Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161

Bir de bu marka var ya.

kızlar ya burda üçüncü sıradaki testi bana hiç seçenek olarak sunmadılar ama daha kapsamlıymış. neden olabilir? Eki Görüntüle 3443643
Bende bu firmaya yaptırdım doktirum serenty olani önerdi diğer iki testin yanılma payı varmış alfa test de turkiyede yapılıyormuş doktorum yurtdisinxq yapilmasini istedi. Anonalili bebek geçmisim olmasına rağmen doktorum diğerlerine gerek olmadığını kafamızı karistirmamamiz gerektiğini söyledi. Merak ettim siz ne kadara yaptırdınız acaba

4-5 saattir zehirlenmiş gibi kusuyorum, aynı zamanda da başım çatlıyor. Bir kez daha kusayım Prilam’ı içeyim diye diye akşam oldu. 12.haftaya girdik bugün, siz ne durumdasınız artık ne yapmam lazım bilmiyorum çıldıracağım. Yarın doktor kontrolüm var daha etkili bir ilaç kullanan var mı?

Benimde alt karnım sertleşti bikini bölgesinin üst kısmında da sanki hafif sertlik var gibi ara arada alt karında anlık ağrı ve kasık batması oluyor kontrolde her şey normaldi sormadım doktora o yüzden
Ya bikini bölgesi diye tarif etmeyi akıl edemeyisime ne diyoruz işte sanki benim bikini bölgesinde de bi dolgunluk var gibi geliyor. Doktor bana da bayram onu hersey yolumda rahim agzi kapali dedi ama bu bebek asagida gibi geliyor umarım kafada kuruyorumdur

Aşırı kusmalarım yoktu ama şiddetli mide bulantılarım vardı. 15. haftada baya hafifledi. Şu an 16.haftadayım. Bitti diyebilirim neredeyse. Halen gece bir tane olacak şekilde prilamı içiyorum. Biraz daha toparlanınca onu da bırakacağım. 12-13 bu haftalarda geçer demişlerdi o haftalarda kötüydüm ben. Yani bazen 15-16yı bulabiliyor. Bana kusma atakları yaşayıp düzgün gıda alamıyorsan, su içemiyorsan daha etkili ilaçlar verebilirim demişti. Zaferan tarzında sanırım. Hastanede yattığım dönem serum şeklinde vermişlerdi bana. Bulantımı değil ama kusmamı kesmişti.

Ahşap 4 in 1 Beşik
Kızlar bu markayı duyan var mı? Çok hoşuma gitti. Doğal ahşap olanları daha uygun fiyat vernikli olanlardan. Normalde elele, prego gibi bir park yatak alacaktım ama bu daha şık ve güzel duruyor. İçeriklere uyku seti vs de dahil. Junior kit alınınca karyola olup uzun yıllar da kullanılıyormuş. Ahşap bir de ne kadar kötü olabilir diye düşündüm

Serum ben de aldım ama 3-4 gün idare etti sonra yine aynı. Bir de birkaç gün daha iyi oluyor birden bire kötüleşiyorum.

14 bine yaptırdım

ben bu kadar olmamıstım ama yine de sanırım 13. hafta gibi hafiflemisti birden kesilmedi azalarak bitti benimki. su an 16. haftamdayim midem hamilelik oncesi donemdeki gibi normal. ben kusmuyordum ama su dahi icemiyordum sicak icecekler corba sulu yemekler hic agzima surmuyordum cok az sayili seyi yiyebiliyordum kusmuyordum ama bezmistim bulantidan

Serum ben de aldım ama 3-4 gün idare etti sonra yine aynı. Bir de birkaç gün daha iyi oluyor birden bire kötüleşiyorum.
Benim de öyleydi bulantılarım. Geçti dediğim gün geri dönüyordu. Ekmek yerken bile bulanıyordu. Ama o kadar kusmam olsa ben dayanamazdım neyse ilacı daha ağırsa bile almak isterdim. Çünkü ağr sistit riskim var bol su içmem gerekiyor. Eğer doktorunuz da ilaca karşı olmayan biriyse farklı tedavi uygular sanırım.

Yani ağırlık yönünden genellikle kullanışsız diyorlar canım yoksa daha güzel duruyor tabii eğer yeriniz varsa uzun yıllar kullanış açısındanda mantıklı ben mesela en az 2 yaşından sonra çocuğa normal oda yapıcam ona uygun yatak tarzı alırım diye düşündüm önce park yatak kullanıcam

kızlar bir şey sorucam
fetal dna testi için eve gelip kan alıyolarmış sanırım
evde kan aldırmak doğru mu? riskli değil mi?
Bugün fetal dna için kan aldırdım evde. Bi adam hemşire geldi. Tüpe isim soyisim doğum tarihm yazdı. Form doldurdum hafta bilgisi doktor bilgim vs .ve fransadan çıkıcak sonuç 10 günde dedi.

Ben de önce yatak odasında park yatak kullanıp daha sonra oda yaparım diye düşündüm. Yatak yanında daha şık durur gibi geldi yatak takımım da ahşap. Sonrasında ben odasında bunu karyola yapabilirim çünkü montessori tarzı istiyorum odayı da. O yüzden aklıma yattı ama emin olamadım.
Park yataktan ağır olur evet ama altı tekerlekli. Sallanma aparatı da var isteğe bağlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…