Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ha bi bilgi daha, bebek büyüdükçe idrar torbasına ve mideye baskı yapıyor akşamları o yüzden çok ağır hissediyor olabilirsin akşam yemeğine biraz kimyon koy dedi. Bi denerim akşam

Hey maşallah yaa kendimden utandım ben spor yapmıyormuşum djdjdjd. Vücudun demiş resmen yeter ben dinlencem beni yürütme

bana da kaçamak listesi verdi. ama bunları haftada bir öğlenden sonraki ara öğünde yap dedi. o listede 2 parça çikolata bile var mesela.

gunde bir kucuk fincan sabah sutlu yulaf yerken iciyorum. ilk gebeligimde hic icmemistim. esim her sabah yapiyor guzel kokusuna dayanamiyorum kahvenin
Ben 3-4 gibi bi türk kahvesi keyfi yapmayı, sabahları kafeinsiz filtre kahve içmeyi bırakamadım henüz gün içinde hiç kahve içmemişsem yatmadan içerim o derece

Kızlar nasılsınız bebikolar nasıl ne zamandır girip birşey yazamamıştım taşınma şehir değişikliği iş değişikliği derken günler hızla geçmiş . İnşallah hepiniz iyisinizdir 31+1 olduk biz kızımla geçen hafta merdivenlerden düştüm kazayla korkuttu bizi şükür birşey çıkmadı . Son güne kadar çalışacak olanları görüyorum bunlardan biri de benim galiba okulda doğurmazsam iyi ama niyetim şimdilik devam etmek

bana da kaçamak listesi verdi. ama bunları haftada bir öğlenden sonraki ara öğünde yap dedi. o listede 2 parça çikolata bile var mesela.
Şekeri düşen birine mesela asla çikolata önermeyiz ya meyve suyu ya şeker öneririz dedi, çikolatanın o yanındaki süt müt destekliyomuş yeni ama mantıklı bi bilgi dngn

Yetmiyorsa gece yatmadan 2 oglen 1 akşam üstü 1 olmak üzere 4 kez icebilirsin prillam doktorun söylemiştir gerçi. Gun içinde ictiklerin uyku yapar tek kötü tarafı o
Biliyorum 7 aydır kullanıyorum Prilam’ı, profesörü oldum 3e çıkardım tekrar bakalım bugünlerde fazla yoruldum dinleneceğim biraz.

Ben 3-4 gibi bi türk kahvesi keyfi yapmayı, sabahları kafeinsiz filtre kahve içmeyi bırakamadım henüz gün içinde hiç kahve içmemişsem yatmadan içerim o derece
Benim icin cay gecerli sabah mutlaka icmem lazim kendime gelemiyorum . Kahve hergun icmiyorum ama onu birakabiliyorum. Yeri geliyo bi hafta icmedigim oluyo ama cay i ih vazgecmiyorum

Benim icin cay gecerli sabah mutlaka icmem lazim kendime gelemiyorum . Kahve hergun icmiyorum ama onu birakabiliyorum. Yeri geliyo bi hafta icmedigim oluyo ama cay i ih vazgecmiyorum
Ben bunca kahveye çayı da eklemedim tabi çayı da içerim devamlı. Benim ağzım boş durmuyor anam djdjdj. Çoook açık içmeye çalışıyorum çayı sadece o yönden bi değişiklik yapabildim

Annemi aradım insülin gerek görmedi falan dedim. Ne insülini de o ne alakaymış da hebebehünebe de. Ayyy yav öf

Bu arada sezeryandan sonra filtre kahve içmek ağrıları azaltıyormuş bir arkadaşımın tavsiyesidir sizinde aklınızda bulunsun

Çok şanslınız doktorunuz çok iyiymiş bence. Burda çok suistimal edilmiş galiba zamanında şimdi ihtiyaca bile vermiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…