Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Arkadaşlar merhaba,
24 Mart'ta evde gebelik testi yaptım. Silik ikinci çizgiyi gördüm. Ertesi sabah kan testi yaptırdım. Değeri 36 çıktı.Birkac gün ara ile kan testi tekrarı yapıldı. Son değerim 2446 çıktı. Doktorum bayramdan sonra keseyi görürüz dedi 6,5 yaşında bir kızım var. Bebiş bize bayağı bir sürpriz oldu. İyi ki de oldu . İnşaallah ben de 2024 Aralık annesiyim.
Allah isteyen herkese nasip etsin. Bizler de kolay bir süreç geçirelim inşallah

Merhaba kızlar. Bugün bat günüm idrar testinde pozitifi gördüm bugün özelde kan verdim 171 çıktı beta hcg. Bayram bitimi randevu aldım hastaneye. Yarın arkadaşlarımızla piknik yapacağız eşime o zaman bi an da söyleyeceğim. Çok heyecanlıyım umarım her şey iyi gider

Ben salı 979 görüp Çarşamba alttan ultrasonla keseyi gördüm canım
Şuan siz böyle deyince ben bir daha kan baktırayım diye düşündüm,şuan nöbetteydim baktırıcam 1500 ü gecmis çıkarsa kadın dogum asistanına vsde rica edicem usg için,insan sabırsızlanıyor galiba böyle şeylerde

Hastanede mi çalışıyorsunuz.

Hanımlar ben şu ana kadar vücut temizliğimi ağdayla yapıyordum. Şuan yaptırsam bir sıkıntı olur mu. Bir zarar gelir mi ?

Herkese selam umarım benimde hamileliğim yolunda gider Aralık annesi olurum 7 yaşında bir oğlum var 2 düşüğüm var ,kan pıhtılaşmam ve rahim kısalığımla oğlumu doğurdum şimdi sıradakinde

Merhaba arkadaşlarrr bende gebişim pcosa rağmen şükürler olsun adetime 7 gün kala öğrendim betam 22 çıktı iki gün sonra 69

Merhabalar, son regl tarihim 3 marttı. 5 gün reglim gecikti ve testim bu şekilde. Bunu yaşayıp hamile olan var mı? Şuan tedirginim açıkcası umutlanmak istemiyorum 1,5 yıldır deniyordum olmuyordu hiçbir sorum yokken. Kasıklarımda batma ve kramp gibi ağrı oluyor
Ve çok sık tuvalete çıkıyorum

Eklentiler

• IMG_5140.jpeg
    123,3 KB · Görüntüleme: 30
Bu teste ve belirtilerine göre hamilesin inşallah canımm gözün aydın

Merhaba, çift çizginiz çok belirgin olarak görülüyor bence bir kan testi verin, hem belirtileriniz hem testiniz hamile olduğunuzu gösteriyor gibi.. ben reglime 5 gün kala bu testlerden yapmıştım çizgi yok gibiydi ama benim de kramplarım çok vardı oradan yola çıkıp kan verip ilk haberi almıştım

Benimde ilk kez böyle regl ağrısına benzer ama daha kısa süreli 5 dk sürüyor ve geçiyor kramp ve ağrı. Sonra 3-5 saat olmuyor tekrar oluyor. Yarın kan testi vericem umarım kimyasal gebelik , boş gebelik gibi bir şey olmaz. Çok teşekkür ederim dönüş yaptığınız için

Canım ikisininde aynı labaratuvar da ve aynı değer biriminde ölçüldüğüne emin ol
Sordum tekrar,ikiside aynı lab daha çok artması gerekiyordu 3.kan testini bekleyelim bişey demek için dedilerde böyle bu kadar az artması çok normal bişey değil,gözüm korkmaya başladı umarım sağlıklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…