Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ben bebedor aldım kuzum kolik olmasın diye bunu aldım normalide lansinoh başlangıç aldım☺️
Ben de bebedoru favorilemişimm iyi bari, diğer önerilere de bakcam seçeriz birini yine. Lansinohu öneriyolardı iyi yapmışsın 🫶🏿 bizde alınacak bişi kalmadı herhalde Aralık anaları hızlı çıktı

Ben şaka yollu 7.5 saatten fazla çalıştıramazsınız beni dedim şefime, samimiyet var aramızda. Ne alaka hamilesin alt tarafı engelli misin dedi bana 🤦🏿‍♀️ ondan beri şaka yollu hamilelikle ilgili hiçbir şey söylemiyorum. Doktor kontrolüne giderken ücretli izin alabiliyoruz mesela, ben giderken niye izin gününe almadın randevuyu dedi şefim, eve döndüm işe başladım o gün. Daha da yapmam mahallenin aptalı ben miyim
Gerçekten iş ortamında kimse gerçekten samimi değil ya hele bu şirket için insanı değerleri arka plana atanlar. Engelli misin ne demek yasal hak izin hakkıda yasal gerçekten Türkiye de özel sektör korkunç

Benimde sağ tarafımda hareket ediyor ama 4 parmak uzaklığında değil tabi dediğin gibi pıt pıt hareketler seyirme gibi videoya çekmiştim bir kaç gün önce benimki dışardan belli ediyor artık kendini sabahları özellikle çok hareketli oluyor yada ayakta çok gezdikten sonra yatıncada çok hareketli oluyor benimki benim hareketlenmeler 16+5 gibi başlamıştı
Yaa zayıfsanız iyice bellidir benim göbeğim baya vardı normalde de ondan dışardan görünmez sanırım büyüyene kadar

Ben de bebedoru favorilemişimm iyi bari, diğer önerilere de bakcam seçeriz birini yine. Lansinohu öneriyolardı iyi yapmışsın 🫶🏿 bizde alınacak bişi kalmadı herhalde Aralık anaları hızlı çıktı
Kuzumm bak bunları aldım ben eğer almadıysan al hepsi gayett iyi😍 lansinohun kapakları olmasınıda çok sevdim bir yere giderken onu kapatırım diye düşündüm😍 valla alınacaklar alt açma.. pamuk.. pamuk kutusu.. bide adı işlemeli pike çok istiyorum instagramda buldum onu yaptırıcam😂 he bi de karacadan uyku seti beğendim 🙈annem penye battaniye al deyip duruyor bana😂 ona bakıcam ebebekten başka aklıma gelen yok ebebek gezince gelir aklıma😂😂 aa bu arada silikon göğüs uçları varya onlardan da almak lazım arkadaşım yeni doğum yaptı onu kullandırtmışlar hastanede aklınızda bulunsun kızlar😘

