Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
4-5 saattir zehirlenmiş gibi kusuyorum, aynı zamanda da başım çatlıyor. Bir kez daha kusayım Prilam’ı içeyim diye diye akşam oldu. 12.haftaya girdik bugün, siz ne durumdasınız artık ne yapmam lazım bilmiyorum çıldıracağım. Yarın doktor kontrolüm var daha etkili bir ilaç kullanan var mı?
13. haftanın her akşam yemeği sonrası kustum :KK43:
bugün güya kusmadım ama tüm gün ha şimdi kusacam diye bulantıyla gezdim. baş ağrısı da cabası. su içince baş ağrısı azalıyor ama bulantı artırıyor galiba

ben ilaç kullanmıyorum, istemedim baştan kullanmak. eziyet mi ediyorum kendime bilmiyorum ama

Yaa komik ve tatlı olmuş içinizde de kalmamış😄😄❤️
Eşimin kuzeni ingiltereden gelecek diye onun dönüş tarihine ayarlamıstık. Arkadaslarımızı cagırmıstık.biz öğrendik iptal ediyoruz diyemedik. Dedik biz öğrendik söylemeyelimde bari onlar heyecanlansın 😂 bizşm icinde değilik bi anı oldu güzeldi. 2 arkadasımız öğrendiğimizi biliyordu. Hatta kutlamaya cagırmadıgımız tanıdıklarımızla paylastık cinsiyeti öncesinde 😄 güzel be değilik oldu bizim içinde. Bence basbasa bile olsanız yapın cok hos olur 😍 bizede güzel bir anı kaldı. Nasıl öğrendiğimizden cok o andaki heyecanımız şaşkınlıgımız önemliydi zaten ☺️ O sürece kadar insan heyecanlanıyor cünkü.

Katılıyorum, ikili test eski bence. Üçlü testin de artık geçerliliği yok zaten.
Çok haklısınız gerçekten çok pahalı ama maalesef sorumluluk işi anne babalık. Ekonomik olarak da hazır olmak gerekiyor bence. Benim fikrim tabi.
Ben de katılıyorum ikili testin formül açısından geçerliliği az diye düşünüyorum saptaması zor, belli bir %lik veren test varken eski usül yaptırmak istemezdim açıkçası

Eşimin kuzeni ingiltereden gelecek diye onun dönüş tarihine ayarlamıstık. Arkadaslarımızı cagırmıstık.biz öğrendik iptal ediyoruz diyemedik. Dedik biz öğrendik söylemeyelimde bari onlar heyecanlansın 😂 bizşm icinde değilik bi anı oldu güzeldi. 2 arkadasımız öğrendiğimizi biliyordu. Hatta kutlamaya cagırmadıgımız tanıdıklarımızla paylastık cinsiyeti öncesinde 😄 güzel be değilik oldu bizim içinde. Bence basbasa bile olsanız yapın cok hos olur 😍 bizede güzel bir anı kaldı. Nasıl öğrendiğimizden cok o andaki heyecanımız şaşkınlıgımız önemliydi zaten ☺️ O sürece kadar insan heyecanlanıyor cünkü.
Evet çok güzel anılar 🥰benim de 10 gün sonra sonuçlar çıkıyor inşallah pasta keserek öğrenmek istiyorum 😄

Ya bikini bölgesi diye tarif etmeyi akıl edemeyisime ne diyoruz 🤣🤣 işte sanki benim bikini bölgesinde de bi dolgunluk var gibi geliyor. Doktor bana da bayram onu hersey yolumda rahim agzi kapali dedi ama bu bebek asagida gibi geliyor umarım kafada kuruyorumdur 😄
Sanmıyorum yaa yine kontrolde sor aklında kalmasın😄

Ay yaptık bizde ya bide tam öğrenmeden baş başa ve erkek kardeşim vardı o öğrendi😄çok güzel ve duygusaldı gerçekten ama işte emin olamayınca havada kaldı😄😄instagrama atcaktın atamadım

3-4 gündür içmiyordum ya acaba dedim bu kalçamın ağrısı, bacaklarımın ağrısı falan da ondan mı oldu. Günlük almam gereken besin vitamin mineralleri almadık diye hemen geriledi mi yani vücut diye bile düşündüm. Eczacı da mutlaka bir şey kullanmak zorundasınız tüm depolarınız boşalır yoksa doğuma kadar da, doğum da sonrası da çok zor olur dedi 😒
Evet o yönüde var benim öncesinde de demir eksikliği falan vardı hep birde hep halsiz bir insanımdır o yüzden iyi geldiğini hissediyorum açıkçası hiç kullanmasam çok daha halsiz olurdum artık bir can daha taşıyoruz bizden besleniyor vücudumuz daha yorgun mutlaka kullanmak gerekiyor gibi geliyor banada

