Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162

Eklentiler

• IMG_7574.jpeg
    154 KB · Görüntüleme: 49
Ay aldim otuzakala arkadasin dedigini ne cikarsa bahtima artik ama biseyler aldikca icimi mutluluk kapliyor , gecen gun hm ye gitmistik babasi bunu aldi , off deliricem
Çocuk Giyim Modelleri ve Fiyatları- cigit.com.tr ben de geçen şu mağazayı gördüm çok salaş şeyler var bayılıyorum çocuklarda salaş giyime ama büyükler tabii bebekler için çok yok, attım hafızaya güle güle giysin senin bebiş de çok güzelmiş

benim eşimde mavi gözlü kumral . ben ela kumral . bebek kesin kahverengi çıkıp kaynanama benzer

benimde 8 i kesin geçer zaten olsun yaa sonrada diyet yaparız amaaan senin doğum ne zamanı gösteriyorn
diyet kesin o allahın emri ben şu kafadayım tansiyon şeker olmasın sağlıklı olayım kilo önemli değil. zamanında da çok kilo verdim bu sefer bebişim için veririmm amannn . dün bi dikkat edeyim tatlı yemeyeyim dedim . işten eve kendimi zor attım . ellerim ayaklarım titredi açlıktan bugün yanıma o yüzden atıştırmalık aldım .

canım benim 15 aralık gösteriyor

Merhaba reflü yatağını nasıl aldınız

Hahahaha yok yok kısıtlama yok şimdi bize herşeyi yemeliyiz rüyamda gözleme gördüm bende bu gece anneme söylicem şimdi benimde en geç 12 aralık görünüyor yakınız birbirimize o halde

Hahahaha yok yok kısıtlama yok şimdi bize herşeyi yemeliyiz rüyamda gözleme gördüm bende bu gece anneme söylicem şimdi benimde en geç 12 aralık görünüyor yakınız birbirimize o halde
evet zaten muhtemelen aralığın başı gibi doğururuz. arkadaşım 9 aralıkta falan olur sezeryan olursa dedi. ama her türlü yay burcu o kesin

canın ne çekiyorsa ye canım . gerçekten aklında kalıyor yoksa. çok tuhaf bir şey bende haftalardır köy yufkası çekiyor canım hala nasip olmadı yapmak . köye bi gitsem yaptıracağım en acilinden .

Aa ben de severim hatta daha cok severim . bu markada guzel lseyler oluyor hem nispeten daha uygun aman zaten derler ya cocugun yedigi helal giydigi haram diye. Bakma ilk cocuklarda heves ediyoruz

Ben braunin bi modeli var favlamistim onu dusunuyorum herkes onu onermis . Kulaktan ama bilemedim . Belki bi doktora danismak mi gerekir . Masallah artmis fiyatlari bi punduna getirip almak lazim.

Merhaba reflü yatağını nasıl aldınız
Bunu aldim , yorumlari da cok iyi .

Ben braunin bi modeli var favlamistim onu dusunuyorum herkes onu onermis . Kulaktan ama bilemedim . Belki bi doktora danismak mi gerekir . Masallah artmis fiyatlari bi punduna getirip almak lazim.
Evet en çok önerilen Braun ben de onu eklemişim. Şu temassız alından olanları sevmiyorum ama kulak içi iyi gibi gelmişti. Koltuk altı daha uygun Braun Prt 2000 Dijital Koltuk Altı AteÅ Ãlçer Fiyatı, Yorumları - Trendyol belki ikisi indirime girerse beraber alınıp kullanılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…