Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 33 46,5%
  • erkek

OY: 37 52,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,4%

• Ankete Katılan
    71
Erkek olsaydı Batuhan düşünmüştük ama tabi emin değildik çevremdeki erkek isimleri ise Gökalp, Göktuğ, Alperen, Tunahan, Atlas , Aras

Atlas çokk fazla var, doğan 5 erkekten 7'si atlas bu ara. Bi ara kız isimlerinde defne öyleydi hala öyle mi bilmiyorum. Ben de Uras/Uraz sevmiştm ama o da öyle

ben de öyle dedim eşime ama beni ilgilendirmiyo başka çocuklar ben seviyorum demişti neyse ki minik kızımın ortama girmesiyle tartışma bitti eeheheh
Yani o da doğru diğerlerinden bize ne ama okula başladığında 8 tane atlas olunca garip olur 😅 ben sınıfımda benden başka +1 benle aynı isim olunca çok üzülüyodum

Yani o da doğru diğerlerinden bize ne ama okula başladığında 8 tane atlas olunca garip olur 😅 ben sınıfımda benden başka +1 benle aynı isim olunca çok üzülüyodum
Bencede sıkıntı değil mi benim zamanımda Merve ismi çoğunluktu sınıfta 5 tane merve vardı benim etrafımdakilerde hep Alperen koydular 4 tane Alperen tanıyorum

Ben Tuna koymak istedim babası Arda istiyor. Galiba oğlumun adı Arda Tuna olacak 🤗

Kızıma hamileyken yillaaar önce erkek olursa Sarper ismine karar vermiştim. Şimdi iş ciddiye binince söylenmesi çok zor diye bi elendi nedense hazır isim 😅

Ben Tuna koymak istedim babası Arda istiyor. Galiba oğlumun adı Arda Tuna olacak 🤗

Kızıma hamileyken yillaaar önce erkek olursa Sarper ismine karar vermiştim. Şimdi iş ciddiye binince söylenmesi çok zor diye bi elendi nedense hazır isim 😅
Benim eşimde oğlumuz olursa Arda istiyor kesin ve net tartışmaya kapattı konuyu 😅

Tuna da güzelmiş 🫶🏿

Ben de lisedeyken Artemis istiyodum. Eşime de söyledim hatta o da çok beğendi. Sonra iş ciddiye binince dedik ki Artemis ne yav dnmf

Bi üye vardı burda çocuğuna görkem ismini koymuş ama hızlı söyleyince kem gör olduğu için çocuğa beddua ettiğini düşünüyordu fnmg
kırk yıl yaşasam aklıma gelmezdi :) bu arada bende deniz koyacaktım kız ya da erkek farketmeksizin sağolsun kocam ömür boyu deniz anası diye dalga geçerler bak senle diye saçma sapan konuşunca isimden soğuttu :))))

Anne baba tamam da gorumce ne alaka😂😂 bunu da ilk defa duydum haha. Allahtan esim de ben de 2 isim sevmiyoruz kullanmsyacaksan yazik cocuga kulfet ki kullanan hic gormedim🙈
Babasının ismini koyacağız şuan erkek diye ikincisi kız olursa görümcemin adını koymak istiyor bende tamam koy diyorum ben ek koyacam yanına sürekli de kendi koyduğumu kullanacam görümcemin ismi unutulur gider  görümcem kötü Bi görümce maalesef bana iyi olsaydı zevkle koyardım ismini

X