Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
evet zaten muhtemelen aralığın başı gibi doğururuz. arkadaşım 9 aralıkta falan olur sezeryan olursa dedi. ama her türlü yay burcu o kesin :KK70:
Ben yaylarlada anlaşıyorum ama bazen gereksiz enerjik geliyorlar😂😂😂 oğlak olaydı iyiydi ama napalım😂 ya doktorlar bize ne zaman diyecek nasıl doğuracağımızı😂

Bunu aldim , yorumlari da cok iyi .

Teşekkür ederim kuzum😍 bende favladım şimdi
Evet en çok önerilen Braun ben de onu eklemişim. Şu temassız alından olanları sevmiyorum ama kulak içi iyi gibi gelmişti. Koltuk altı daha uygun Braun Prt 2000 Dijital Koltuk Altı AteÅ Ãlçer Fiyatı, Yorumları - Trendyol belki ikisi indirime girerse beraber alınıp kullanılır
bende favladım kuzum teşekkürler 😍

bana doktorun önerisi bu ateş ölçer . hemde bedava :KK70:

bunu alacağım memnun kalmazsam değiştirirm . ama yorumlarıda güzel zaten . Orangegreysky Orangegreysky
Baya ucuzmuş buu, bende evde var koltuk altı 2 tane çünkü ben sürekli ay ateşim çıktı ay bilmem ne diye gezdiğim ve eşimin "yoo yok" demelerine sinir olduğum için kendimi garantiye almıştım 😅

Ben yaylarlada anlaşıyorum ama bazen gereksiz enerjik geliyorlar😂😂😂 oğlak olaydı iyiydi ama napalım😂 ya doktorlar bize ne zaman diyecek nasıl doğuracağımızı😂
Ben yay esim yay bu da yay olsun tam olsun ama mumkunse bana benzesin , zira esimin yay burcuyla hic alakasi yok ev kusu 😂 benimde plesentam asagida oyuzden ara ara minik kanamalar oluyordu ama cok sukur bu hafta yok bisey umarim cikar yukarilara hemen😄

bana doktorun önerisi bu ateş ölçer . hemde bedava :KK70:

bunu alacağım memnun kalmazsam değiştirirm . ama yorumlarıda güzel zaten . Orangegreysky Orangegreysky
Ay bu evde var benim yanibasimda bende orange gibi durmadan deli gibi ates olcerim 😂

Deneyimli annişler ateş ölçer nasıl olmalı? Ben hep alından veya kulaktan olanı görüyorum ama temassız olanları ya da kulaktan olanı bazı doktorlar hiç önermiyormuş, koltuk altı daha mı iyi olur?
Canım temassızlarin kullanımı çok kolay ama bir süre sonra doğru ölçüm yapmıyor. Zaten normalde de kulaktan ölçerle farklı çıkıyor sonucu. Koltukaltinin da kullanımı her zaman kolay olmuyor. Bir buçuk yaş gibiydi benim kızım asla izin vermiyordu. Azıcık bile ateşi varsa o soğukluğu tenine degmesine 😅 ben bu sefer braun kulaktan ölçer de alacağım seriyi tamamlayayim🤣 doktorlar da öyle ölçüyor hem 🤔

O zamana kadar ekstra bir şey çıkmazsa 36-38 arası çatı muayenesinden sonra. Ama tabi doğum anında bile değişebilir. Benim ertesi gün planli sezaryeni olan arkadaşımin gece acile gidip normal dogurmuslugu da var 🥰

Ol
Canım temassızlarin kullanımı çok kolay ama bir süre sonra doğru ölçüm yapmıyor. Zaten normalde de kulaktan ölçerle farklı çıkıyor sonucu. Koltukaltinin da kullanımı her zaman kolay olmuyor. Bir buçuk yaş gibiydi benim kızım asla izin vermiyordu. Azıcık bile ateşi varsa o soğukluğu tenine degmesine 😅 ben bu sefer braun kulaktan ölçer de alacağım seriyi tamamlayayim🤣 doktorlar da öyle ölçüyor hem 🤔
Olmadi izin vermedigi yerde de onu aliriz artik 😂 ay beynim yandi ne zor is pof🙈

Ben kulaktan alayım ya o zaman evde koltuk altı var zaten, teşekkürler çokk 🧡

X