Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Sizin kasım bebeği öyleyse. Benim de aralık başı gözüküyor 40 hafta ama önceki bebegim sezeryan oldugu için bu da 39. Haftada kasımda gelecek büyük ihtimal ama kasım anneleri grubunda cok kayıplar gördüm moralim bozuldu bakamıyorum oraya artık. Allah korusun hepimizin miniklerini inşallah

Arkdşlar merhaba. Dünden beri kaşık ağrılarım ve lekelenmeler var. Bu sabah gebelik testi yaptım düne göre daha silik çıktı ama başka markaydı. Büyük ihtimal kimyasal gebelik diye dsndüm. Bu arada sabah kan vermiştim özel bir hastanede. Dış gebelik filan olur diye takip edeyim dedim değerim 101 çıkmış adetim 2 gün geçti sizce çok mu düşük Protestan da 21 çıkmış anlayamadım şimdi

Merhaba canım lekelenmen yerleşmeden kaynaklı olabilir idrar testine takılma benim kaset teste daha koyu erken gebelikte daha silikti her markanın algılama değeri farklı oluyor. Dış gebelik zaten betadan anlaşılmaya biliyor onun için ultroson muaynesi lazım kimisinde yükselme normal seyirde ilerliyor uzun bir süre o yüzden kötüyü düşünme. Progesteron un çok iyi çıkmış bebeğin tutunmasını sağlayan bir hormon o. İki günde bir betana baktır ama kanama için de doktora git istersen için rahatlasın ona göre ilaç verebilir

Merhaba canım lekelenmen yerleşmeden kaynaklı olabilir idrar testine takılma benim kaset teste daha koyu erken gebelikte daha silikti her markanın algılama değeri farklı oluyor. Dış gebelik zaten betadan anlaşılmaya biliyor onun için ultroson muaynesi lazım kimisinde yükselme normal seyirde ilerliyor uzun bir süre o yüzden kötüyü düşünme. Progesteron un çok iyi çıkmış bebeğin tutunmasını sağlayan bir hormon o. İki günde bir betana baktır ama kanama için de doktora git istersen için rahatlasın ona göre ilaç verebilir
Valla ben kesin kimyasal gözüyle baktım sonucu öğrenene kadar hatta balkonu filan yıkadım kovayla suyu taşıyıp. biran önce adetim sökülsün dedim soğan kürü yaparım diye bile düşünmüştüm. sürekli adet olacakmışım gibi alt karın ağrım var göğüs hassasiyetim azaldı ay moralim yok ya sağlıksız bir gebelik sanki.

Valla ben kesin kimyasal gözüyle baktım sonucu öğrenene kadar hatta balkonu filan yıkadım kovayla suyu taşıyıp. biran önce adetim sökülsün dedim soğan kürü yaparım diye bile düşünmüştüm. sürekli adet olacakmışım gibi alt karın ağrım var göğüs hassasiyetim azaldı ay moralim yok ya sağlıksız bir gebelik sanki.
Doktora görünmeden niye böyle düşünüyorsunuz ki?.. Önemli olan betanın iki günde bir iki kat artması bende aşılama oldum dün değerim 101'di doktorum gayet iyi olduğunu söyledi yarın tekrar bakacağım.

Kızlar yarın doktora gidecek olanınız var mı? Ben gideceğim 16.10 bilkent şehir hastanesinde randevum. İlk kontrol çok heyecanlıyım inşallah sağlıklıca ilerliyordur gebeliklerimiz hepimizin.

