Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 25 43,9%
  • erkek

OY: 31 54,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    57
aynı problem bende de var geçen hafta yoğun kanama ile öğrendim. doktor iş yapmican ayakta kalmican dedi bana 1 haftada zor geçti kanamam.umarım kanama yaşamazsınız siz de çok hareket etmeyin derim dikkat edin.

Multivitamine basladigim gun vedalastim tum yediklerimle bunu gece mi icsem kizlar siz nasil yapiyosunuz beni mahvetti daha ilk seferde.

Multivitamine basladigim gun vedalastim tum yediklerimle bunu gece mi icsem kizlar siz nasil yapiyosunuz beni mahvetti daha ilk seferde.
Hemen arkasından bişey yeme. Yani önce yemek bseyler ye sonrasında iç. Bı sure de bişey yeme ben son zamanlar geç içtim yalnız ağır gelen bişey var gece de içsem sabah bulantı oluyo sürekli midemde bulantı hissi devam ediyordu şimdilik içmiyorum doktor değiştirdi aynı marka başka biseye geçti içinde folik asit var diye bıraktırdi artık sanırım ama aynı marka olunca almaya korkuyorum ya. Sürekli bulantı hissi ile gün geçirmek zorrr

aynı problem bende de var geçen hafta yoğun kanama ile öğrendim. doktor iş yapmican ayakta kalmican dedi bana 1 haftada zor geçti kanamam.umarım kanama yaşamazsınız siz de çok hareket etmeyin derim dikkat edin.
Üzüldüm geçmiş olsun bende dikkat edeceğim peki sizde oturup kalkarken karın da ağrı baskı alttan hissediyor musunuz ve en önemlisi mesanede çok ciddi baskı hissediyorum sürekli tuvalete gitme isteği var anlamadım oda mı plasentadan

günaydın kızlar
denize gitsem oralarda tansiyonum düşer mi ya kafamda deli sorular
halsizliğim de çok
Günaydınn, ben de sizin gibiyim mide bulantılarım çok çok kötü geçmek bilmiyor ama 2 hafta yazlıktaydım o kadar iyi geldi ki sadece akşamları kustum. Muhtemelen havası iyi olduğu için fakat gideceğiniz yer çok sıcaksa kötü olur mu bilemedim, şekerli içecek vs bulundurun yanınızda bence.

yaa aslında keşke baştan başka bir doktora gitseydim yakın ve yorumları iyi diye gittik. Sanırım kendi doktorumda net görür zaten erkek diyen emin gibiydi baya da bilinen bir doktor görmüştür diye düşünüyorumhep okudum böyle konularda şimdi benimde kesin netleşmedi komik oldu bu durumpembe pastayla parti yapmamız daha da komik

Cinsiyet yaptığınızdan farklı çıkarsa fotoğrafları videoları yok edin cocuk ilerde beni yanlış beklemişler demesin. Panik yom detaylı ultrasona az kaldı orda net belli olur artik
Ay akıma geldi ya ilerde izlerse çlcuk diyeaman erkek olursa takılacağını sanmıyorum aynen akışa bıraktım artık hayırlısı olsun

Anladım. Belki benim de normalimdir bu. Tek istediğim kötüye işaret olmaması. Sabrediyorum şuan zaten. Teşekkürler.

alttan baskı ağrı oluyor gece 2 kere tuvalete kalkıyorum. gün içinde de saatte bir tuvalet maalesef. ben artık her işten çektim elimi eşim yapıyor Çok da hareketli tez canlı bi insanımdır. Benim minik kız en çok kendi kıpırdamak istiyor beni sollayacak

cesaret edemedim eşim ve görümcemin çocukları hepsi gittiler ben kaldım

Benim de kontrolümde doktor plesenta asagıda demısti 20.haftaya kadar yukarı çıkma ıhtımalı var çıkmazsa eğer doğuma da öyle gırılıyor mallarda ekstra dıkkat et ben hep dınlenıyorım hiç sorun yaşamadım belkı lekelenme tarzı yapabılır dınlenmek lazım bırde eğer yukarı çıkmazsa normal doğum zor oluyor sezeryan oluyor genelde ınsallah çıkar dıyelım kıloya da takılma ben 50 kıloyum hiç kılo almadım bulantım da olmadı doktor kılon gayet iyi dedı

Kızlar birde birşey sorucam detaylı ultrasona ne zaman giriliyor kaçıncı haftalar arası doktor detaylıdan sonra sonuç göstermeye gel dedi banada o yüzden randevu almam lazım bir an önce bursada çok iyi bie doktor varmış ona gidicem

Kuzum sende bugün mü gittin neler oldu kaçırdım ben seni
Yok kuşum 16sında benim randevum teee.
En garantisi 20 sonraıs diyolar canım ama 18-23 falan yaptırılabiliyor. Ben de araştırdım bi tane buldum burada bakalım

Benim bıldıgım 18-23 haftalarında oluyor
Ben 21 de falan gidecek gibiyim o halde
Yok kuşum 16sında benim randevum teee.

En garantisi 20 sonraıs diyolar canım ama 18-23 falan yaptırılabiliyor. Ben de araştırdım bi tane buldum burada bakalım
Ay varmış daha senin hadi bakalım hayırlısı benimde temmuzun sonuna gelir 21. Hafta sanırım garanti olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…