Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Gönlünü ferah tut canım her şey iyiye gidicek birincisi dediğin gibi o kist çoğu kişide çıkıp kayboluyor benimkide öyle olacak diye düşün ikincisinde ise doktor demiş uzakta dokunması zor demiş önemli olan bebeğin şuan gelişiyor ve sağlıklı bundan sonra yediğin her şeyin bebeğime şifa olacak diye düşünerek ye her şey çok güzel olacak

geçmiş olsun bu tip şeyler can sıkıyor ama umarım geçip gider hemen. ne kadar zor olsa da içini ferah tut

Dün bende annemle alışveriş yaptım ama sadece bebeğin evde giyeceği tarzı şeyler aldık daha dış şeylere geçemedim hastane çıkışı kaç tane alsak yeterli olur hemen büyüyorlar ya çokda almak istemiyorum 10 lu paketler var daha az içerikli paketler var zaten bir tane isimli yaptırırım illaki hatıra olarak kalsın diye

Evett bende o şekilde kendimi rahatlatıyorum biraz.. Bir de farklı sorunlarla beraber gözükürse olumsuzmuş, ama öyle de bir durum yok dedi doktor.

İnşallah sorunsuz güzel bir şekilde atlatacağımm

ben iki tane 10 lu paket alıcam 1 tane de yedek bi normal takım alıcam yanıma.Yenidoğan olarak da bunlara ilave 2 tane daha alırım normal takım. Gerisini hep 0-3 ay alıcam. Biraz da büyük gelsin bi şey olmaz

Bende 1 tane hastane çıkışı var, 1 tane yetmez mi ki? Diğerlerini tekli alsak yani zıbını tulumu her neyse. Çıkışlar çok kalabalık paketler olduğu için ne kadar kullanılır bilemedim

17 haftalık hamileyim sol göğsümde sarı akıntı oluyor kaşıntı hissi de veriyor normal mi acaba yardımcı olabilir misiniz

Bende 1 tane hastane çıkışı var, 1 tane yetmez mi ki? Diğerlerini tekli alsak yani zıbını tulumu her neyse. Çıkışlar çok kalabalık paketler olduğu için ne kadar kullanılır bilemedim
Ben de bi tane aldim baska da zibinlar aldim tulumlar yeter tekli tekli bence hastane cikisi bitane. O kadar da moda ikonasi olmasinlar hemencecik

bir tane hastane çıkışı yeterli kesinlikle . o kadar çabuk büyüyorlar ki. isimli bitane saklamak için yaptıracağım sonra iki tane 0-3 ay takım aldım . uygun fiyatlı . hatta geldiler bak çokta güzeller yumuşacık . arkadaşım yeni doğan almıştı hep çocuk büyük doğdu . getirdiği hiçbir kıyafeti olmamıştı. başka bir arkadaş getirmişti evinden o yüzden çok ufak şeyleri pahalı ve çok fazla almayacağım . zıbın bol bol aldım . en çok zıbın gidiyormuş . aldığım iki takımı ekliyorum :)

Zibin atlet gibimi , kisa kollumu uzun kollumu bu konuda kafamda deli sorular var ben cok az yeni dogan aldim hep 3-6 aldim tulumlari . Baktim yetmiyo alirim ucra da yasamiyorum nasilsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…