Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Görümcem hediye aldı yaaa inşallah sever bebek

bizimde çevremiz hep erkek diyor kız hisseden çok az ben kız hissediyorum rüyamda da kız gördüm yarın bu saatlerde randevu bekliyor olacağım çokk heyecanlı
Ben baştan beri erkek hissettim eşim kız ama çevredeki çoğu insan erkek bissseti benimde yarın netleşecek bakalım heyecanlıyım

İstanbul'a gitme durumum pek yok, yorumlara güveneceğim artık mido 2 ye bakmamıştım bakayım hemen.

Doğumdan sonrada güç lazım bize

Yarın gideceğim sorayım yaaa gerçekten tam herkes iyi gibi bir şey çıkıyor. Neyse birlikte el ele atlatacağız bu günleri

olmaz mı canım, çok teşekkür ederim sana ve cevap veren diğer arkadaşlarıma

kitabı önerir misin? ben de almayı düşünüyorum

B
Bende sırf eğilme sıkıntısı diye şansa görüp aldım kadirhas in içinde kapanan bir magazada son kalan üründü 1.450 TL aldım inşallah memnun kalırım ama senin mantikda iyiymiş böyle pratik bilgilerde lazım. Bu arada ilkadimlarim a üye oldum ücretsiz eğitimler oluyor kızlar benim akşam evden pilatesim vardı eşim katıldı çok faydalı bilgiler var dedi not almış hastane için gerekli malzemelerdi eğitim galiba girmeyince bilemedim calislayanlar varsa gün içerisinde de oluyor kızlar tavsiye ederim

Yaaa bak bunu ben de yazacaktım unuttum. Bayramda görümcem söylemişti bana da. Alacaksanız manuel olanından alın çocuklar onu çok seviyor. Otomatik olanlar titreşim modu falan önerilmiyor bir de çok küçükken bebek zaten sürekli uyuyor sallamanıza da gerek yok demiştim. Ama biraz büyüdüğünde hem eğlenmesi hem de dediğin gibi motor becerilerini geliştirebilmesi açısından manuel olanlar çok faydalıymış. Bim katoloğunda Pierre Cardin'in manuel ana kucağı 1200 liraydı normalde 1700-1800 civarı aynı markanın. Ben de acaba alsam mı erkenden diye düşünmedim değil.

Aa baya indirime giriyormuş en ucuz babymallde o da 2bin şu an.

Kızlar ben de bugün gittim kontrole uygulamaya göre 15+3 ultrasonda 16+1 çıktı cinsiyet için de kız dedi doktorumuz tabloya pembiş bir kalp daha ekleyebilir misiniz
outoffit
Hayırlı olsunnn, ekleyelim hemen Ay erkek senesi dedik gözümüz değdi son 10 cinsiyet falan kız gidiyor galiba. Mavi kalpler bir avuç kalacak bu gidişle hanımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…