Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ğ

En son gecen cumartesi 3200 cıkmıştı. Bugün 5+3 gittik doktora dayanamayıp. Keseyi, yolk sacı, içinde minnacık da olsa bi bebek beyazlıgını gördük cok şükür. Bir sıkıntı yok gibi duruyor ama 7 cmlik bir kistim cıktı en son asılama öncesi muayenede birsey yoktu ciddi bir şey değil takip edicez kendi kendine kaybolur muhtemelen dedi o biraz aklıma takıldı sadece. Kalp atışı bayram sonrası salı günü gidicez insallah.
Benim 4+1de pazartesi 190 çıktı 4+3 çarşamba 589 çıktı doktor bir daha kan vermene gerek yok pazartesi gelin keseyi görmeye çalışalım dedi. Umarım betam yeterince yükselir ve biz de keseyi görürürüz pazartesi günü. Çok mutlu oldum sizin adınıza. Hiç stres yapmayalım, her şey olacağına varır. Biz kontollerimize gidip dikkat ediyoruz gerisine yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Allahın izniyle bir sıkıntı olmaz inşallah 🤲❤️

Benim 4+1de pazartesi 190 çıktı 4+3 çarşamba 589 çıktı doktor bir daha kan vermene gerek yok pazartesi gelin keseyi görmeye çalışalım dedi. Umarım betam yeterince yükselir ve biz de keseyi görürürüz pazartesi günü. Çok mutlu oldum sizin adınıza. Hiç stres yapmayalım, her şey olacağına varır. Biz kontollerimize gidip dikkat ediyoruz gerisine yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Allahın izniyle bir sıkıntı olmaz inşallah 🤲❤️
Cok teşekkür ederim siz de görürsünüz inş pazatesi günü keseyi de bebişi de tam bayram hediyesi olur sizin için de 😍

Kızlar 5 haftalık susamım. SAT 2 Mart. Varmı aynı tarihlerde olan bebişler 🧿😍

Eklentiler

• E16775BA-22D0-4184-9098-F4FA720BC3D9.jpeg
    E16775BA-22D0-4184-9098-F4FA720BC3D9.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba benimde sat 5.Mart,gecikmeden ötürü şüphelenmiştim ben sadece pazartesi test kitinde silik çizgi görüp salı kanda beta hcg 120 çıktı bu şekilde öğrendim. Bana 2 günde bir ikiye katlıyor 1500de keseyi görebiliriz denmişti,perşembe 240 cts 480 desek pztesi 960 ben anca çarşamba görebilirim diye düşünmüştüm önceki postları okuyunca daha erken şansım var mı diyede düşündürdü 😬😬🥹 baktırmaya çalışmalı mıyım

Merhaba benimde sat 5.Mart,gecikmeden ötürü şüphelenmiştim ben sadece pazartesi test kitinde silik çizgi görüp salı kanda beta hcg 120 çıktı bu şekilde öğrendim. Bana 2 günde bir ikiye katlıyor 1500de keseyi görebiliriz denmişti,perşembe 240 cts 480 desek pztesi 960 ben anca çarşamba görebilirim diye düşünmüştüm önceki postları okuyunca daha erken şansım var mı diyede düşündürdü 😬😬🥹 baktırmaya çalışmalı mıyım
Merhaba salı baktırabilirsin muhtemelen geç döllenme olabilir ikiye katlıyor diye düşünme daha fazla da katlayabiliyor benim de son adet tarihim 5 Mart dün betam 1698 di keseyi de vajinal ultrasonla gördük salı günü şansını dene derim son adet tarihine göre 5+0 oluyor çünkü salı

Merhabalar benimde sat 12 Şubat 7+5 olduk bizde
Devlet Hastanesi'nde geçen hafta göremedi doktor keseye benzer bişey var dedi korkuttu bende bı 10 gün sonra özele gittim ve kalp atışını dahi duydum gayet sağlıklı gözüküyor dedi doktor inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucaklarimiza alırız rabbim hepimize nasip etsin ❤️

Merhabalar benimde sat 12 Şubat 7+5 olduk bizde
Devlet Hastanesi'nde geçen hafta göremedi doktor keseye benzer bişey var dedi korkuttu bende bı 10 gün sonra özele gittim ve kalp atışını dahi duydum gayet sağlıklı gözüküyor dedi doktor inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucaklarimiza alırız rabbim hepimize nasip etsin ❤️
Ay bu devlet hastanesi doktorlarının konuşması beni benden alıyor gerçekten kabus gibi. En büyük bebiş senin ki canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍

Ay bu devlet hastanesi doktorlarının konuşması beni benden alıyor gerçekten kabus gibi. En büyük bebiş senin ki canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍
Sorma benide zaten geçen sene bu zamanlar gene hamileydim ve bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum doktor geçen öyle diyince korktum
İyiki özele gitmişim diyorum
Amin ecmain rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah ❤️😍

Ben salı 979 görüp Çarşamba alttan ultrasonla keseyi gördüm canım

Sorma benide zaten geçen sene bu zamanlar gene hamileydim ve bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum doktor geçen öyle diyince korktum
İyiki özele gitmişim diyorum
Amin ecmain rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah ❤️😍
Geçmiş olsun canım üzüldüm korkmuşsundur tabi.Devlet hastanesindekilerin çoğu empati kuramıyor bir tanesi de bana adetim parça parça oluyor diyince çocuk düşürüyorsundur demişti direk halbu ki öyle bişey yoktu. İyi ki gitmişsin özele gerçekten🥰

X