Kimyasal ya da sağlıksız diye düşünmeyin önce bir doktora gidin herhangi bişey de içmeyin. Su taşımak temizlik yapmakla bişey olmaz merak etme . Hamileliğin belirtileri zaten kasık ağrısı ben 5+5 im göğüs ağrım yeni başladı öyle düşünmeyin

Kızlar selam aşağı yukarı bu önümüzdeki hafta 6. Haftaları görücez Ramzi teorisi var cinsiyette 6-9 hafta arası tutan bir teori ben buraya onun görselini atıyorum burdan bakarsınız 😂😂😂Eki Görüntüle 3414540
Bu teoriye göre kız benimki inşallah tutar. Eve geçince oğlumun ultrosan görüntüsüne bakıcam eğer onda bu şekilde ise 2. Kız geliyo diye sevinebilirim. 🤲😍

Kimyasal ya da sağlıksız diye düşünmeyin önce bir doktora gidin herhangi bişey de içmeyin. Su taşımak temizlik yapmakla bişey olmaz merak etme . Hamileliğin belirtileri zaten kasık ağrısı ben 5+5 im göğüs ağrım yeni başladı öyle düşünmeyin
Daha önce boş gebelik yaşadım ev taşıma sürecinde çok dolandım iş gördüm kendiliğinden düşmüştü kese. Bu kere de hem test giderek silikleştı hem lekeler ve adet sancıları olunca kimyasal olduğunu düşünmüştüm ama şimdi 2 gün sonra tekrar kan verecem bakalım artış olur mu

Haftasonu olduğu için gidemedim Dr a Perşembe günü için randevu bulabildim bakalım nolcak adet sancım oluyo baya tam kanıyorum gibi hissedyrm lavaboya gidiyorum akıntı Gelmiş oluyo kahve tonlarında genelde yada daha açık tonlarda. Daha kırmızı görmedim hiç. Belki de yerleşme kanaması bilemiyorum iyice huzursuz oldum

Haftasonu olduğu için gidemedim Dr a Perşembe günü için randevu bulabildim bakalım nolcak adet sancım oluyo baya tam kanıyorum gibi hissedyrm lavaboya gidiyorum akıntı Gelmiş oluyo kahve tonlarında genelde yada daha açık tonlarda. Daha kırmızı görmedim hiç. Belki de yerleşme kanaması bilemiyorum iyice huzursuz oldum
Yerleşme kanaması zaten ya açık pembe ya da kahverengi oluyor. Bu süreçte kan verirseniz beta da ki artışı da takip edebilririsniz

Arkdşlar merhaba. Dünden beri kaşık ağrılarım ve lekelenmeler var. Bu sabah gebelik testi yaptım düne göre daha silik çıktı ama başka markaydı. Büyük ihtimal kimyasal gebelik diye dsndüm. Bu arada sabah kan vermiştim özel bir hastanede. Dış gebelik filan olur diye takip edeyim dedim değerim 101 çıkmış adetim 2 gün geçti sizce çok mu düşük Protestan da 21 çıkmış anlayamadım şimdi
Merhaba canım, alttaki yazışmaları da okudum. Arkadaşların söylediklerine de katılıyorum. Geç döllenme de olmuş olabilir. Yani 13.-14. gün değil de belki 17.-18. Gün yumurtlamışsındır henüz erken olduğu için çıkmıyordur yüksek. Ben 28 günde bir adet oluyorum 12. gün yumurtlama oldu adetimin 27. günü 145 çıkmıştı yani düşün. Sonradan yükseldi. O yüzden kimyasaldan önce bu ihtimaller gelsin aklına. Ağrı sancı hepimizde oluyor. Yerleşme kanaman oluyor olabilir. Zaten genelde adet günlerinde olur yerleşme kanaması. Sen içini ferah tut hayırlısını isteyelim inşallah sağlıklı bir gebeliktir 🙏 Lekelenmen varsa ağır iş de yapma yine de bir iki hafta. İlaç, kür vs asla kullanma. Kimyasal gebelikse zaten bunlara ihtiyaç olmadan sökülür, dış gebelikse doktorda görünür. Ama inşallah hiçbir değil, sadece çok minik o 🥰😇

Kızlar selam aşağı yukarı bu önümüzdeki hafta 6. Haftaları görücez Ramzi teorisi var cinsiyette 6-9 hafta arası tutan bir teori ben buraya onun görselini atıyorum burdan bakarsınız 😂😂😂Eki Görüntüle 3414540
Kızımın ultrason görüntüsünü buldum cok ortada gibi ama sanki bu teoriye göre erkeğe benziyor tutmamış galiba😀

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 58
X