Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ben bebedor aldım kuzum kolik olmasın diye bunu aldım normalide lansinoh başlangıç aldım
Ben de bebedoru favorilemişimm iyi bari, diğer önerilere de bakcam seçeriz birini yine. Lansinohu öneriyolardı iyi yapmışsın bizde alınacak bişi kalmadı herhalde Aralık anaları hızlı çıktı

Gerçekten iş ortamında kimse gerçekten samimi değil ya hele bu şirket için insanı değerleri arka plana atanlar. Engelli misin ne demek yasal hak izin hakkıda yasal gerçekten Türkiye de özel sektör korkunç

Yaa zayıfsanız iyice bellidir benim göbeğim baya vardı normalde de ondan dışardan görünmez sanırım büyüyene kadar

Ben de bebedoru favorilemişimm iyi bari, diğer önerilere de bakcam seçeriz birini yine. Lansinohu öneriyolardı iyi yapmışsın bizde alınacak bişi kalmadı herhalde Aralık anaları hızlı çıktı
Kuzumm bak bunları aldım ben eğer almadıysan al hepsi gayett iyi lansinohun kapakları olmasınıda çok sevdim bir yere giderken onu kapatırım diye düşündüm valla alınacaklar alt açma.. pamuk.. pamuk kutusu.. bide adı işlemeli pike çok istiyorum instagramda buldum onu yaptırıcam he bi de karacadan uyku seti beğendim annem penye battaniye al deyip duruyor bana ona bakıcam ebebekten başka aklıma gelen yok ebebek gezince gelir aklıma aa bu arada silikon göğüs uçları varya onlardan da almak lazım arkadaşım yeni doğum yaptı onu kullandırtmışlar hastanede aklınızda bulunsun kızlar

Eklentiler

• AECE517C-5C9B-45D0-B66A-8C58BC7C5F88.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 56
  • A04C3E36-D392-4A71-AC94-B3403A72B207.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 45
  • 41DE830A-E20E-42D2-BE96-D376E9821C12.jpeg
    90,9 KB · Görüntüleme: 40
  • A63A5032-AD70-4AEB-A47B-8B15B902F109.jpeg
    113,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_9849.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 52
Çok doğru söylüyorsunuz en iyi gözükeni bile çıkarına ters düşünce akla gelmez şeytanlıklar düşünür. Ne diyim inşallah çıkar bunlar da anlarlar. Bende daha nötr olmaya çalışacağım aslında samimi değilim işimi yapıyorum sadece ve başlayalı çok çok olmadığından direkt soru soracağım kişide o ama bazen böyle soru sormaya bile çekiniyorum bir dediği bir dediğini tutmuyor ve bunu da kabul etmiyor siz böyle demiştiniz deyince en akıllı kendisi sanıyor değişik bir insan gerçekten

No kuzum bu tarz hiçbir şey almadım, bakayım bunlara. Alt açmayı ben tek kullanımlık olanlardan aldım, diğeri pek kullanışlı gelmedi. 1 paket pofidik 1 paket ince aldım 40'ar tane var, bi tanesini eğer temizse birkaç kere kullanırız falan uzun süre gider bence. Uyku seti nasıl bişii

Bende onu gezmeye giderken kullanırım dedim tek kullanımlık alıcam kuzum göğüs ucu merhemini kesin aluyku seti bu ben bayıldım

Göğüs ucunu alıcamm elindekinin tarihi kaç mesela? Acaba diyorum erken mi olur ondan son zamanlara bırakayım demiştim hava da çok sıcak erimesin

Ayyy çok tatlı

Göğüs ucunu alıcamm elindekinin tarihi kaç mesela? Acaba diyorum erken mi olur ondan son zamanlara bırakayım demiştim hava da çok sıcak erimesin

Ayyy çok tatlı
Hiç hatırlamıyorum yaa dur bulabilecek yerdeyse bakıp sana döneyim kuzum başka renkleride var ama krem en uygunu geldi bir çift nevresim alsam bi de pike takımı olacak yeter sanırım

Canım geçenlerde benim de hafif bir boğaz ağrım vardı crp 12 çıktı. Ben kan değerlerime bakmamıştım 15 gün sonra falan farkettim hemen doktora gittim. Hafif bir soğuk algınlığında da yükselir için rahat etsin diye tekrar bakalım dedi son verdiğim kanda düşmüş.

cok saçma boyle davranması, kendi şirketi mi kendi mi kar ediyor? sonucta kendisi de bir çalışan değil mi bir üst pozisyonda bile olsa. şirkete guvenmedin mi falan tavırları cok saçma, bugun bu şirket olur yarın baska şirket niye bu kadar içselleştirmiş :)

Orangegreysky senin aldıgın hangisiydi ?

Ah okadar kolay geliyo ki doktorlara kayiplarimiz. Bizim sonrasinda neler yasadigimizi bilmiyorlar.acini yurekten hissediyorum.cok sukur ki bulmuslar senin sebebide. Rabbim evlatlarimizi zamaninda ve saglikla kavustirsun bize. Bundan sonrasina umutla pozitif bakalim insallah. Hepimiz zamani grlince guzel haberler verelim insallah

Kızlar geri döndüm. Bir takım ailevi zorluklar yaşadık ama buraya yansıtmak istemiyorum. Oldukça perişan olduk. Şimdi size sorum şu. Kışş bebelerine bir mi iki mi dış giyim almak lazım. Ben bir astronot tulum, bir owli dış kundak, bir tane kürklü ceket alacağım ama çok mu olur bilemedim?

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-08-23-24-22-141_com.inditex.zara.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2024-07-08-20-21-27-694_trendyol.com.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2024-07-08-20-20-43-916_trendyol.com.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar adet günlerinizde artı ağrınız oluyor mu sizinde ? Sanki benim ağrılsr o günlerde oluyor gibi geliyor

Hepsi çokk tatlı benim bir tek kundağım var başka birşey almadım alınmalı diyenler benide bilgilendirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…