.

Bu karşılaştığımız bir durum,25. haftadan sonra kayboluyor genelde dedi. Dün bende araştırdım hemen hemen herkes kaybolduğunu söylemiş..

Diğer konu da, bir önceki hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı. O zaman yapılan kürtajdan kaynaklı olabileceğini düşündüğü amniotik bant varmış. Bu bebeğin bir uzvuyla temas ettiğinde ciddi anomalilere sebep oluyormuş. Ama bu bant bebeğe çok uzak ve çok kısa dedi. Yani imkansız diyemem ama çook düşük bir ihtimal bebeğe zarar vermesi. Gayet hareketli ve temas etmiyor o banda dedi.

Ağustos başında detaylı ultrasona gidecektim farklı bir doktora, o da belirtir size dedi.

Onun dışında bebeğin gelişimi vs çok iyiymiş.

Bu konular hakkında bilginiz var mı acaba? Yani çok stres yapmadım bebek de olumsuz etkilenmesin diye, olumlu düşünmeye çalışıyorum..

İnşallah geçici bi şeydir canım rabbim şifa versin kalbine de ferahlık versin, detaylı tertemiz çıkar inşallah

Ben de bunlari begeniyorum ya cok pofidik Orangegreysky sanirim ben de madre alicam park yatak . Sonrasinda buyuk yatak almak istiyorum .
Çok tatlılar bunlar nbende de şöyle bişi var ne bu bilmem

Madre güzel duruyor ya kullanışlı. Şu tepesindeki müzikli oyuncağı çalışırınca ağlamamı konuşmayalım ama dkfm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…