Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
İnşallah normal doğururuz sağlıkla gelsinler kilo olayı gibi boy da hiçbir zaman zaten net bilgi veremez doktorlar ancak doğunca anlaşılır

Progestan kullanan arkadaşlarım
Geçen gün ve bugün böyle beyaz yoğun gibi bişey gelmiş. Bu nişan değil dimi tek seferde değil ara ara gelende oluyormuş. Ben progestan diye düşündüm ama korktum şimdi

progestanın kalıntıları o beybi kalıntılar o şekilde çıkıyor ben onun yüzünden her sabah her akşam don değiştiriyordum

kızlar benim şekerimden az tiksindiniz ama ekmek yemiyorum dünden beri 140dan yukarı çıkmadı. Sabah tam buğdaylı krep (diyetisyen verdi),1 domates 1 salatalık 60 gram peynir şeker 137, Öğlen 3 tavuk baget bol salata 1 kepçe tarhana 1 wasa ayran yedim şeker 111. Ekmek yemen guzuuum ksjefkjs

ben ekmek yemeyeli çoook uzun zaman oldu . aşırııı yüksek çıkıyor her çeşit ekmeği denemiştim yok olmuyor

Benim de 2 gündür başım çok dönüyor ya, akşam düşüp bayılıcam sandım baya fıldır fıldırdı şimdi yine hafif başladı. Tansiyonum şekerim de normal anlamadım

Geçmiş olsun kuzum bakıldı mı tahlillerine enfeksiyon belirtilerin var basbayağı
sağ ol kuzum bakmadı ya hiçbir şeye. hamilesin zaten pek bi şey veremem dedi. sıvı verelim dedi. kendi doktoruma yazdım. reflor içebilirsin dedi.

Şu hastanelerde yenidoğan bebekleri öldürmeleri olayını aşamıyorum. Kaç gündür aklımda en güvenilir yer bizim karnımızmış bebelerimiz mışıl mışıl uyuyor orada diyorum…
bu cok kotu bir olay sabahtan beri canimi cok sikti. ben asla guvenmiyorum buyuk isim yapmis hastaneler disinda ozel hastanelere turkiyede. yine en guvenilir olanlar devlete ait dogum hastaneleri sonra da ismi olan yillardir hizmet veren ozel hastabaler acibadem vs gibi..
insanlar cok cok kotu olmuslar ulkede yozlasma ekonomik krizle tavan yapti insanin icindeki kotulukler bir bir ortaya cikti ortam da musait ali kiran bas kesen ulkesine dondu yazik.
hergun yeni bir skandal kalbim kaldirmiyor benim pek artik.
hukuksuzluk boslukta herkes her istedigini yapiyor gibi.. sasirma duygularimda gidecek yakinda

bu neden acaba? ben de kullaniyorum huzursuz bacak sendromu icin doktor vermedi aslinda kendim aldim. ne zaman birakiliyor
Zamanını hiç bilmiyorum da kasılmaları önlediği için doğumu geciktiriyomuş, Kasım annelerinde bıraktırmaya başlamış doktorlar. Bizim de 1 ayımız falan var herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…