Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Bugün bi arkadaşımla konuştum. O da biz gibiymiş. Hatta depresyona girdim dedi. Kusmaktan ve mide bulantısından. Ama dedi gece kusmalarına döndü dedi, sonra da geçti dedi. 16. Haftada bitmiş. 4. Ayda bitti diyen birden fazla kişiyle konuştum. Sanırım bizimki 4. Ayda bitecek canım az sabır inşallah. Bitmeyecek diye ödüm kopuyor. 9 ay az bi süre ama bize bitmeyecek gibi geliyor. Sanki ömür boyu böyle olacakmışım gibi. Çok da susuyorum ama su içemiyorum, eşime habire su iç, su iç diyorum.

Ben de aynıyım. 2-3 gündür pik yaptı bugün 2 tane Prilam içtim bana mısın demiyor, kustum kusacağım. Başımın ağrısı da felaket durumda.

ayyy hadi inşallah inşallah 15 e giriyoruz bir gün kaldı Allahım hepimize mutlu sağlıklı huzurlu hamilelik geçirmeyi nasip etsin inşallah

valla alt değere yakındı. bu ocean mumy ye de sinir oluyom ben
dün bitmişti içmedim daha iyiydim bugün bi içtim akşama fenalaştım gene napcaz bunu bilmiyom ille de iç diyo
Ben de dün kendi vitaminimi içmedim, zaten gece 2-3 olmuştu bulantıyla girdim yatağa onu da içsem kusardım. Bugün çok geçe kalmadan uyuyup içicem. Alışırız diye düşünüyorum bi yerde

baş ağrısı bende de var bu ara basımın bir bolgesi gun içi ağrıyor geçiyor tekrar baslıyor. ben henüz bir hareket hissedemedim 2. gebeliğim olmasına rağmen. pazartesi kontrolum var sonra iş yerindekilere soyleyeceğim projede yogın bir doneme gireceğiz bu sene ve ben senenin yarısında olmaycagım annelik izninden dolayı. kimse bilmiyor henüz zorlayacak gibi onları bı durum. bir yandan iş değiştirmek de istiyorum daha üst bir pozisyon için ardındsn da hamilelik izni alırım umarım olursa

Çok geçmiş olsun ama sakin ol, zaten iğnesini olmuşsun. Dozlar tekrar alınabiliyormuş ve gebelik çok ilerlememiş henüz, stres yapmakta haklısın ama doktor kontrolündesin muhakkak bir sıkıntı varsa çözülür

valla alt değere yakındı. bu ocean mumy ye de sinir oluyom ben
dün bitmişti içmedim daha iyiydim bugün bi içtim akşama fenalaştım gene napcaz bunu bilmiyom ille de iç diyo
Acaba muadili yok mu onun ya evet balık yağı içeriyor çok faydalı ben ilk 3 ay onu kullandım değerlerimi çok güzel düzeltmişti güzel ilaç ama balık yağından dolayı sende bulantı yapabilir

Acaba muadili yok mu onun ya evet balık yağı içeriyor çok faydalı ben ilk 3 ay onu kullandım değerlerimi çok güzel düzeltmişti güzel ilaç ama balık yağından dolayı sende bulantı yapabilir
balık yağı da önemli aslında içmek lazım ama işte bu bulantılar yer arıyor
senin nasıl oldu canım geçti mi umut ol bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…