Eklentiler

• AECE517C-5C9B-45D0-B66A-8C58BC7C5F88.jpeg
    AECE517C-5C9B-45D0-B66A-8C58BC7C5F88.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 57
  • A04C3E36-D392-4A71-AC94-B3403A72B207.jpeg
    A04C3E36-D392-4A71-AC94-B3403A72B207.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 46
  • 41DE830A-E20E-42D2-BE96-D376E9821C12.jpeg
    41DE830A-E20E-42D2-BE96-D376E9821C12.jpeg
    90,9 KB · Görüntüleme: 42
  • A63A5032-AD70-4AEB-A47B-8B15B902F109.jpeg
    A63A5032-AD70-4AEB-A47B-8B15B902F109.jpeg
    113,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_9849.jpeg
    IMG_9849.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 53
Dengesiz demek ki. Ben de kendi yöneticimle çok uzun süre yaşadım bu durumu. Benim yöneticim üst düzey birisi yani tanınmış kişi diyebilirim adı bende kalsın. İyi mi kötü mü beni seviyor mu sevmiyor mu düşünüp dururdum. Birkaç kez zor zamanlarım oldu performansım düştü bir baktım hemen tavırları değişti, oysa çok çalışırken, ben zaten bekarım çoluğum çocuğum yok deyip her gün mesaiye kalırken, izin istemezken, hasta olduğumda bile işe gelirken benden iyisi yoktu. Depremde bile ailem etkilenmiş onları almaya gitmişim ayın 7sinde bana ne zaman döneceksin deyip benden iş istemişti. Yani iş nasıl aklına geliyor ülkede kıyamet kopmuşken 24 saat geçmişken daha üzerinden. Yok ya dedim bunlar insan değil. Uzun zamandır çok iyi davrandığı da oluyor kötü davrandığı da oluyor ama ben o kadar nötrüm ki. Beklentimi sıfıra düşürmeyi bırak hep en kötüsünü bekliyorum artık. Mesela Ramazan bayramı tatilinde cuma gününe uçak bileti almıştım çok önceden. Sadece 1 gün izin istedim. Vermedi izni. Uçak biletim yandı, tekrar otobüs bileti buldum zar zor ona para verdim ve 8-9 saat yolculuk yapmak zorunda kaldım. Üstelik yeni hamileydim bu olurken onlar bilmiyordu ama yine de bu kötülüğü yapmaması için bilmesi gerekmiyordu. Ben ne yaptım kurban bayramından önceki hafta 3 gün rapor aldım. Siz bana 1 gün izni çok görürseniz ben de 3 gün rapor alırım dedim. Bu normalde benim asla yapacağım bir şey değildi. Velhasıl tecrübeyle sabit yöneticine elini verirsen kolunu kurtaramazsın canım, yol yakınken kurtul ya da asla pabuç bırakma.
Çok doğru söylüyorsunuz en iyi gözükeni bile çıkarına ters düşünce akla gelmez şeytanlıklar düşünür. Ne diyim inşallah çıkar bunlar da anlarlar. Bende daha nötr olmaya çalışacağım aslında samimi değilim işimi yapıyorum sadece ve başlayalı çok çok olmadığından direkt soru soracağım kişide o ama bazen böyle soru sormaya bile çekiniyorum bir dediği bir dediğini tutmuyor ve bunu da kabul etmiyor siz böyle demiştiniz deyince en akıllı kendisi sanıyor değişik bir insan gerçekten

Kuzumm bak bunları aldım ben eğer almadıysan al hepsi gayett iyi😍 lansinohun kapakları olmasınıda çok sevdim bir yere giderken onu kapatırım diye düşündüm😍 valla alınacaklar alt açma.. pamuk.. pamuk kutusu.. bide adı işlemeli pike çok istiyorum instagramda buldum onu yaptırıcam😂 he bi de karacadan uyku seti beğendim 🙈annem penye battaniye al deyip duruyor bana😂 ona bakıcam ebebekten başka aklıma gelen yok ebebek gezince gelir aklıma😂😂 aa bu arada silikon göğüs uçları varya onlardan da almak lazım arkadaşım yeni doğum yaptı onu kullandırtmışlar hastanede aklınızda bulunsun kızlar😘
No kuzum bu tarz hiçbir şey almadım, bakayım bunlara. Alt açmayı ben tek kullanımlık olanlardan aldım, diğeri pek kullanışlı gelmedi. 1 paket pofidik 1 paket ince aldım 40'ar tane var, bi tanesini eğer temizse birkaç kere kullanırız falan uzun süre gider bence. Uyku seti nasıl bişii

No kuzum bu tarz hiçbir şey almadım, bakayım bunlara. Alt açmayı ben tek kullanımlık olanlardan aldım, diğeri pek kullanışlı gelmedi. 1 paket pofidik 1 paket ince aldım 40'ar tane var, bi tanesini eğer temizse birkaç kere kullanırız falan uzun süre gider bence. Uyku seti nasıl bişii
Bende onu gezmeye giderken kullanırım dedim tek kullanımlık alıcam kuzum göğüs ucu merhemini kesin al☺️uyku seti bu ben bayıldım😍

Bende onu gezmeye giderken kullanırım dedim tek kullanımlık alıcam kuzum göğüs ucu merhemini kesin al☺️uyku seti bu ben bayıldım😍
Göğüs ucunu alıcamm elindekinin tarihi kaç mesela? Acaba diyorum erken mi olur ondan son zamanlara bırakayım demiştim hava da çok sıcak erimesin 🥲

