Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
bana 28. haftayı gelsin doğum planlarız dedi . plasentama bakacak duruma göre . belki zorunlu sezeryan olabilirim
Benimde minik kanamalarım oldu ama olabilir dediler progestan kullanıyorum hala en son 1 ay önce oldu doktora gidşcektim zaten o hafta doktor devam et dedi aslında kendimi normal ya da sezeryan diye belirlemiyorum ben (bi arkadaşım sezeryan diyodu normal gelicek ne istersen tersi oluyo birşey isteme dedi bana) benim yine cinsiyet gibi sadece merak
Ebebekte 2.ürüne %50 indirim olduğu kampanya döneminde aldım, reflü yatağı 1300 korbell %50 indirimle 375'e geldi canım
kuzum senin reflü yatağın ne peki senden de bir öneri almadan olmaz
ay bana oğlak deme hayatımın en büyük hatası oğlaktı . aman aman yaya can kurban
hahahahah ben başak burcu olunca aynı gruptan olunca anlaşıyorum herhalde gerçi başak olup başaklarla anlaşamadığımda var neyse

Ben braun olanı aldım canım kulak içi ve temassız bakıyor. Acildeki doktorlar da temassız kullanıyor bizimkiyle uyumlu çıkıyo kendimizde deniyoruz

Babyjornun her modeli uygun değil ergonomik açıdan bacaklar m şeklini almıyor ve ileride problemlere yol açıyor boba neko vs öneriliyor

Bel desteğinden ziyade bacak duruşuna önem verin kızlar kalça çıktığına kadar gidiyor sonuç Allah korusun. Hatta kalça çıkığı tedavisinde direk m şekli bacaklı kanguru öneriliyor. Çoğu kanguruda yok m şekli ve çok çok önemli. Çoğunda ergonomik yazıyor ama maalesef değil.

Bunun için ürünün bacak arası mı geniş olmalı, nasıl bakacağız buna

Fotoğrafı buraya bininci kez falan atıyorumdurbanada nub kısmı düz geldi ama ortafa bir çıkıntı var o pipi olabilir gibi geldi

benim eşimde mavi gözlü kumral . ben ela kumral . bebek kesin kahverengi çıkıp kaynanama benzer
Ben kıvırcıkla dalgalı arasıyım erkek kardeşim kıvırcık eşim düz saçlı. Hafif kumralla esmer arasında. Benim ailem full koyu göz koyu saç. Eşim ela gözlü, onunda annesi esmer koyu renkli gözlü babası açık tenli. Ablası beyaz çilli falan ablasının kızı var 4 yaşında çilli bembeyaz ve tupturuncu saçlı bildiğimiz basbaya turuncu doğal kıvırcık saçları var bakalım bizim bebe nasıl olcakkıvırcık olsun isterim böyle sarışın tombik renkli gözlü bebekleri de çok severim ama banada benzesin istiyorum böyle halsına benzemiş falan derlerse kıskanabilirm

Benim teyzem bebek hemşiresi, Braun’un kulaktan ateşölçerini alayım mı dedim hayır o yanlış ölçüyor dedi. Temassız kullanıyorlarmış, markası Microlife. Biberonu ve oda ısısını da ölçüyor, İsviçre malı bir de. Ondan alacağım ben, Trendyolda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…