Kızlar bişey sorcam ben iki parça hastane çıkışı aldım bugün. Bizim bebişler kış bebişi olucak ya bunların içine bi daha bişey giydirilir mi sadece şu çıtçıtlı kısa kollu zıbınlar yeter mi 🙈😂 valla nası giydircem bu bebeği dert oldu bana bu saatte😂

Hic konuşuldu mi bilmiyorum denk gelmedim ben. Bebim göğüslerim hamileliğimi öğrenmeden aşırı acıyordu. Hatta sağ göğsümde kitle var galiba diye bi gece eşimi uykudan uyandırmıstım. Yani ilerleyen süreçte hamile oldugumu öğrenmesem doktora gidecektim ı kadar endişeleNdirmişti beni. Sonraki sürecte dönem dönem ara agrılar geciriyordum. Sürekli farklı sekılde agrıyor ilginç yani o da. Daha ilk trimester bittiğinde benim göğsüm eskisinin 3 katı kadar olmuştu. Sizinde o kadar cok büyüdü mü? Bi de bilginiz var mı ilerleyen süreçte büyümeye devam edecek mi ?

Hic konuşuldu mi bilmiyorum denk gelmedim ben. Bebim göğüslerim hamileliğimi öğrenmeden aşırı acıyordu. Hatta sağ göğsümde kitle var galiba diye bi gece eşimi uykudan uyandırmıstım. Yani ilerleyen süreçte hamile oldugumu öğrenmesem doktora gidecektim ı kadar endişeleNdirmişti beni. Sonraki sürecte dönem dönem ara agrılar geciriyordum. Sürekli farklı sekılde agrıyor ilginç yani o da. Daha ilk trimester bittiğinde benim göğsüm eskisinin 3 katı kadar olmuştu. Sizinde o kadar cok büyüdü mü? Bi de bilginiz var mı ilerleyen süreçte büyümeye devam edecek mi ?
Bende fibrokist var. Regl zamanları ağrılı şekilde şişerdi genelde. Gebeliğimde de aynı şekilde oldu. 75c giyiyordum şu an sanırım 80-85 arası olur. Lambada tarzı giyiyorum bu ara ağrılardan o yüzden beden bilemiyorum. Ama bir bedenden daha fazla büyüdü. Genel olarak ağrılı şişliklerden korkmayın diyorlar ama içiniz rahat etsin bir ultrason çektirin isterseniz.

Kızlar bişey sorcam ben iki parça hastane çıkışı aldım bugün. Bizim bebişler kış bebişi olucak ya bunların içine bi daha bişey giydirilir mi sadece şu çıtçıtlı kısa kollu zıbınlar yeter mi 🙈😂 valla nası giydircem bu bebeği dert oldu bana bu saatte😂
Arttk kış eskisi kadar soğuk olmuyor sanki gerçi hangi şehirdesiniz bilmiyorum aman bence normal üst ve iç zıbın yeterlidir ya😄ev sıcak zaten bende arada kalıyorum kışın ne giycek konusunda

outoffit outoffit dün konuştuk ya akşam benimde deli gibi belim ağrıdı tam kuyruk sokumu değil ama poponun 3 4 parmak üstü belimin sol tarafı geceden beri ağrıyor eğilip kalkarken. Benim öncesinde de oramda böyle ağrı hissi faln oluyordu bacağıma vuruyordu arada ama iş güç fırsat bulup doktora gidemedim inşallah geçer korktum da sonrası için. Birde konuşmanın üstüne olması manidar oldu gerçekten🥲

900 tl burdada.

Bende fibrokist var. Regl zamanları ağrılı şekilde şişerdi genelde. Gebeliğimde de aynı şekilde oldu. 75c giyiyordum şu an sanırım 80-85 arası olur. Lambada tarzı giyiyorum bu ara ağrılardan o yüzden beden bilemiyorum. Ama bir bedenden daha fazla büyüdü. Genel olarak ağrılı şişliklerden korkmayın diyorlar ama içiniz rahat etsin bir ultrason çektirin isterseniz.
Benim adetlerimde hic göğüslerimde değişim olmazdı. Ben beden olarak ne kadar arttım bilmiyorum. Ama avucumla ölçüm yaptıgımda önceki miktarın 3 katı boyutuna ulastı. şimdiden bu kadar büyümesi beni şaşırttı daha büyümeye devam edecek mi bilmiyorum onuda merak ettim benimle benzer durum yasayan oldu mu ya da cevresinde duyan diye. Hamile olduğumu öğrendikten ssonra korkum endişem olmadı hamileliğe baglı gelişen bi durum oldugunun farkında oldugum icin. Ama hamile olmamıs olsam ve boyle bir değişim agrı vs beni endişelendirip doktora götürdü.

Bunlar icin ne dusunuyosunuz kizlar ?

X