Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ben ovulasyon testi kullanıyorum bikaç aydır zaten yumurtlamam 17.gün oluyo hatta 18 . Gün çatlama oldu pik silikleşti Dr a da gitmiştim yumurtam çatlamamıştı hala yanı test doğru. Her zaman bu şekilde yumurtlama 17 18.gün oluyo ondan düşük olabileceğini düşünemedim çok moral oldu teşekkürl
Teşekkür ediyorum yorumun beni çok rahatlattı çünkü 17.gün yumurtlama oldu hem Dr takip etti hem test kullanmştım hatta 18.gün çatlamış olabilir 17.gün pikti. Lekeler de durdu 2gün sürdü akıntı ile karışık pembe tonlarda ve kahverengi akıntı oldu hep adet sökülecekmiş gibi ağrılar vardı ama bugün kesildi sabah kalktğmda hiç leke yoktu. Belki de yerleşme kanamasıydı bide gögüs hassasiyetim çok artmış durumda dün tamamen geçmişti

Yani bu hesaba göre benimde yumurtlamadan sonraki 14.gün 101 çıkmış oluyo aslında sana yakın bir değer inş devam eder

:) son adet tarihime göre 5+1 ama yarın doktor kontrolümüz var bakalım umarım her şey yolundadır. dünden beri böbreklerim ağrıyor sizce nedendir

suyu mu az içiyorsunuz acaba
aslında 3 lt içmeye özen gösteriyorum çok uzunnn zamandırda 3 lt den aşağı düşmem . idrar yolları enfeksiyonum varmış acaba o mu yapıyor ağrı bilemedim . yarın doktora da danışacağım . akıntım lekelenmem falan yok çok şükür . ay ne zor şeylermiş. rabbim hepimize sağlık versin

sizi çok iyi anlıyorum kaygılanmamak elde olmuyor sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim

:) son adet tarihime göre 5+1 ama yarın doktor kontrolümüz var bakalım umarım her şey yolundadır. dünden beri böbreklerim ağrıyor sizce nedendir
Bebişden kaynaklı vücut fazla çalışıyor ondan olabilir. Bol bol su için yarın doktorunuza mutlaka sorun ama yarın keseyi görürsünüz yolk sac nerde diye sormayı unutmayın

Kızlar iyi haftalar nipt testi yaptıracak olan var mı sizin oralarda fiyat ne bilgi paylaşalım burdan birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…