Ayyy çok tatlı 🫶🏿🫶🏿

Göğüs ucunu alıcamm elindekinin tarihi kaç mesela? Acaba diyorum erken mi olur ondan son zamanlara bırakayım demiştim hava da çok sıcak erimesin 🥲

Ayyy çok tatlı 🫶🏿🫶🏿
Hiç hatırlamıyorum yaa dur bulabilecek yerdeyse bakıp sana döneyim kuzum😍 başka renkleride var ama krem en uygunu geldi bir çift nevresim alsam bi de pike takımı olacak yeter sanırım

Günaydın kızlar 🥰💓 bugün bebiş kendini gösterirse cinsiyetini öğreneceğiz aama şuan hiç heyecanlı değilim. İki gün kendimi çok yordum benim oğlanın doğumgünü işlerine direk iyi olduğunu görmek istiyorum en önce 🙏 bu arada CRp değerim 9 çıkmış ya kendimde bı rahatsızlık hissetmiyorum ama uçuk çıkmisti bende bogaz ağrısı falan bayram zamanı acaba ondan kaynaklı bişey mıdır. Bı süredir de idrarda bulanıklık fark ediyorum acaba idrar yollarında bişey mi var yanma kaşıntı bişey hiseetmiyorim ama. İnşallah çok korkutucu bişey değildir. Bı de TSH düşük olarak çıkmış onu anlamadım. Yani sınır değer 0.4 olması gerekirken benim değer 0.08 cikmis neden olur acaba vitaminler falan iyi ama bilemedim inşallah kötü bsey yoktur
Canım geçenlerde benim de hafif bir boğaz ağrım vardı crp 12 çıktı. Ben kan değerlerime bakmamıştım 15 gün sonra falan farkettim hemen doktora gittim. Hafif bir soğuk algınlığında da yükselir için rahat etsin diye tekrar bakalım dedi son verdiğim kanda düşmüş.

Bugün işte çok saçma bir şey oldu. Bana evrak getirdi başka birimden bir arkadaş o sırada laf arasında ya burda hamilelik izni yok mu bizim oradaki kızda kullanmıyor dedi bende ilk etapta anlamadım başka izin yok 32.haftda doğum izni gelene kadar doktor kontrolleri vs dışında dedim. Yok normalde var önceki çalıştığım yerlerde de 1.5 saat erken çıkış hakkı oluyo falan dedi. Bende 7.5 saat çalışma var ama haftalık anlamda 45 saat çalışma gerekliliği yine devam ediyor o yüzden anlamsız dedim birde hani gerek görmedm dedim şefimle de aynı odadayız. O da hemen evi çok uzak zaten kaç vesait geliyor falan böyle pat diye girdi lafa bir şeyler falan daha dedi bende dedim o yönüde var hemde gerek duymadım. Bunu duyduğum iyi oldu dedi gülerek şefimiz. Hani bilgi edinmek amaçlı hepsini araştırmıştım dedim. Diğer kadın gitti. Böyle garip davranıyor araştırdın demek sende sinsiymişsin falan. Bende şakaya vurdum gülerek hiç sinsi bir insan değilim sadece yasal hakları en baştan araştırdım hepsini ,bunu da o zaman öğrendim dedim bunları bence insan bilmeli ama gerek görmedim baştan beri bildiğim halde böyle bir talepte bulunmadım dedim. Haklar bilinmeli de şirketine güvenmedin araştırdın demek falan dedi sonra kulaklık taktı böyle değişik davrandı anlam veremedim çok saçmaydı hani ne alaka tabii yasal hakkı bilcem bide kadının yanında duyduğum iyi oldu falan. Eşide ik cı başka bir şirkette kendisinde bal gibi biliyordur. Birde ben yeni girdim yaşça en gencim deneme sürem biter bitmez hamile kaldım diye hep böyle daha alttan alan her işi düzgünce yapan tamam ben yaparım diye görev almaya çabalayan,gerekirse fedakarlık yapan bir tutumdayım. Hamileliğimi de daha 5 haftalıkken söyledim etik olanın bu olduğunu düşünerek arkadaşlarım falan hemen söyleme dediği halde. Gerçekten çok saçma geldi. Sinirim bozuldu
cok saçma boyle davranması, kendi şirketi mi kendi mi kar ediyor? sonucta kendisi de bir çalışan değil mi bir üst pozisyonda bile olsa. şirkete guvenmedin mi falan tavırları cok saçma, bugun bu şirket olur yarın baska şirket niye bu kadar içselleştirmiş :)

