Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Zibin atlet gibimi , kisa kollumu uzun kollumu bu konuda kafamda deli sorular var ben cok az yeni dogan aldim hep 3-6 aldim tulumlari . Baktim yetmiyo alirim ucra da yasamiyorum nasilsa
evet kesinlikle yetmezse sipariş verilir ertesi gün geliyor zaten yeni doğan bende çok az aldım bir haftada 0-3 giyiyorlar zaten . 3-6 daha çok aldım . ben askılı aldım kısa kollu aldım bide uzun karışık hepsinden var :) hediye getirenlerde oldu daha zıbın almam arkadaşımın kızıda 6. ayına girdi.. tüm kıyafetlerini verdi annesi. ev bebe eşyası doldu . yeni doğan ve 0-3 ay çok az alacağım . 6-9 alırım beğendiklerimden

Yeşile aşırı bayıldım bu neeee

Kızlar 14.haftaya gelip hala benim gibi günde 2-3 defa kusan var mı? Prilam falan hak getire artık iyice coştu, ne bk yiyeceğiz biz kuzum
17+4’ten bildiriyorum bir gün kusmasam bir gün yine kusuyorum dün kusmalı günlerden biriydi mesela Bugün nasıl olacak göreceğiz. Prilama da devam ediyorum bu arada.

17+4’ten bildiriyorum bir gün kusmasam bir gün yine kusuyorum dün kusmalı günlerden biriydi mesela Bugün nasıl olacak göreceğiz. Prilama da devam ediyorum bu arada.
Yani Prilam bana iyi geliyordu ama artık Prilam’ı da şçtiğim gibi kusuyorum. Ne yapsam bilemedim ya çok üzülüyorum doğru düzgün bir şey yiyemediğim için, bebek için endişeleniyorum

Dış kundağın çok kullanışlı olduğunu söylüyorlar canım, astronot tulumları giyip çıkarmak çok zormuş.

Bende soft Air tercih ettim bakalım bide elimde wee yuvarlak var

Eklentiler

• IMG-20240703-WA0010.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG-20240702-WA0013.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 44
Dun asiri bir gaz sancisi ve kusmayla bitti bakalim bugun beni neler bekliyor .
Çok fazla salgın var benim küçük kızımla oğlum serumluk oldu gorumcemin kızı çocukları torunları hepsi arka arkaya serum yediler bende çok korktum ama bulaşmadi çok şükür kefir iç dün doktoruma soyledim 20. Haftadan önce reflor onermiyorm çok çok gerekmedikçe içindeki maddeyi onermiyo

Kızlar lcwde de hastane çıkışları var bakmak isterseniz ben ordan aldım
Ay ben favorilerime ekledim bunları alicam bu arada kızımın adını İLAY düşünüyorum kısmetse rüyamda gördüm ilay koymustum çokta hoşumuza gitti baklim hayırlısıyla

Eklentiler

• Screenshot_20240707-235733.png
    235,3 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_20240706-175534.png
    290,9 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20240706-174855.png
    653,3 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20240628-161502.png
    420,2 KB · Görüntüleme: 44
Bazı bebeklerde meme ucuna benzeyen ağızlı biberon meme reddine sebep olabiliyor. Bazı bebekler bu biberondan içmeyebiliyor. Bu gibi sebeplerle kaşık biberon kullanılıyor.

O da tatlı da ne biliyim ndgmf onu giydirmezsem de ayıp olur ya bebe hastanede 1 gece kalıyo zaten aksilik olmazsa 2 tane nasıl giydircme, kalsın neyse.
Al al bi gece onu giydirirsin aa terlemis dersin seninkini giydirirsin . O hengamede bisey olmaz. Evde de giydirirsin . Hastane cikisi diye illa sadece hastanede giyicek diye bir kaidemi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…