Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 31 46,3%
  • erkek

OY: 35 52,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    67
hayır 4500 nedir yani :KK70: ne yapıyor olabilirsin ki :KK70: resmen para tuzağı ya. hayırlısıyla bi doğursak kim bilir doğum ücreti ne kadar olacak aralığa kadar
Tup bebek doktoru aslinda docent hastaneden de kaynakli. Seviyorum doktorumu onda devam etmek istedim batti balik yan gider hesabi. Dogum icinde 80 mi ister 90 mi bakicaz :halay:

Valla kızlar bende bir haftadır doktor arıyorum muayene ücretini de artık gözüm görmüyor yeter ki gerçekten ilgilenecek iyi bir doktor bulayım
İstanbul için bakırköy bahcelievler küçükçekmece tarafında önereceğiniz doktor varsa dinlerim

Geçmiş olsun canım. Benim de iki gündür ağrıyordu, uyudum uyandım geçmedi hiç. Normalde migrenim vardı bu haftalara kadar olmamıştı ama yeniden başlıyor gibi. Ben normalde yoga yapardım başım ağrıdığında ama en başta yapmak istemedim kanama alanım olunca . Dün akşam dayanamadım yaptım yogayı 12. Haftaya da az kaldı diyerekten. Çetin çetintaşın hamile yogasını yaptım , bana çık iyi geliyor vücudumun esnemesi böyle kafa rahatlığı da veriyor. İstersen yoga veya plates kendine uygun olanı deneyebilirsin
Çoook teşekkürler not ettim

Hazır limonatalarda zibilyon şey var, bi tane markada su şeker limon ve portakal içeriğinde limonata buldum 2 lt içmişim dünden beri. Şekerli olmasa daha iyiymiş ama çok ferah geldi ya

evet geceleri 2 tane ile devam ediyorum canım
Ben de iki tane gece içiyorum. O da çok halsizlik uyku yapıyor. Kendime gelemiyorum bi türlü. Hala Uzanıyorum mesela. Yapılacak iş var ama kalkıp yapamıyorum. Midemizin bulantısı geçip, ilacı bırakınca bence iyi olacağız. İlaç da halsizlik konusunda çok etkili bence.

Hazır limonatalarda zibilyon şey var, bi tane markada su şeker limon ve portakal içeriğinde limonata buldum 2 lt içmişim dünden beri. Şekerli olmasa daha iyiymiş ama çok ferah geldi ya
Marka ismi verebilir misin. Ben de iyi kötü yemek yiyebiliyorum ama su içemiyorum hemen midem bulanıyor ic8m yanıyor ayran ve soda içmekten bi hal oldum. Birazda limonata içsem fena olmaz 😀
Antalya yaniyorrrrrrrr 🥵

Marka ismi verebilir misin. Ben de iyi kötü yemek yiyebiliyorum ama su içemiyorum hemen midem bulanıyor ic8m yanıyor ayran ve soda içmekten bi hal oldum. Birazda limonata içsem fena olmaz 😀
Antalya yaniyorrrrrrrr 🥵
Screenshot_2024-06-08-14-07-51-13_4217959cd69a7caa5f5a0478410b4198.jpg

Şu canım simply fresh, Milagro'nun sanırım yemeksepeti markasının. Diğerlerine hep baktım katkı maddesi renklendirici var bunda yok umarım vardır sizin oralarda da ben de denk geldikçe alıcam

Eki Görüntüle 3438763

Şu canım simply fresh, Milagro'nun sanırım yemeksepeti markasının. Diğerlerine hep baktım katkı maddesi renklendirici var bunda yok umarım vardır sizin oralarda da ben de denk geldikçe alıcam
El yapimiymis çok iyi buldum bakalım antalyada var mi. Ama ondan önce kalkıp 1 tane limonla kendim yapmaya karar verdim içelim bakalım iyi gelecek mi

X