Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bende bilmiyordum birkaç konuda okudum şirkete bağlı gibi düşünmüştüm. Gerçekten kraldan çok kralcılar dürüst davrandıkça doğru davrandıkça böyle saçma salak hareket ediyorlarkonu uzasa daha fazla konuşacaktım aklımda ayarlamıştım da kulaklık taktı konuşmadı sonra. Ben yönetici ya da işyeri sahibi olsam bilinçli çalışan isterdim aksine. Salak sandılar herhalde ben iyi davrandıkça

Kızlar birde şey diyeceğim ben bugün göbek deliği hizasının 4 parmak solunda garip hareketler hissediyorum tek taraflı bağırsak hareketi gibi değil böyle dalgalanma gibi pır pır eden bir his ilginç geldi daha önce olmadı. Ama bebek içinde çok uzak bir nokta sanki dr. Hep karnımın ortasından bakıyor tam o kadar uzakta olamaz diye düşünüyorum ama yinede bir acaba dedim bugün ara ara olunca

Ben şaka yollu 7.5 saatten fazla çalıştıramazsınız beni dedim şefime, samimiyet var aramızda. Ne alaka hamilesin alt tarafı engelli misin dedi bana ondan beri şaka yollu hamilelikle ilgili hiçbir şey söylemiyorum. Doktor kontrolüne giderken ücretli izin alabiliyoruz mesela, ben giderken niye izin gününe almadın randevuyu dedi şefim, eve döndüm işe başladım o gün. Daha da yapmam mahallenin aptalı ben miyim

aynı hissediyordum kız-erkek konusunda. sanki sadece kız çocuğum olabilirmiş gibiydi. şimdi erkek çocuğa adapte etme sürecindeyim kendimi

15+3’ten beri, yani 4 gündür, sürekli aynı his. kesinlikle bebek bugün tam 16 olduk, iyice güçlendi his

Ben dr brown aldim canim o da iyi bi marka ve ovuluyor ona da bi bak istersen.

Benimde sağ tarafımda hareket ediyor ama 4 parmak uzaklığında değil tabi dediğin gibi pıt pıt hareketler seyirme gibi videoya çekmiştim bir kaç gün önce benimki dışardan belli ediyor artık kendini sabahları özellikle çok hareketli oluyor yada ayakta çok gezdikten sonra yatıncada çok hareketli oluyor benimki benim hareketlenmeler 16+5 gibi başlamıştı

Bu da öyle diye anlıyorum ama araştırmadım henüzz favorilere ekledim bakcam sonra. Evet avent anne memesine en yakın olanmış ben de araştırmıştım onu. Dr brown ilk defa duydum bi marka daha vardı da o çok uçuk bi fiyattı ne derece gerekli bilemedim

Dengesiz demek ki. Ben de kendi yöneticimle çok uzun süre yaşadım bu durumu. Benim yöneticim üst düzey birisi yani tanınmış kişi diyebilirim adı bende kalsın. İyi mi kötü mü beni seviyor mu sevmiyor mu düşünüp dururdum. Birkaç kez zor zamanlarım oldu performansım düştü bir baktım hemen tavırları değişti, oysa çok çalışırken, ben zaten bekarım çoluğum çocuğum yok deyip her gün mesaiye kalırken, izin istemezken, hasta olduğumda bile işe gelirken benden iyisi yoktu. Depremde bile ailem etkilenmiş onları almaya gitmişim ayın 7sinde bana ne zaman döneceksin deyip benden iş istemişti. Yani iş nasıl aklına geliyor ülkede kıyamet kopmuşken 24 saat geçmişken daha üzerinden. Yok ya dedim bunlar insan değil. Uzun zamandır çok iyi davrandığı da oluyor kötü davrandığı da oluyor ama ben o kadar nötrüm ki. Beklentimi sıfıra düşürmeyi bırak hep en kötüsünü bekliyorum artık. Mesela Ramazan bayramı tatilinde cuma gününe uçak bileti almıştım çok önceden. Sadece 1 gün izin istedim. Vermedi izni. Uçak biletim yandı, tekrar otobüs bileti buldum zar zor ona para verdim ve 8-9 saat yolculuk yapmak zorunda kaldım. Üstelik yeni hamileydim bu olurken onlar bilmiyordu ama yine de bu kötülüğü yapmaması için bilmesi gerekmiyordu. Ben ne yaptım kurban bayramından önceki hafta 3 gün rapor aldım. Siz bana 1 gün izni çok görürseniz ben de 3 gün rapor alırım dedim. Bu normalde benim asla yapacağım bir şey değildi. Velhasıl tecrübeyle sabit yöneticine elini verirsen kolunu kurtaramazsın canım, yol yakınken kurtul ya da asla pabuç bırakma.

Como tomo olabilir uçuksa, ben de çok araştırdım çünkü onu alacaktım ama gerek yok dediler bebenin almama ihtimaline karşı. Gayet yeterli bence, bir de set alma lazım olursa alırsın

Como tomo olabilir uçuksa, ben de çok araştırdım çünkü onu alacaktım ama gerek yok dediler bebenin almama ihtimaline karşı. Gayet yeterli bence, bir de set alma lazım olursa alırsın
Heh o aynen, bence de gereksiz pahalı. Set almicam ya ben setin anlamını anlamamıştım da ay aymış onlar en baştan almaya bence de hiç gerek yok. Bi şu kaşık biberondan emin değilim çok dandik duruyolar iyisi hangisidir acaba

Ben bebedor aldım kuzum kolik olmasın diye bunu aldım normalide lansinoh başlangıç aldım

Eklentiler

• IMG_0940.png
    231,8 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…