Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 33 45,8%
  • erkek

OY: 38 52,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,4%

• Ankete Katılan
    72
Senin fizikte güzelmiş ama minnoş minnak bir göbüş çıkmış🥹
Seninki maşallah cidden baya erken çıkmış bu kadar son aylarda ağırlaşcaksın muhtemel bende manken gebelerdenim karnım var ama tam göbekten şişiyor 18 hafta olduk asıl 20 den sonra bir anda büyüyor diyorlar onu çok merak ediyorum bende

Eşimle 1 senelik evli toplamda 11 senedir birlikteyiz tanıştığımızda ben 8e gidiyordum düşünün küçüklük hayalimiz kızımız olursa Asya koymaktı. Yüksek ihtimalle erkek olcak bizimki ama güzel bir isim bencede
Yaaaa çok tatlısınız :) Bizim de 9 sene bitti, 4 senedir evliyiz ama siz küçüksünüz demek ki çünkü biz üni 2deydik tanıştığımızda. Ben niye herkesten yaşlı çıkıyorum bugün :KK70: Asya bizim de hala hayalimiz bu arada çok tatlı isim bence. Arda'mızın arkasından bir de Asya'mız olursa ne mutlu bize 🥰 🥰

Eklentiler

• IMG_3766.png
    IMG_3766.png
    88,8 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_3767.png
    IMG_3767.png
    89,5 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_3768.png
    IMG_3768.png
    94,4 KB · Görüntüleme: 21
Senin fizikte güzelmiş ama minnoş minnak bir göbüş çıkmış🥹
Teşekkürler bebişim o senin güzelliğin, 8. 12. 16. haftalarda çektim foto hepsinde alt karnım var yani o resmen göbek de 🥹 Üst taraf zamanla oluştu gibi. Benim vücudum sıkı sanırım biraz kilo dağınık durmuyor bende ya çok daha zayıf arkadaşlarım benden kilolu dururlar hep Allah orada bi gülmüş yüzümüze :KK70:

Lökosit bende referansı 0-5. Sende de öyleyse negatif çıkmış evet ama başka pozitif çıkan, hele hele yoğun çıkan bi enfeksiyon yok ki. Bende yoğun olduğunda lökosit 47 falan çıkmıştı 3'le ne yoğunuymuş. Yine de doktorun kullan dedi madem kullanıver
Neye göre yoğun enfeksiyon dedi biz de anlamadık valla. Aynen ilaç tek kullanımlıkmış zaten bi kullanıp tekrar tahlil veririm kasık ağrım ondan demek ki

Su içtikçe o kadar midem bulanıyor ki anlatamam :KK43: çok üzülüyorum bebe için. Bugün zorla içtim bulantım olmadığı halde koltuğa yığıldım hayatı sorguluyorum şu an 😂
Ne diyordu şarkıda "bi tek ben anlarım" mı djdjsvcj Seni de su içince bulanan bizler anlarız canım hiç merak etme ben günde 2 bardak su içtiysem gururla bugün bol su tükettim falan diyorum :KK70: 2 ay hiç içemeyince... Haftaya kontrol var, inşallah bebeğin suyu ile ilgili bir şey söylemez diye dua ediyorum doktor ya aksi takdirde eşimle papaz olucaz üff

X