Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ben kıvırcıkla dalgalı arasıyım erkek kardeşim kıvırcık eşim düz saçlı. Hafif kumralla esmer arasında. Benim ailem full koyu göz koyu saç. Eşim ela gözlü, onunda annesi esmer koyu renkli gözlü babası açık tenli. Ablası beyaz çilli falan ablasının kızı var 4 yaşında çilli bembeyaz ve tupturuncu saçlı bildiğimiz basbaya turuncu doğal kıvırcık saçları var bakalım bizim bebe nasıl olcak😄😄kıvırcık olsun isterim böyle sarışın tombik renkli gözlü bebekleri de çok severim ama banada benzesin istiyorum böyle halsına benzemiş falan derlerse kıskanabilirm😄😄
seninki baya karışıkmış :KK70: ne çıkacak bakalım . ben kıskanmam benzesin halası çok güzel kızımın ama ben eşime benzesin istiyorum saçları gözleri falan :KK70:

Nub nedir bende bilmiyorum bilenler benide yorumlayabilir mi😂

Eklentiler

• IMG_9716.jpeg
    IMG_9716.jpeg
    118,1 KB · Görüntüleme: 37
Benim teyzem bebek hemşiresi, Braun’un kulaktan ateşölçerini alayım mı dedim hayır o yanlış ölçüyor dedi. Temassız kullanıyorlarmış, markası Microlife. Biberonu ve oda ısısını da ölçüyor, İsviçre malı bir de. Ondan alacağım ben, Trendyolda var.
Onun yorumlarında kullanımı zor demişti çoğu kullanıcı içime sinmedi

Ben bi ürün daha soracağım kızlar, bebek telsizi. Kullanılıyor mu? Bana ne zaman bebekli bi arkadaşım gelse kocası karısını arıyor, karısı telefonu bebenin yanına bırakıyor, kocasının telefonundan da hoparlör açılıyor 😅

Ben bi ürün daha soracağım kızlar, bebek telsizi. Kullanılıyor mu? Bana ne zaman bebekli bi arkadaşım gelse kocası karısını arıyor, karısı telefonu bebenin yanına bırakıyor, kocasının telefonundan da hoparlör açılıyor 😅
Bende telsiz ve kamerayı napcam diyordum eşim dün akşam yemek yaparken vs takip edersin dedi ikna oldum alcak😂😂

Motorola onlari oneriyorlardi bi onlara bakicam , telsiz degil de kamera istiyorum ben ikisi bi arada. Uyurken gormek ostiyorum🫠

X