Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 33 45,8%
  • erkek

OY: 38 52,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,4%

• Ankete Katılan
    72
Babasının ismini koyacağız şuan erkek diye ikincisi kız olursa görümcemin adını koymak istiyor bende tamam koy diyorum ben ek koyacam yanına sürekli de kendi koyduğumu kullanacam görümcemin ismi unutulur gider  görümcem kötü Bi görümce maalesef bana iyi olsaydı zevkle koyardım ismini
Ay cok sacma cidden neden cocgum halasiyla ayni ismi tasisin ya. Ay cok merak ettim ismi nedir😂 erkege o koyuyomus zaten kiza da karismayaverse🙈

Orangegreysky Orangegreysky canım ben oğluma Arel ismini koymayı düşünüyorum. Kesin karar vermedik ama yüksek ihtimal Arel olacak.
Türkçe bir isim. Anlamı “güvenilir, dürüst kimse, cesur ve kahraman anlamlarında tasıyormus…
outoffit outoffit
Ekleyeyim kuzum gayet güzel, anlamı da hoşmuş 🙂
Biz de Arda'ya karar vermiştik aslında cinsiyet belli olur olmaz kararlaştırdık da ben yazmayı unutmuşum bugün de tabloya ekledim 🙂

Benimde mideden aşağısı şiş birde şişkinlik var bu günlerde 7 aylık hamile gibiyim hatta fotoğraf ekleyeyim 🥲var olan göbek+şişkinlik gaz+bebekEki Görüntüle 3447989
Aaa senin göbüş bayağı dışarıdan anlaşılacak kadar olmuş kız 🥰 Benim üst taraf çıktı dediğim hala bu kadar yok bende ya 😅
Dur ekleyeyim ben de shhshshh

Eklentiler

• 7B0D96FC-6276-41D9-BADF-605A9A15E3A9.jpeg
    7B0D96FC-6276-41D9-BADF-605A9A15E3A9.jpeg
    98,1 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar dün yazmıştım idrarımda enfeksiyon olduğunu söyledi doktor ilaç verdi, sonra kendi kadın doğum doktoruma tahlilleri gösterdim lökosit negatif çıkmış idrar yolu enfeksiyonu var diyemeyiz ama siz yine de verdiği ilacı kullanın dedi. Dün geçe kalmıştık almadım ilacı hem doktordan onay alırım diye bugün alacağım da sabahtan beri özellikle sağ kasığıma pıçaklar giriyor arada, sık enfeksiyon geçiren bacılarım sizde de oluyor muydu bu? Durup dururken keyfim kaçtı puh 🙄

Merhaba acaba ilk gebelik mi kaçıncı haftadasınız ve gebelikten önce kilonuz var mıydı aynı dediğiniz gibi bana da 6 aylık göbek gibi geldi de ondan sordum benim ki bunun yarısının yarısı kadar 😅
Kilom vardı kız göbeğim de vardı zaten ona ek olarak büyüdü. Şişkinliğimde genelde olurdu bunların üstüne bebiş eklendi. Küçüklüğümden beri ideal kilomun üzerindeydim son senelerde daha da aldım. 162 falan boyum kilom 77 78 arasıydı şimdi 81 17. Haftaya gircem pazar ama ultrasona göre bebekte 1 hafta öndeydi. Benim öncesinde göbek olduğu için çok belirginleşti sizin karnınız düzse sadece bebek göbeği çıkmıştır😄😄

Babasının ismini koyacağız şuan erkek diye ikincisi kız olursa görümcemin adını koymak istiyor bende tamam koy diyorum ben ek koyacam yanına sürekli de kendi koyduğumu kullanacam görümcemin ismi unutulur gider  görümcem kötü Bi görümce maalesef bana iyi olsaydı zevkle koyardım ismini
Ay tövbeler olsun annemin adı dese anlarım görümcenin ismi nedir ya çok istiyorsa kardeşi kendi doğurduğuna koysun ikna et sen kesinlikle koymam ben de sonuçta kimlikte yazıcak o ya okulda o adla seslenirlerse

Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 canım doktorun verdiği ilacı yinede kullan… bu süreçte bol su tüket… bir hafta sonra tekrar idrar tahlili yaptırırsın olmadı. İdrar yaparken yanma ya da kokulu akıntı oluyor mu? Bu dönem enfeksiyona çok dikkat etmemiz lazım hepimizin

Asyayi bende seviyorum . Poff kocama kosly begendiremiyorum halbuki kiz olunca sen koy demisti 😂
Eşimle 1 senelik evli toplamda 11 senedir birlikteyiz tanıştığımızda ben 8e gidiyordum düşünün küçüklük hayalimiz kızımız olursa Asya koymaktı. Yüksek ihtimalle erkek olcak bizimki ama güzel bir isim bencede

Asyayi bende seviyorum . Poff kocama kosly begendiremiyorum halbuki kiz olunca sen koy demisti 😂
erkekler böyledir işte :KK70: benim eşimde beğenmiyor buradan biri karel demişti çok hoşuma gitmişti ama eşim ve çevrem asla beğenmedi. naz / nil çok beğeniyorum hatta nil'e okeydim . bu sen mi gerçek ismini söylersin nil falan diye bi video var ya :KK70: bi akrabam nil diyince onu demeye başladı soğuttu isimden :KK43: asya naz / asya güneş / sadece asya yada naz düşünüyorum :) bi tanıdık NAZYA koydu . inanılmaz hoşuma gidiyor . düşünebilirsiniz . ama anlamını bilmiyorum .

Kızlar dün yazmıştım idrarımda enfeksiyon olduğunu söyledi doktor ilaç verdi, sonra kendi kadın doğum doktoruma tahlilleri gösterdim lökosit negatif çıkmış idrar yolu enfeksiyonu var diyemeyiz ama siz yine de verdiği ilacı kullanın dedi. Dün geçe kalmıştık almadım ilacı hem doktordan onay alırım diye bugün alacağım da sabahtan beri özellikle sağ kasığıma pıçaklar giriyor arada, sık enfeksiyon geçiren bacılarım sizde de oluyor muydu bu? Durup dururken keyfim kaçtı puh 🙄
Evet idrar enfeksiyonunda kasıklar ağrır özellikle idrar yaptıktan sonra ağrısı daha da şiddetlenir eğer az miktardaysa ondan negatif çıkmışta olabilir sen yinede bol bol su iç idrar rengi beyaza dönene kadar iç

Ne pozitif çıkmıştı tahlilde peki

Evet evet ekliyoruz tabi minnoşlarımızın ismini 🥰 Cinsiyet herkesin belli olunca cinsiyet tahmin sütununu da kaldırırız dedik. İleride bebek doğum tarihi, doğum haftası ve ağırlık ekleriz inşallah 🫠🫠
evet onları hatırlıyorum da ismini atlamışım :) Doğurduktan sonra da hep beraberiz :)

X