Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Merhabaa annişlerr, biz bu gün sat’a göre 12+5, ultrasona göre 13+2 haftalık olduk, çok şükür ense kalınlığı da 1.5 çıktı (10 haftalıkken 3.5 söylemişti para avcısı bir doktor) ve cinsiyet 75-80% oranla kız söyledi ama inanırmısınız o kadar hareketliydi ki,burun kemiğini anca, yarim saat sonra denk getirdi doktor. Hatta bacağını bacak üstüne de koymuşdu cinsiyeti 4d de bile görünmuyordualttan bakarak kıza benziyor dedi işte bakalım outoffit cinsiyeti tam resmileşince yazıcam

O da çok güzelmiş ama kabin değil. Uzakta olduğumuz için uçakla memlekete gitme durumumuz fazla olacak bu yüzden kabin düşünüyorum daha çok
Chiccho goody x plus aldım. Mağazadaki en kolay katlanan minicik olan arabaydı. Tek yön ve pusetsiz satılıyor. Puseti ayrı almak gerekiyor. Üstüne apartla takılıyor.

Chiccho goody x plus aldım. Mağazadaki en kolay katlanan minicik olan arabaydı. Tek yön ve pusetsiz satılıyor. Puseti ayrı almak gerekiyor. Üstüne apartla takılıyor.
O da baya pratik duruyor ama kabin boy değil sanırım. Bir de fiyat olarak da yüksek geldi bana. Ama eminim kalitelidir. Chicco nun ürünleri kaliteli oluyor genelde.

Yok benim öyle dediğime bakma bende hiç bilmiyorum acaba kese yer değiştirir mi. Hiç bilemiyorum bana kese yerinde durup bebek içinde yer değiştiriyor diye biliyorum. Biri bizi aydınlatsın ya bence bi de bedenini cok dinleyenler küçük şeyleri de fark ediyor ben gibi. Yoksâ çalışan birsinin bu şekilde akşama kadar eli karninda hareket hissetmeye çalışması imkansız. Senin de 17 olduğuna göre en kötü haftaya net hissedeceksinidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…