Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Ben ilişkiden sonra genelde enfeksiyon kapan taraftaydım, hani temizlik değil sorun. Eşim o yüzden şu an güvenemiyor, biz 3 aydır kanka modundayız, ona kalsa 9 ay böyle kalıcaz
Ay bizde de aynisi tuh sormayi unuttim doktora dedim . Bosver diyo zaten gerek yok . Bi de bizim tup bebek bide kanamam falan oldu odu kopuyo. Ya olsun sorayim bilelim dedim ama ih ih😂

Trendyolda goody x plus yok ki? Goody plus var. Ben kendi sayfasında baktım meraktan 😅 kabin boy yazmıyor. 7.5 kilo yazıyor Katlanınca 28-47-59 cm oluyor. Baya küçük. Ama kabin diye geçmiyor olabilir.
Var canım xplus birleşik yazınca çıktı fazla yorumu yok ama soru sor kısmında gördüm bende ondan söyledim hafifse ve içine sindiyse zaten en önemlisi o bazen aklım travellara kayıyor onların kabinlere yakın küçülenleri var acaba diyorum onlardan mı alsam diye emin olamıyorum

Ay bizde de aynisi tuh sormayi unuttim doktora dedim . Bosver diyo zaten gerek yok . Bi de bizim tup bebek bide kanamam falan oldu odu kopuyo. Ya olsun sorayim bilelim dedim ama ih ih😂
Ay bizde de bizede doktor ilk 3 ay yasak demişti geç olduğu için riske atmayalım dedi 3 ay bitincede soramadık 😅 yarın kontrole gidicez bakalım sorar mı

Var canım xplus birleşik yazınca çıktı fazla yorumu yok ama soru sor kısmında gördüm bende ondan söyledim hafifse ve içine sindiyse zaten en önemlisi o bazen aklım travellara kayıyor onların kabinlere yakın küçülenleri var acaba diyorum onlardan mı alsam diye emin olamıyorum
Aaa evet kız var. Ben çok aradım trendyolda fiyat kıyaslaması yapmak için bulamamıştım. Bak burda da fiyatı 14300 uygunmuş. 18 binden aşağı yok başka yerlerde veya ben bulamadım. Mesela ben kanz x go travel ile bunu yan yana koydum, kanz x go jeep gibi kaldı 😅 çok konforlu ama işte katlaması bile 3 aşamalı ve büyük oluyor. Bizim için en uygunu buydu yani . En güzeli mağazaya gidip bakmak canım. Babymallde bizle çok ilgilendiler. Ebebekte bu kadar bilgili değildi görevliler. Babymallde hafif olsun, kolay katlansın dedim, mağazada en kolay katlanan ve hafif model bu dediler getirdiler. İnşallah sen de gönlüne göre bulursun canım. Valla araba işi çok zor. Ben alana kadar baya kafa patlattım.

kızlar bu bulantı halsizlik iştahsızlık üçgeninden ne zaman çıkarım tahmini ya? cidden gücüm çok az :KK43: azalıyor ama bitmiyor gibi bu ya
Annemin bi arkadaşı var, bugün aradı beni hayırlı olsun demek için. İşte kendi gebeliğinden bahsetti ben hep serumla duruyordum dedi. Hiç geçmedi mi dedim, benim geçmiş hali senin o ilk 3 aydaki halin gibiydi dedi 🥲 ama seninki geçecek çünkü bu grupta en çok sana dua ediyorum geçsin diye 😅

Hanımlar annemin bi doktor randevusu vardı. Kaydet diye bana söyledi, 16 temmuz. Ne kadar var dedi, dedim tam 3 hafta var. Sonra baktım aa benim doktor randevum da aynı tarihte, yani 3 hafta sonra.

Bu ne demek, benim son kontrol randevumun üstünden 1 hafta falan geçti demek 😅 abuu çok yavaş geçiyor ya zaman

Annemin bi arkadaşı var, bugün aradı beni hayırlı olsun demek için. İşte kendi gebeliğinden bahsetti ben hep serumla duruyordum dedi. Hiç geçmedi mi dedim, benim geçmiş hali senin o ilk 3 aydaki halin gibiydi dedi 🥲 ama seninki geçecek çünkü bu grupta en çok sana dua ediyorum geçsin diye 😅
ayyy aman allah korusun ya geçecek de ne zaman 😶
ben de her gün hepimize birden dua ediyorum valla 🙏🏻
ben hamileliğin bu kadar zor olduğunu bilmiyodum, avmlerde falan görüyoruz ya minnoş minnoş gezen hamileler, hep öyle olur sanıyordum 🤭

kızlar buulantı halsizlik iştahsızlık üçgeninden ne zaman çıkarım tahmini ya? cidden gücüm çok az :KK43: azalıyor ama bitmiyor gibi bu ya
Kooooskoca bilim adamları nasıl buna çözüm bulamamış, basit bir hap yapamamış ben de her gün bunu sorguluyorum. Mars'a gidiyoruz ama kusmaya bulantıya evde çözüm yok. Serum taktırsak belki rahatlatız ama ben şöyle içip bir anda bitiren bir hap istiyorum. İnan şuan kusmamak için kendimi tutuyorum 😥. Allah'tan işyerinde kusmadım daha 🧿

E hani bana 🥺 dua

Kooooskoca bilim adamları nasıl buna çözüm bulamamış, basit bir hap yapamamış ben de her gün bunu sorguluyorum. Mars'a gidiyoruz ama kusmaya bulantıya evde çözüm yok. Serum taktırsak belki rahatlatız ama ben şöyle içip bir anda bitiren bir hap istiyorum. İnan şuan kusmamak için kendimi tutuyorum 😥. Allah'tan işyerinde kusmadım daha 🧿
ben de anlamıyom yeni bişey değil ki bu kadın yaratıldığından beri var ya bi tane prilam yapabilmişler onun da işe yaradığı meçhul 🙄
tam azaldı iyiyim diyom 2-3 günden fazla sürmüyor, bir gün tamamen bitecek mi gelecekten biri bana bunu söylesinnnnnn 🥲

kızlar bu bulantı halsizlik iştahsızlık üçgeninden ne zaman çıkarım tahmini ya? cidden gücüm çok az :KK43: azalıyor ama bitmiyor gibi bu ya
Ya sen sanki gebelik seni zehirliyormuş gibi yaşıyorsun üzülüyorum valla🙁 hormonlar sana hiç yaramamış umarım bir an önce atlatırsın prenses döneme geçiş yaparsın🤲🏻

X