Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 31 46,3%
  • erkek

OY: 35 52,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    67
Ay deme deme Allah korusun o kadar üşeniyorum ki yaa pilates videoları falan baktım ama hiç yapmadım sende çalışıyordun ne ara yapcanben eve gidince sadece yatmak istiyorum
evim nataveganın orada.
Ben de üşeniyorum ya o yüzden evde yapmamaya karar verdim. Biraz para verince ona üzülmemek için mecbur giderim bir yerlere diyorum. Aklımda yüzme var doktor sakınca yok dersek sadece havuz + yürüyüş yeterli olabilir. İşten çıkınca eve gitmeden giderim canım. Hafta içi 2 gün hafta sonu 1 gün olabilir. Yeter zaten bence. Ekim ayında gitmiştim bir ay aksatmadan çok iyi olmuştu sonra biraz çalışma düzenim bozuldu havalar soğudu derken kaldı. Ama şimdi tam zamanı.
Evin çok ters bana biz gölbaşındayız yakın olsak da göl kenarında yürüyelim akşamları falan derdim

Ahahahhaah ay çok güldüm Ben atlet çorap giyen insanları hep çok takdir etmişimdir ama kız ne yaparsın yıl 365 gün yanar benim vücudum ikisini de giyemem evde Önceki evim çok sıcaktı kışın zaten yazdan farkı yoktu kıyafetlerimin. Ya da çıplaklığımın mı desem şimdiki daha serin adet falan olacağım zamanlar giyiyordum ateş basa basa Bana diyorlar ki hep ayakların açıkta belin açıkta çocuğun gaz problemi falan çok olur uğraşırsın falan diyorlar. Sanırım üşüten annelerin sütü bebeğe gaz yapıyormuş Oysa ben çocuğu da giydirmeyi düşünmüyordum Ay eşim ne diyor bak geçen gün. Baba ne giyerse bebeğe bir tık kalınını giydirmek gerekiyormuş diyor Dedim ki anne olmasın o Yok annenin giydiğinin 3 fazlasıymış babanın 1 diyor Kendisi yazın bile yatarken uzun kollu giyil üstünü örttüğü için

Kizlar detaylı ultrasonu kaçıncı haftada yaptiracaksiniz ben kendi doktoruma 20.hafta için randevu aldım o yönlendirir mi randevuyu beklemeden kendim alayım mi

İkisini de almak niyetindeyim canım aynen. Yanımıza da alırız ya. Arabaya sığındıktan sonra uzun yola giderken mecburen beşik hariç her şeyini götürürüz.

Kizlar detaylı ultrasonu kaçıncı haftada yaptiracaksiniz ben kendi doktoruma 20.hafta için randevu aldım o yönlendirir mi randevuyu beklemeden kendim alayım mi
Bence beklemeyin çünkü uzun süren bir işlem olduğu için randevu doluluğu gibi bir sorunla karşılaşmayın hemen bir iki hafta içerisinde. Ben 18de gittiğimde alacağım ama 21. Hafta düşündüğümden 3 hafta öncesinden bulurum gibime geliyor.

Sen haklısın ve anlıyorum benim eşimde bazen böyle telefonla ilgileniyor ya da futbol şeyleri izliyor akşam eve gelmişiz birkaç saatimiz var ne olursa olsun birbirmize zaman ayırmalıyız diye düşünüyorum üzgünde olsak neşelide. Elbette bireysel zamana da ihtiyaç var ama sizinde şu an ilgiye ihtiyacınız var erkekler bazen düşüncesiz davranıyor gerçekten yapmasını beklediğimiz biz olsak 50 kez yapacağımız şeyi yapmıyor o adımı atmıyor. Bazen gerçekten akıllarına gelmeyebiliyor bazen de yani hani yalnız bırakmalıyım gibi düşünüyor olabilir bizim kadar karşıdaki insanın iç dünyasını görüp ona göre hareket edemiyorlar biraz daha yönlendirmek gerekebiliyor. Dolup taşmışsınız en sonundan belki biraz daha anlar düşünür bu süreçten sonra duygusallığınız da normal ama küçük şeylere canınızı sıkmayın bebekte etkileniyordur belki eşinizle film izleseniz falan siz teklif etseniz iyi gelir ya da üzgünseniz gidip sarılın konuşmadan o da belki anlar adım atar

Kendi doktorun perinatoloji doktoruysa o yapabilir gittiğin hastaneyi arayıp bilgi al canım birde eğer başka doktora randevu almak zorunda kalırsan kendi doktoruna o hafta gitmene gerek sadece bilgi verirsin sonucu atarsın yeter bence canım

Yaa isterdim ciddenankaradakilerle buluşma yapabilsek keşke. Yüzme iyi gelir gibi ağrılara da hemde sıcakta ferahlarsın doktor izin verir diye umuyorum

Off canim mcdonalds cekti 2 sene yemesem aramam normalde ama dunden beri iyi degilim dogru durust bisey yemedim . Bi corba yaptim ictim dedim bugunluk yiyim bebisim affeder beni

Ay geçen gün ben de bunu dinledim :)) babaninmis annenin hormonları vücut sıcaklığını etkiliyor diye. 7 kiloya kadar 1 fazlası 7 kilodan sonra aynısı dedi doktor.

Hahahaha kavga ederim ben öyle bir tiple

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…