Canim arkadasim 3 yasina kadar yatirdi , cocuk sigsa askere kadar yatardi😂😂 o cok memnundu bi de alt acma uniteliler var o cok mantikli. Hemde banyodan sonra cikinca orada kremliyordu altini degistirip cup yataga. Bunlarin anne yani ozellikli olanlari da var onlardan alirim alirsam ben. Hem tek sefer de bir cok islevi var. Biryere goturmek istersen de toplsyip goturursun. Fiyat performans urunleri bence. Orange in aldigi cok islevli ona bakicam sanirim bende onun da renkleri guzel gibi .
Orangegreysky Orangegreysky senin aldıgın hangisiydi ?

Cok geçmiş olsun 🙏🏻 Evet banada cok test yaptılar farklı birimlere yolladılar sürekli eşimede oyle. Evet 24.haftada oldugu icin olabilir benim ilk trimesterde oldugu icin dogal kabul ediyorşar ama dogal değildi hep sikayetim vardı. Özele gitmeme rahmen doktorların cogu umursamaz davranıyor önemsemiyor pek. Eee hicbirşry yapmayacaksa ben neden doktora gidyorum diye sorguluyordum. benim bacaklarıma agrılar kramplar vuruyordu ağlıyordum artık ayagımı yataklara vuruyordum acıdan. Doktor bana böyle birşey ilk trimesterda olamaz 2. trimesterde devam ederse muayane ederiz demişti. O kadar yanlıs yonlendirmişki. Kitaplar okudum videolar izledim meger kan pıhtılasmasının belirtileriymiş onlar o zaman iğne baslada muhtemelen o olumsuz sonucları yasamayacaktım. Nasip hayırlısı demek boyle diyorum
Ah okadar kolay geliyo ki doktorlara kayiplarimiz. Bizim sonrasinda neler yasadigimizi bilmiyorlar.acini yurekten hissediyorum.cok sukur ki bulmuslar senin sebebide. Rabbim evlatlarimizi zamaninda ve saglikla kavustirsun bize. Bundan sonrasina umutla pozitif bakalim insallah. Hepimiz zamani grlince guzel haberler verelim insallah

Kızlar geri döndüm. Bir takım ailevi zorluklar yaşadık ama buraya yansıtmak istemiyorum. Oldukça perişan olduk. Şimdi size sorum şu. Kışş bebelerine bir mi iki mi dış giyim almak lazım. Ben bir astronot tulum, bir owli dış kundak, bir tane kürklü ceket alacağım ama çok mu olur bilemedim?

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-08-23-24-22-141_com.inditex.zara.jpg
    Screenshot_2024-07-08-23-24-22-141_com.inditex.zara.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2024-07-08-20-21-27-694_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-07-08-20-21-27-694_trendyol.com.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2024-07-08-20-20-43-916_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-07-08-20-20-43-916_trendyol.com.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar adet günlerinizde artı ağrınız oluyor mu sizinde ? Sanki benim ağrılsr o günlerde oluyor gibi geliyor

Kızlar geri döndüm. Bir takım ailevi zorluklar yaşadık ama buraya yansıtmak istemiyorum. Oldukça perişan olduk. Şimdi size sorum şu. Kışş bebelerine bir mi iki mi dış giyim almak lazım. Ben bir astronot tulum, bir owli dış kundak, bir tane kürklü ceket alacağım ama çok mu olur bilemedim?
Hepsi çokk tatlı benim bir tek kundağım var 😂 başka birşey almadım alınmalı diyenler benide bilgilendirsin🥰

X